reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ale dziewczyny skrobiecie! Nadrobić ciężko jak człowiek załatany.
Ja troszkę stresa mam bo niestety ale raczej syn do tej szkoły się nie dostanie. Egzaminy dla 7 latków chodzby na studia. Chore to takie ze aż się popłakałam bo hormony buzują. Ale No wyniki za tydzień ale już mi się tej szkoły odechciało tak naprawdę.
Miciurka to jakaś masakra. Wczoraj wchodzę na fb i od znajomego post zobaczyłam- tzn filmik córki jak tańczy bo on tancerzem jest i ma szkole tańca. Patrzę śliczna, ciemnooka Mia. Sobie myśle ale maja szczęście. A nagle doczytałam ze w październiku skończyła dwa latka a w maju zaczęła się przewracać i okazało się ze ma raka- chemioterapia ja czeka. Zdjęcia następne już w szpitalu i pół nocy mi to spokoju nie dawało dosłownie! I jakaś przybita chodzę. Przejmuje się takimi głupotami zamiast się cieszyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kruszynka, wyspałaś się? Już nerwy poszły? :)
:confused:

Tak dziękuję jest o niebo lepiej nic mnie w nocy nie bolało ciągło pikalo ale to nie był ból. Właśnie pije kawkę w ndz zaczynam 5 Tc czekam jak na zabawienie bo ostatnio nie dotrwalam.


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baby_girl moja gin z Niemiec cytrynian mi zawsze przepisuje. Ale u mnie zbyt mocna biegunka wiec ja nie biorę. Zreszta wychodzę z założenia ze tych skurczy nie powinno się aż tak bardzo osłabiać suplementami i suplelemyujac jednak o niedobror w innych nie trudno. I zawsze u mnie tak to wyglądało wiec teraz stosuje jak faktycznie złe z brzuszkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1519380471-3aa57ed80c8c675c-aaaaaa.jpeg


No jak nic mi odwala [emoji23][emoji39][emoji41] trudno... Poprostu to musi być Igor!!! [emoji7]

* o mnie: 2 córy, 'walczymy' o syna :)
 
Imama kurczę to czekamy na wyniki z tej szkoły. Rozumiem cie sama bym się popłakała z bezsilności:/
A kiedy sesja ciążowa ?:)
 
reklama
Imama bardzo Ci dziękuję za odpowiedź! Ja w obu ciążach miałam potworne skurcze łydek i ud, dlatego brałam magnez, w sumie cały czas. Podejrzewam, że jak już zajdę, to będzie powtórka z rozrywki, bo nawet nie będąc w ciąży mam magnez w dolnej granicy normy i męczą mnie drgania mięśni twarzy :( tylko fakt jest taki, że po cytrynianie czuję różnicę i pomyślałam, że w ciąży zamiast magne b6, czy asparginianu czy jak mu tam, to ten cytrynian by był super. A skoro Twoja gin poleca, to świetnie :)

A co do biegunki po magnezie - gdzieś przeczytałam, że magnez może się wchłonąć tylko w ilości 30-40mg na raz jakoś tak. Że więcej na raz nie brać, bo i tak się nie wchłonie. Jedna tabletka ma więcej mg magnezu, więc dzielę ją na pół i te swoje 4 tabletki biorę jako 8 dawek po pół tabl co np godzinę. Rozkładam na cały dzień. I wyniki się lekko poprawiły po 2tyg brania w ten sposób, mięśnie twarzy już nie drgają w ogóle, plus nie mam biegunki :D
 
Do góry