reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kitqa, też o tym statusie ekonomicznym słyszałam. W sumie by się to mogło jakoś sprawdzić - jak kogoś nie stać, to nie kupuje wołowinki podnoszącej testosteron, pomidorków i bananków pełnych potasu, czy wędlin pełnych soli... A jak kasy mniej, to i nerwów więcej... Powiem Wam, że chyba sobie karton w ogródku postawię i tam zamieszkam :D z mężem oczywiście :D

Kitqa dawaj zamienimy się, ja wytłukę Twoje X, a Ty moje Y hehehe żeby się tak dało... Byśmy tu wszystkie 5 metrów nad ziemią fruwały :D
 
Kitqa, też o tym statusie ekonomicznym słyszałam. W sumie by się to mogło jakoś sprawdzić - jak kogoś nie stać, to nie kupuje wołowinki podnoszącej testosteron, pomidorków i bananków pełnych potasu, czy wędlin pełnych soli... A jak kasy mniej, to i nerwów więcej... Powiem Wam, że chyba sobie karton w ogródku postawię i tam zamieszkam :D z mężem oczywiście :D

Kitqa dawaj zamienimy się, ja wytłukę Twoje X, a Ty moje Y hehehe żeby się tak dało... Byśmy tu wszystkie 5 metrów nad ziemią fruwały :D

Uwierz, że gdyby to takie proste było to bym przynajmniej jedna córkę miała ☹️


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
Dziewczyny jestem jestem ale trochę w szoku i do tej pory nie może to do mnie dotrzec że BETA jest 105 [emoji33][emoji32]
Zonami a czym się różni to badanie Total od bety hcg?

Jeśli możesz o tym marzyć, znaczy, ze możesz też to zrobić... [emoji166][emoji175][emoji64]
 
Leeleeth wiem, że nie jest :( gdyby było, to mój starszy syn chociaż by córką był.

Ja wszystko w formie żartów Dziewczynki ;)

U mnie to chyba już nic nie zadziała. Wszystko obalam, timing, dietę, cwiczenia, masę ciała, stres, status ekonomiczny. U mnie to chyba sam Pan Bóg może coś zadziałać!

Mój nie mądry organizm nie rozpoznaje xy jako obcego tylko chyba xx [emoji15]
No liczę mega na te suple, i lukrecję.
Bo widzę, że jest jakiś efekt.
A po castangusie macie jakieś zmiany?

Ps jeśli seksy były przed starankami to pozamiatane i cykl z głowy? Ze tak zupełnie? To jak wyliczyć owulacje? [emoji55]
Matko jaki ja tepak jestem!

atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
Marzycielka czym to nie jestem ekspertem, poczytaj w necie, ale wiem że jaj robisz total to następny wynik też musi byc Total zeby porównać przyrosy. GRATULUJĘ
 
reklama
Do góry