reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny, moja opinia o ivf z selekcja płci odnosi sie tylko i wyłącznie do mnie. Nie poszłabym na to bo dla mnie to krok za daleko. Nie osadzam ani Waszych chęci ani żadnej która sie zdecydowała. Żeby było jasne.
Terminacja zdrowego dzieciątka to dla mnie straszliwy dramat, nie umiem sobie tego niczym wytłumaczyć.

@szczypiorkowa12345 [emoji846]
dzisiaj na fb same wieści chłopczykowe na baby dust [emoji6]
W zamieszczanych staraniach serduszka w owu i dzień po i chłopcy sami.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, moja opinia o ivf z selekcja płci odnosi sie tylko i wyłącznie do mnie. Nie poszłabym na to bo dla mnie to krok za daleko. Nie osadzam ani Waszych chęci ani żadnej która sie zdecydowała. Żeby było jasne.
Terminacja zdrowego dzieciątka to dla mnie straszliwy dramat, nie umiem sobie tego niczym wytłumaczyć.

@szczypiorkowa12345 [emoji846]
dzisiaj na fb same wieści chłopczykowe na baby dust [emoji6]
W zamieszczanych staraniach serduszka w owu i dzień po i chłopcy sami.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czyli czekać... No ja jajo chyba zniose wcześniej :p żeby choć złote to pozytek będzie ahahahahaha :D
 
Ostatnia edycja:
Imama on powiedział że to za wcześnie on się bardzo myli na tym etapie i już nie strzela bo mówił że miał dużo pretensji potem. Nub leżał naprawdę ja najpierw się strasznie ucieszyłam ale jak zobaczyłam jaki długi i gruby przypominającego penisa to już mówię na stów chłopak. Potty shot nie robił, a w tym tyg już nie powinno nic wisieć?
 
No właśnie powyżej 13 tc to już różnie. Bardziej chodzi o kat nuba. Już te cypelki zanikają ale wiadomo to różnie bo każdy dzidziuś inaczej się rozwija.
Wiec pozostaje czekać [emoji7] ze zdj lepiej wyczytać bo jak się rusza to ciężko ten kat wyłapać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gorligorligor, zawsze w trakcie infekcji ratuje się m.in vit c 1000, teraz trochę mnie zmartwiłas. Niestety żyjemy w takim klimacie, ze mamy niedobór vit d. Jeszcze rok temu mialam duuuzo poniżej normy, jakoś skrajny niedobór, teraz jest lepiej odkąd trochę łyknęła tranu. Życzę Ci coreczki z całego serca jak się czujesz? Kiedy masz wizytę u lekarza?
Kitqa, Wow ale duza przewaga chłopców aż trudno w to uwierzyć.
Leeleth, sama widzisz już zostało Ci mało opcji wiec tym razem musi się udać [emoji307]

Hej Gosica,np.dzisiaj się gorzej czuję -bardziej mdli i migrena :(
Wizytę mam teraz na początku lutego,ale dopiero mam się w weekend z gin.umawiać. muszę zmienić prowadzącą gin.na taką bliżej miejsca zamieszkania. Tak mi z serca doradzila obecna. Chyba ma rację, bo do obecnej jedziemy ponad godzinę i Ona jest średnio dostępna trzy dni w miesiącu tylko.
Ja też zazwyczaj wit c,sok z róży (mega dawka wit c) czy jakieś odpowiedniki rutinoskorbin etc. No ale w ciąży to już wszystko inaczej trzeba.
Gosica dziękuję za życzenia, niech się spełnią a co! I dla Ciebie też spełnienia!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth jak dokładnie nazywa się ta gr o baby dust na fb?
Wg tej metody nie współzyhe się po @ wcale? tylko w owu i dzień po?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, wiem, że Was męczę tą tarczycą, ale miesiąc bez supli na które to składałam wzrost Tsh ale jednak to raczej nie to, tsh spadło 2 tygodnie temu z 5 na 3,5 a dziś wynik ponad 5! Ostatni tydzień byłam chora, brałam mnóstwo leków jakieś herbatki na przeziębienie i mnóstwo syropów na kaszel. Czy uważacie, że to mogło zaburzyć wynik? Za tydzień mam endo. Jestem załamana bo myślałam, że to wina suplementów i skoro przestałam je brać to będzie spadać a to się jednak okazuje, że coś innego na to wpłynęło.... Dopóki nie planowałam dziecka było w porządku, jak tylko żyję tym to coś takiego mnie spotyka....
 
Co donin vitro, selekcji i zabijania dzieci (jakichkolwiek ) podzielam zdanie LeeLee w 100%.
Olaaa gratulacje "dziurawca" ;)

[emoji7]

Ja wierze, że u Ciebie jest dziewuszka.

@kitqa Link do: The Baby Dust Method
[emoji6]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Kinga_z1 przed pobraniem krwi bierzesz zawsze euthyrox i czy tym razem zapomniałaś?
Najpierw powtórz badanie aby sprawdzić czy nie doszło do pomyłki oznacz dodatkowo ft4 zobaczymy na jakim jest poziomie. Potem dzwoń do endo, niech ogarnie sprawę. A jak nie umie to znajdź innego specjalistę.
Po jakim czasie od polkniecia leku jesz śniadanie? 30min? Jeśli tak to może zwiększ czas do 60min być może lek dłużej się wchłania.
A jak z glutenem? Toleruje go? Jak się czujesz, pod względem fizycznym?
Załatw sobie nową receptę, i zacznij zażywać nowo wykupiony lek, czasem zdarzają się leki wadliwe z mniejszą dawka hormonu. Info od endo
 
Do góry