reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny byłam dzis na usg i wg lekarza bedzie dziewczynka, mowil ze widzi 3 kreski i są to wargi sromowe.
Ja sie nie nastawiam bo rożnie bywa i rożne rzeczy wyrastały
Jakie to śmieszne, ze chłopców jesteśmy pewne a dziewczynek nie.
Nie odniosę sie do postów , ale trzymam kciuki za wszystkie staraczki, ciężarne i te na ostaniej prostej.
 
reklama
Hej!
Ajlak gratulacje, uwierz!
Ja po wizycie, 12t2d nub długi i gruby, gdyby nie leżał płasko i jak bym nie znała teorii powiedziałabym że chłopiec. No nic, za tydzień mam prenatalne, zobaczymy czy się podniesie. Dziec mniejszy niż OM a owulacją była w terminie, syn mon był zawsze od tygodnia do aż dwóch większy niż z OM więc nie wiem czy wielkość nie jest dziewczynkowa jak nub zostanie na miejscu. Tzn chodzi mi o to że jak dziewczynka to jednak mniejsza ach nie ważne trochę zdenerwowana jestem. Martwię się ta wielkością niby tylko 3 dni brakuje do OM ale jak mówię syn był średnio 10 dni do przodu.
 
@PrzyszłaMama87 trzymasz się dzielnie, oby tak dalej. Ale już niego koniec i będziesz mieć dzidziusia
P. S nie widzę twojego zdj z brzuszkiem :/
@Mikallo super że do porodu daleko! Oby tak dalej malutki masz brzuszek :) ja pod koniec miałam okrągły i wystający jak piłeczka haha

@ana. Ale brzuch! :) i do tego już nisko. Trzymaj się. Mnie będąc w ciąży też ciężko przychodziło podejmowanie decyzji hehe
@Millo nigdy nie mów nigdy ;)

@szczypiorskowa12345
Jest bardzo ciekawa jaką obrałaś taktykę? daj znać co robisz, trzymam kciuki za owocny cykl [emoji57]



Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa tak trzymam się chociaż już ciężko na samej końcówce :D tez mam taka okrągła piłeczkę ale czemu nie widzisz fotki hmmm
Ajlak super jak tak lekarz powiedział :D to naprawdę dobrze wróży i corka będzie jak nic ;) jak będziesz miała chwile przypomnij jak wyglądały Twoje staranka.
Zonamito już niedługo tez poznasz plec i trzymam kciuki żeby nub się nie podniósł :)
 
Dobra 'dziopy' słać mi intensywnie fluidy męskie!:D mój skąpy okres jest okresem i od ok 20tego zaczynamy bój. Tj nasz ostatni cykl, jeśli się nie uda to trudno widać tak ma być :)

Ps wasze brzuszki są cudowne

Wysyłam Ci cały jaki tylko mi został... wszystkie fluidki chłopczykowe wysyłam [emoji7]
Dla Was Kochane, a wezmę dziewczynkowe w każdej ilości [emoji7][emoji173]️



atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Mikallo ja mam termin na środę ;) Twój brzuszek tez wydaje się mały i myśle ze już raczej nie urośnie bo mi pod koniec praktycznie się dużo nie powiększył. To 4 tyg przed Tobą? Dobrze kojarzę ze masz termin na 19.02? Moje urodziny ;)
 
Do góry