reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny u nas płeć damska w ilości hurtowej naprawdę obdarze Was każda i jeszcze zostanie, w tym momencie w rodzinie męża mamy 7 dziewczynek i 0 chłopców, a w mojej 4 dziewczynki i 1 chłopiec hahaha walczymy zatem do ostatniego tchu :D

Moja taktyka? Nie mam żadnej, idziemy na żywioł co 2gi dzień i tyle. Teraz okres miałam 7dni za wcześnie co się NIGDY wcześniej nie zdarzyło :( i cały mój kalendarz poszedł w łeb :(

Ps JAKIE TESTY OWULACYJNE?!
 
reklama
@Mikallo już Ci brzuszek nie urośnie, no może ociupinke trzymaj się tam!

Która tu chciała dziewczynkowe fluidy?
Wysyłam swoje[emoji179][emoji177][emoji307][emoji179]❣️[emoji738][emoji99][emoji173]️[emoji176][emoji140] hehe

Dobrze @szczypiorkowa12345 [emoji106] a w owu jak działasz? Czy ogólnie jedziesz co dwa dni od @ do @?
Trzymam kciuki [emoji110]

Sent from my WAS-LX1A using Forum BabyBoom mobile app
 
@Mikallo już Ci brzuszek nie urośnie, no może ociupinke trzymaj się tam!

Która tu chciała dziewczynkowe fluidy?
Wysyłam swoje[emoji179][emoji177][emoji307][emoji179]❣️[emoji738][emoji99][emoji173]️[emoji176][emoji140] hehe

Dobrze @szczypiorkowa12345 [emoji106] a w owu jak działasz? Czy ogólnie jedziesz co dwa dni od @ do @?
Trzymam kciuki [emoji110]

Sent from my WAS-LX1A using Forum BabyBoom mobile app

Z racji tego że nie mam pojęcia kiedy teraz będę mieć owu to jadę co dwa dni, chyba że poradzicie coś innego?
 
Dziewczyny ja po wizycie mialam pobrany wymaz gbs i jutro mam go zawiesc do laboratorium.jak myślicie musze go trzymac w lodowce bo nie dopytalam???
 
Mikallo ja mam termin na środę ;) Twój brzuszek tez wydaje się mały i myśle ze już raczej nie urośnie bo mi pod koniec praktycznie się dużo nie powiększył. To 4 tyg przed Tobą? Dobrze kojarzę ze masz termin na 19.02? Moje urodziny ;)
Na 15.02 :) lekarz mysli, że nie dotrzymam i tez mam taka nadzieję ;) Celuje w przedział 4-10.02 żeby jeszcze moje urodziny przeszły ;P
 
reklama
Dziewczyny śliczne brzuszki!!!
U nas śnieg wiec załatana jestem bo dzieci maja taka radochę, dzisiaj kulig niedawno wróciłam do domu i padam dosłownie!
Ajlak Nono ja po cichu gratuluje ale nie zapeszam! Jak na tym etapie nic nie było wręcz kreseczki to córeczka jak nic. Ale wiaodmo chcemy mieć potwierdzenie z połówkowych.
Zonami kciuki ba następnej wizycie.
Również śle niebieskie fale dla starających się o chłopców.
Kinga może lepiej jak nie będziesz nic więcej brała skoro masz problemy z ta tarczyca. Nie znam się zbytnio na wpływie tych suplementów na tarczyce itd. Zostaw tylko napewno witaminy prenatalne i niech mąż tez bierze. Może niech on bardziej się suplementuje a ty weź trzymaj dietę. Ja bym nie patrzyła na te diety mineralne czyli te duże ilości soli i potasu tylko właśnie na duże ilości protein i tłuszczy i zwracaj uwagę żeby jeść produkty zwierzęce (ich jak najwiecej) a mało roślinnych bo są one dziewczynkowe. I oczywiscie stałe posiłki 4-5 razy dziennie żeby ten cukier trzymać na wysokim poziomie. I sex co dwa dni żeby się nie stresować a jak będzie pozytyw to popraw.
Andzelisia nie mam pojęcia czy to musi być w lodowce.
Dziewczyny lada dzień możecie rodzic także szybkich i bezproblemowych porodów życzę! Bez komplikacji!
A tu mój brzuszek:
1516307473-1875dd472ce41b51-aaaaaa.jpeg



7u229jcg4s0byzyg.png
 
Do góry