reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama- że słuchu znajomych to akupunktura działa cuda ! Także ja bym szla,

Gosica u mnie chyba pozytyw wyszedł dziś to nie wiem czy czekać do jutra rana czy jutro już może być za późno ..

Biedronka - kciuki trzymam oby zaskoczylo !

Malineczka-ja w 2 ciąży nie znałam płci ;) , fajnie było :D hehe miałam ciagoty ale mnie mąż trzymał w rydzach i nie wiedzieliśmy do samego końca jeszcze nam położna między nogi dziecku zaglądała bo mówiliśmy że nie wiemy [emoji23],

Leeleeth- a też tym książką tak nie wierzę , chyba jak u Imamy zostanie ten syn to już niczemu nie uwierzę hehe, kiedy do lekarza idziesz że swoim "znaleziskiem" , oby to nie było nic groźnego !


Co myślicie dziewczyny czekać w ile może się pojawić owulka po pozytywie kurde aż tak nie wiem kiedy u mnie to jest niby że do 36h ale ciekawe , nie wiem.czy poczekać do jutra rana czy zadziałać raz dziś i już

Mamy 9 pełnych dni abstynencji szczerze to mąż chyba wymodlił bo mi po scianach chodził hahhaha :D [emoji23][emoji23]



1511047285-d6d54ead24e650aa-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Leeleth, z tym ojcem drużyny piłkarskiej czy damskim krawcem to cos tez pisała Atomic na GD. Chociaż tak nie do końca rozumiem z tym ojcem drużyny, słabe nasienie to wtedy szanse na dziewczynke. Myślałam, ze jest odwrotnie.
Malineczka, fajnie mieć taka podwójna niespodziankę-narodziny dziecka+poznanie płci.
Miciurka, tak jak piszesz 35h od pierwszego pozytywa i może się pojawić ovu. Rozumiem często testowałas? Myśle ze nawet dzisiaj wieczorem nie byłoby za późno! A jak, w końcu zadziałaliście wczoraj? [emoji12]
Wypościła biednego męża, ale myśle ze rozumie Twoje intencje.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bry Paniom. Czytam namiętnie, ale kurde chyba mam za duze zaległości.... w ogole nie mam pojecia co oznaczają skróty ktorych używacie;) szukam u doktora google i tez nie zawsze odnajduje;))
No ale nic to:) nadrabiam dalej :)
Do maja mam jeszcze troche czasu;)
Zostaje tu z Wami, jesli moge na dluzej:)
Poradzicie skąd kupujecie testy ovu ktore działają? Ja przy poprzedniej ciazy kupilam na allegro, ale mialam wrazenie, ze to same buble[emoji19]
Mam jeszcze mikroskop afrodyta i tam faktycznie udawalo mi sie dostrzec róznice przy owu, ale podobno jego ważność to 2 lata i teraz nie wiem czy jak od 1,5 roku leŻal nieużywany to ważność mija czy to pic na wode i moge go jeszcze używać[emoji848][emoji848]

Milego dnia i pozdrowienia z Bukaresztu.... dziś ostatni mecz i tydzień wolnego[emoji7][emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth ciekawe bardzo! Czytałam jedna książkę przy staraniach o drugiego syna. Wiec u mnie jakby nie było to tylko pierwszy syn nie był „planowany” a widzisz raczej się dwa razy nie udało [emoji6]
Waśnie mój mąż to by pasowało typowo damski krawiec i sexy zawsze przy starankach były rzadko wiec powinny być same córy. Bo pierwszy wpadka z przerywanego, drugi metoda Shettlsa a ten po pozytywie raz. Wiec chyba powinnam mieć częsty Haha już sama nie wiem
Tez myślałam jak Gosica ze na odwrót. Ale Atomic to bardziej wyróżnia różne typy osobowości kobiet które właśnie wpływają na płci dzieci. I osoby ogólnie dominujące, pewne siebie, mające wszystko zaplanowane maja chłopców. U mnie się zgadza i chciałam to zmienić i ulegałam mężowi itd nawet żeby do tej teori się dopasować ah człowiek głupi co wyczyta w głowie siedzi [emoji85]
Ale autor myśle ma racje bo są badania na temat stresu itd robione. I rożny stres inaczej oddzialowywuje. Np stres w pracy chłopczykowo- i super planowanie idzie zawalić stresem. Stres ze się obawia człowiek czegoś np poronienia (to mój z tego cyklu) niby dziewczynkowy. I jest tego pełno. Lepiej chyba nie analizować bo to na chłopca
Co do dzieci tej samej płci to myśle dużo prawdy. Jednak mając np trójkę chłopców dla mnie pewniak ze 4 to byłby syn. Ale jak ktoś nie próbował planowania jak j myśle ze to inna sprawa jak się cos pozmienia. Ja nie wiem co bym miała zmienić tak naprawdę [emoji848]
Miciurka ja bym działa dzisiaj ale Wieczorem. Mam synów dwóch z rana i czytam ze testo drastycznie spada wieczorem po17 wiec tak działaliśmy. Pozytyw był o 12 działania o 17-18. Ulżyj mężowi nie mecz go Haha
Krasnal jak nie znasz skrótów pytaj bo to pewnie z ang i tez sama nie miałam pojęcia na początku [emoji6] ja testy z Allegro mam różowe i zielone i na zimne robiłam. Zielone wcześniej wychodziły różowe zaś prawie przed sama owu. W miesiącach starankowych nawet robiłam po dwa, dwa razy dziennie



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam. A co myślicie o zrezygnowaniu całkowicie z cukrów. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką która 4 miesiące przed ciąża zrezygnowała z cukrów nic kompletnie słodkiego ani owoców co zawierają cukier no nic a nic a i męża też w to wciągnęła i teraz spodziewa się córki a mają już synka. To jedyne co zmieniła...
 
Ostatnia edycja:
Imama, u mnie z pierwszym synem był jeden strzał, z drugim 2 dzień po dniu. Hmm, ciekawe [emoji30]
Ja mam podobny charakter, pełne zorganizowanie, trzymanie wszystkich w ryzach. Z tym stresem imbir odpukać w pracy OK, chyba większy stres podczas staranek. Jakoś utkwiło mi w głowie ze ten poziom testo jest wyższy rano wiec my mamy przytulanka jedynie wieczorem/w nocy.
Katirl, myśle ze tym cukrem to podchodzi to troszkę pod dietę LE. Nie wiem czy byłabym w stanie zrezygnować calkowiecie ze słodyczy, a zwłaszcza z owoców !




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama a co myślisz o witaminach dla mojego męża i dla mnie? Może zamiast oslabiac płodność to powinnam ja wzmocnić. Niby to na chłopca ale przy słabych parametrach nasienia mojego męża mamy synow to teraz może poprawie jakość zolnierzykow. I jak myślisz czy mogę po 2 cyklach przerwy zacząć znowu brać clo?
 
Kati myśle ze to mogło cos pomoc. Ja tez stosowałam dietę niskocukrowa do tego jednak niski poziom glukozy właśnie dziewczynkowy wiec dlatego robimy te 2-3 posiłki dziennie bez podjadania. PolciaPoleczka wiem ze pisała ze ona dietę niskocukrowa robiła i ma córeczki bliźniaczki.
Gosica No stres właśnie starankowy ciężko uniknąć. Tymabrdziej jak się analizuje strategie. Dlatego myśle ze na początku cyklu warto obrać jak się działa i już o tym nie myśleć.
Marzycielka na bym naprawdę pomyślała o witaminach a najbardziej bym wprowadziła koenzym q10. Sama chciałam go po poronieniach zastosować ale ja łatwo zachodziłam w ciąże wiec chciałam ostatni raz spróbować.
Jest on trochę dziewczynkowy trochę chłopczykowy. Poprawia plodnosc (chłopczykowo)a z drugiej str obniża cukier (dziewczynkowo).
Ale jak nie potrafisz zajęć w ciąże to musisz coś zmienić.
I kurde bierzesz ten inofolic? Bo on mi chodzi tez po głowie bo wiem ze nieraz to co dobre jest złe i może wręcz uniemożliwiać zajście w ciąże. To samo właśnie vitex. Atomic pisała ze nieraz trzeba odstawić żeby zaciążyć.
Myo jest typowo na POCS, a Ty chyba nie masz?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Byłam dziś w drogerii kupić tampony bo okres za 2 dni i rzuciły mi się w oczy testy owulacyjne vitam w promocji 10zl za 5szt to wzięłam bo naprawdę tanio. Miałyście może z nimi doczynienia? Bo ja zawsze domowe laboratorium kupowałam. Z racji że takie tanie to sobie siknelam z ciekawości jak poziom LH wygląda przed okresem. A tu mocny pozytyw. Rozumiem że felerne? Bo drugiej owulacji nie przewiduje, jedna już miałam no chyba że jest to możliwe? Bo nie wiem czy starania dziś nie włączyć w program :cool2:
 
reklama
Imama mężowi zamierzam dawać wit E, L-karnityne, koenzym q10, l-arganine i cynk. A dla siebie albo zestaw witamin albo tylko wit.b6 i b12 kwas foliowy. Już nie wiem co robić z tym inofemem bo lekarz kazał mi to pic przez cały czas bo na usg obraz wyglądał jak wlaśnie przy pco. A koenzym q 10 może pic i kobieta? A co z zielona herbata,mogę też pic jeżeli nie biorę clo? Sorry że tyle pytam ale muszę coś zmienić bo nigdy mi się nie uda zaciazyc.
 
Do góry