reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesć dziewczyny jak tam z rana

U nas zimno jak w lodówce , brr chyba mąż musi na grzejniki spojrzeć bo coś to grzanie efektu nie daje,

W ogóle nakrecilam się na wybudowanie naszego małego domku z pół gotowych produktów , stelaż metalowy i dach, gotowce, ocieplić w środku, reszta podstaw drzwi okna elektryka itp.i można mieszkać , namawiam męża żebyśmy nie mieli kredytu na całe życie tylko takie coś zrobić m , mieć 3 pokoje i już,

Patrycja- dokładnie bym zrobiła jak poranna kawa pisze,konsultacja nt.progesteronu i niech daje duphaston i tyle :) no i gratulacje

W ogóle pytałam Atomic czy lepiej zrobić odstęp długi i 1 próba czy FR , to napisała że to nie ma znaczenia , które dla mnie lepiej bo efekty ma te same ,

Właśnie gosica jak tam :)?




Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bb_Anna, Miciurka, dzisiaj jeszcze podaruje sobie test. Jest 10 dpo, max 11 dpo. Korci, ale chyba wytrzymam. Temperatura nadal w gorze, jakoś nie licze na wiele. Ale mała nadzieja jest [emoji12]
Miciurka, a taki domek miałby sobre parametry cieplne?rozumiem, ze planujecie zostac na obczyźnie?
Jaki odstęp jako długi masz na myśli?
Patrycja, gratulacje 2 kreseczek. Przyrost piękny! Przypomnij staranka były na dziewczynke?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Patrycja gratulacje. Beta ładna a No progesteron to chyba lepiej do lekarza bo Ci spada jednak a nie rośnie.
Miciurka tez jestem tego zdania ze jak da się radę to lepiej bez kredytu widzę jak niektórzy znajomi maja niestety ciężko. Ale wiadomo to zależy czasem lepiej kredyt niż płacić wynajem.
Według Atomic i statystk to właśnie tylko jednen stosunek ma znaczenie obojętnie czy abstynencja czy częsty przed.
Gosica to wytrwała jesteś. Trzymam kciuki za Twoje testowanie
Maziajka No moja znajoma tez marzy tylko o synach. I bardzo się cieszyła ze drugi synek wiec to różnie. Nie każda (o dziwo) chce córeczkę i sukieneczki itd


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gosica - to jak temp.w górze to już coś :) , a kiedy chcesz robić tescik ?
Ja mam 2 sposoby na myśli albo odstęp 10dni (abstynencja), i jedna próba zaraz jakoś po owu,

Albo FR, I mecze od samego początku cyklu po kilka razy a dalej tylko jedna próba też lekko po owu (lub ok.2 dni przed sama jeszcze nie wiem )

Co do domków to tak , taki domek jest nie duży i ciepły , narazie w stanach znalazlam firmę co robią ten co mi się spodobał , może gdzieś bliżej się da , narazie musimy zostać za granicą , rodzina namawia ale mąż ma szansę na fajny rozwój w firmie , bo widać że chcą go dalej pchnac, to szkoda wracać zwłaszcza jak nic nie mamy w Pl..

Imama- dokladnie Ato mic odp. Ze ten sam efekt jakby nie wazne czy ta metoda czy ta bo pisalam ze nie moge sie zdecydowac,

A my wynajmujemy i płacimy tysiąc euro miesięcznie! Na wiosce plus jeszcze rachunki jedzenie itp a tysiąc to uwierz nie jest "drogo ", ale musieliśmy się przenieść z Dublina do innego county bo w Dub czynsze sięgają 1600-2000 e! Przecież to jest jedna wypłata,teraz ludzie nie chcą nawet wynajmować bardzo ciężko o dom a sprzedaż domów poszybowała tak w górę że o 20tys więcej to leciutko , ale z kredytem byśmy płacili za nasz domek nawet kupny a nie budowany rate rzędu 500-600e, bo też nie myślimy o wielkim kredycie,

Do tego nowego mnie ciągnie bo wiadomo jak sobie zbudujesz tak masz, zainwestuje się w ocieplenie to mniej się wyda na grzanie itp. No i od nowości robisz jak chcesz , tylko nie wiem czy tak dają kredyty na własne budowy bo mam pełno znajomych co wzięli kredyty ale nikt nie budowal,generalnie tania ziemia 25tys plus ta chata 40tys, to 65tys wychodzi , a jak dom byliśmy oglądać to 130tys.z garażem podworkiem parterowy, Ale w środku do roboty - tyle że mąż lubi takie bajery i umie większość sam - by nas ratowalo bo tu robocizny drugie tyle jak nie więcej aniżeli materiały,

Tu naprawdę drogo się zrobiło nawet myślałam żeby zjechać do Pl na jakiś czas a mąż by został ale no nie chcemy być osobno,

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Imama, chyba dłużej chce mieć nadzieje ze się udało. Jakoś przeczucie mam ze pewnie nie, ale poczekam do jutra.
Miciurka, test zrobię jutro. Temp mi spada max 2 dni przed końcem cyklu. Teraz mam 10-11dpo, za 2 dni będzie można więcej wyczytać z tempki ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry