reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Biedronka, tak ale wtedy miałam fazę przedowulacyjna zdecydowanie dłuższa niż teraz po clo. Na dodatek progesteron był nisko i faza poowulacyjna czasami dochodziła do 21 dni. Ostatni cykl jest na wspomagaczach i wiem co kiedy było [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie 15 dc cyklu i zaczynam świrować hehe za bardzo przeżywam ale jak narazie skoku tem nie bylo,

Gosica BBAnna mocno trzymam kciuki

Leeleeth uśmiałam się z zamiaru porwania dziewczynki w kościele haha Boska jesteś

Patrycja gratulacje :)
 
Tak @Miciur-ka patrzysz na skończone lata w momencie zapłodnienia. I jak wyniki? Będziesz brać pod uwage kalendarz przy staraniach?
Mnie podobają się takie "gotowe" domy. Są tansze w budowie, przynajmniej takie na które patrzyłam w pl. U was też są tańsze?
Czy wy też dziewczyny miałyscie mega suche ręce i stopy w ciąży? Bo ja normalnie nie mogę sobie poradzić, w pierwszej ciąży tak nie miałam. A teraz szok. Również włosy na głowie w ogóle mi się nie przetłuszczają [emoji2] myje je raz na tydzień! Hehe
No i włosy na nogach gole chyba raz na dwa tyg[emoji23] żyć nie umierać.
A jak jest/było u was?

Napisane na WAS-LX1A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitqa No ja z włosami miałam tak w poprzednich ciążach. Myślałam ze to córka i dlatego bo takie zabobony. A u moich znajomych to właśnie przy chłopcach tak było. Teraz z goleniem niestety nie tak rzadko.
Z suchością rak tez mam masakrę od początku. To samo skóra maga dużo się smaruje i wszystko wchłania się. A j mam kręcone włosy wiec z natury suche i myje raz na tydzień hehe
Mi tez te gotowe domu się podobają. Ale właśnie trzeba uważać ma gwarancje bo czasem są tylko 30-40 letnie. Ale dużo tańsze są i szybko stawiane


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama, chyba dłużej chce mieć nadzieje ze się udało. Jakoś przeczucie mam ze pewnie nie, ale poczekam do jutra.
Miciurka, test zrobię jutro. Temp mi spada max 2 dni przed końcem cyklu. Teraz mam 10-11dpo, za 2 dni będzie można więcej wyczytać z tempki ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A my tu wszystkie czekamy na twój test:)
 
Miciurka w cyklu w ktorym zaszlam hormonow nie badalam bo myslalam, ze sie nie uda... Mialam umowiona histeroskopie 28 stycznia a 24 test byl pozytywny ;) co do budowy w IE to moi znajomi mowia, ze dostac pozwolenie na budowe to jak wygrac w totka... Ponoc 100 razy latwiej kupić dom niz dostac pozwolenie... Wiec wpierw sie zorientujcie w biurokracji, moi znajomi kupili chate - rudere do remontu, w srodku wszystko wyburzyli i na nowy zrobili, zostaly tylko sciany glowne, bo chcieli tez budowac, ale tyle im robili pod gorke, ze odpuscili... Musicie się zorientować czy bedzie mozliwe samemu cos postawic...
 
Biedronka,rozumiem ze w tym cyklu już zadziałaliście? Planujesz pojedynczy staranka? Dzięki za kciukasy, jutro rano wstaje i robię test!
Kitqa, ja od dłuższego czasu mam przetlyszczajace się włosy-musze myć codziennie. Ciąża raczej mi tego nie zmieniła, ale każda ciąża jest inna kto wie może w przyszłości będzie lepiej [emoji12]
Majorcia, jeszcze kilkanaście godzin ukutego melduje co i jak. Jeśli wyjdzie cien cienia to po drodze do pracy robię betę-plan jest! [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak właśnie myślałam Gosica ze dzisiaj niedziela i bety nie zrobisz a tak jutro odrazu [emoji7]
Maran zgadzam się. Tez słyszałam o tych pozwoleniach ze ciężko.
Leeleeth co do dziewczynek to do mnie tez wszystcykie lgną. Nie zapomnę właśnie jak ostatnio u znajomych była taka 2 latka i nie chciała się bawić i tez podeszła do mnie na turasy- jak się nazywała... oczywiscie Mia[emoji171]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry