reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosica tak. Teraz w tym cyklu stosowałam rephresh co trzy dni po @. Ostatni w czwartek rano aplikowałam, w sobotę Ok 17 staranka a owu w niedziele, w neidziele rano tez aplikowałam. Ale jakie miałam wtedy pH to nie wiem bo nie miałam ze sobą pasków pH. Pewnie super nie pomogło bo powinno się tak 12h przed starankami tez zaaplikować. Ale może coś tam zakwasilo.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kruszynka to dostałaś pregnyl na pęknięcie? na tym to się nie znam. Ale pewnie duże szanse na ciąże
Tak dostałam więc czekamy i starania dziś będą później zrobię test owu i zobaczę, jutro mąż już jedzie. Dzis temp strasznie wysoka zatem pewnie po pregynylu i boli mnie brzuch.
@leeleeth kciuki pochwal nam się tu synkiem jak urodzisz.
@Marzycielka86 też kciuki za owocne starania.
 
Dziewczyny a kiedy mierzylscie ph po jakim czasie od staran? Wczoraj mierzylam przed staraniami i miałam 4.5 a dziś z ciekawości też sprawdziłam i też jest 4.5-5.
 
Marzycielka, ja mierze przed staraniami, zwykle jest OK.5. Ale bezp po staraniach szybuje do 8. Dlatego jak wkładam sylk nawet po, aż dojdę do 5:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leleeth trzymam kciuki niech szybko i bezboleśnie wszystko pójdzie i jak tylko będziesz mogła to daj znać bo my tu wszystkie czekamy na dobre wieści:)
 
Emilek już nami[emoji7]
Wazy 3650. Długi na 59 łebek kształty i malutki tylko zakola świadczą o profesorskiej naturze [emoji6]
1504361979-aaaaaa.jpeg


Porod ekspres o 10 pierwsze skurcze o 12 już tulilam Emilka [emoji7]
Troszkę piekłam, ale warto było [emoji6]
Dziękuje za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry