reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Imama właśnie ze nie mierze, ale wcześniej mierzyłam żeby sprawdzić jak mi się to pokrywa z testami i wychodziło ze na drugi dzień od pozytywny była owu i pokrywalo się jedno z drugim ładnie. Do tego sprawdzałam też szyjke i objawy towarzyszące owu.
 
reklama
Leeleth, trzymaj się dzielnie. Wszystko będzie dobrze.
Marzycielka, super ze udało Wam się ze staraniami. Trzymam kciuki za pozytywa;)
Imama, masz może namiar na te patyczki o których wcześniej wspomniałaś do badania śluzu?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczynki od 7.30 idę na porodówkę. Zaczynamy z oxy. Od wczoraj mam gluty krwawe (skórki za opis [emoji5]). Wiec liczę, że szyjka sie ruszyła. Teraz niech nadejdą skurcze i będzie mój Emilek ze mną. A jeśli nie to cc. Także trzymajcie nadal [emoji1307]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Leeleeth ✊✊✊ odezwij się już po wszystkim.
Gosica dzięki ;-) boję si ze mogło być już za późno bo o 11 test pozytywny mocno i chyba i owu wtedy była a o 18 test już z słabszą kreseczka. Przytulanka były o 15 ale zanim plemniki dotarły do jajca to chwilę upłynęło bo jeszcze jest ten jakiś czas dojrzewania ich w szyjce a i niektóre źródła podają ze komórka żyje tylko 12 godz.
 
Leeleeth kciuki! Napewno dzisiaj mały będzie już z Tobą
Gosica na stronce NAturalnego Planowania Rodziny można było się zapisać na darmowe właśnie te patyczki ale wiem ze mieli za dużo chętnych i to zlikwidowali. Tam były zdj śluzu szyjkowego jak powinien wyglądać itd. Ale mam Neta słabego wiec teraz tego nie znajdę.
Biedronka bo zapomniałam Ci wczoraj odpisać odnośnie tego pH. A wiec nie wiem jak działają te środki polskie ale ten co ja stosowałam to działa trzy dni i dziewczyny aplikują cały aplikator co trzy dni jak ustanie @. Ja tak stosowałam. Ty musiałabyś sprawdzić ile utrzyma ci niższe pH dany preparat albo poczytać tu w wyszukiwarce jak to dziewczyny stosowały. Bo ja niestety lactovaginalu nie stosowałam tylko rephresh.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marzycielka, nigdy nic nie wiadomo. Okaże się za 10-12 dni;) trzymam kciuki.
Ja zrobiłam test i niestety negatyw ;( jednak chyba zadzialalismy za późno:( nie wiem czy nie iść w kolejnym cyklu na monitoring...
Imama, poszukam jeszcze raz tych patyczków. Ale jak piszesz ze na tej stronce zlikwidowali to pewnie po ptokach. Czy przy ostatnich staraniach zakwaszalas się rephreshem?
Leeleeth [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry