reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marzycielka super! Czekam teraz na Twoje dwie kreseczki [emoji7]
Jona na na fb dodałam na dwie grupy zdj z usg z 6t4d. Pamiętaj ze to między 6-7 tc jest do oceny wg ramzi. A nub tak od 12-14. Grupa się nazywa Ramzi Theory (6-8 weeks) babynub expert. Tu zaraz mi odpisała administratorka. Ze dziewczynka wg niej. Tez z tego co próbowałam zrozumieć teorie wychodziła mi córeczka. Okaże się. Myśle ze to i tak 50/50. Wklej tu zdj koleżanki ocenie jak masz ochotę.
Leeleeth mam nadzieje ze już tulisz. Czekamy wszystkie na nowinki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dziękuję :-* teraz zostało tylko czekać. Tylko boję sie czy coś z tego wyjdzie bo prawie wszystko ze tak powiem "wyplynelo ze mnie "
U Ciebie na pewno będzie córcia ;-)
 
Kruszynka sama nie wiem kiedy testować, dziś mam chyba owu bo testy sa już takie jak wczoraj i tak myślę że pewnie wczorajsze były pozytywne a dzisiejszy pewnie był taki mocny bo owu była i starałam się pewnie albo w owu albo zaraz po i szyjka też by na wskazywała bo dziś już była niżej a wczoraj ledwo ja dostałam.Zobaczę jaki test wyjdzie jutro rano.
 
Marzycielka No okaże się za pare dni. Ja praktycznie zawsze wstaje "po" i idę się podmyc a w ciąże zachodzę. Szanse są zawsze jak przy owu. Milion plemniczkow a jak nie to następny cykl pokombinujesz inaczej [emoji6]mi w owu już testy negatywne wychodzą.
Kruszynka to dostałaś pregnyl na pęknięcie? na tym to się nie znam. Ale pewnie duże szanse na ciąże


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie ;-) U mnie chyba jednak owu jest dziś bo jajniki i to oba tak napieprzaja jak nigdy i podbrzusze boli gorzej jak na @ a plecy to już nie mówię. Nie wiem co jest grane ale nigdy tak nie miałam. Mi wlaśnie w owu test wychodził bardzo mocny a później już kreska jasniala tak jak dziś.
 
reklama
Marzycielka a mierzysz temperaturę? Się okaże wtedy kiedy była. Mi mimo ze wyższe były przy clo to wykres wyszedł.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry