reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kruszynka pisałam wcześniej ze trzeba uważać. Ze temperatura podwyższona, napady ciepła i ciężko testy wychodzą. Mogą być fałszywe pozytywy. Wiec zapisuj temp normalnie bo ja tez miałam całkiem inaczej niż zawsze. Dużo wyższa była w pierwszej fazie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Przez pierwsze trzy dni po ostatniej dawcę możesz mieć pozytywny test ale to nie będzie napewno owulacja wiec uważaj [emoji6] jakieś skutki uboczne odczuwasz? Kciuki żeby akurat owu była jak mąż przyjedzie.
Mój wykres był w ogóle dziwny. Później się zastanawiałam czy czasem nie miałam owu w 12 dc
1503758212-aaaaaa.jpeg
wcześniej nigdy przed owu nie miałam temp wyższych niż 36,3
 
A macie jakieś pomysły jak oznajmić rodzinie o ciąży? Narazie się wstrzymam ale u mnie to ciężko bo jednak tutaj to ciagle jakieś piwko, wino itd i już pewnie mój tata i tak podejzewa i inny ze odmawiam i nie pale papierosów. Wiec pewnie po ostatnim usg będę zmuszona powiedzieć.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama mozna to zobic na kilka sposobów[emoji57] info o mojej pierwszej ciazy rodzina otrzymala podczas wigilijnej kolacji, ale rozumiem ze do siwiat nie chcesz czekac [emoji13] wiec mozecie zrobic np grila i zaprosić najblizyszch i im oficjalnie powiedziec. Info zas o drugien ciazy dostali telefonicznie hehe i tyle
Daj znac co wybralas


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przez pierwsze trzy dni po ostatniej dawcę możesz mieć pozytywny test ale to nie będzie napewno owulacja wiec uważaj [emoji6] jakieś skutki uboczne odczuwasz? Kciuki żeby akurat owu była jak mąż przyjedzie.
Mój wykres był w ogóle dziwny. Później się zastanawiałam czy czasem nie miałam owu w 12 dc
1503758212-aaaaaa.jpeg
wcześniej nigdy przed owu nie miałam temp wyższych niż 36,3
To tak jak i u mnie temp Max 36,3 przed owu a dziś 36,67:szok: dlatego odrazu zgonilam to na clo. Oj wielkie nadzieje mam że mąż zdarzy na owu... Dzis miałam nawet rano śluz rozciągliwy :eek: w 6dc :errr: to na bank też clo :p. Skutki uboczne... Hmmm dziś wzięłam 3 tabl... na noc i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych czuje jajniki.. O to można tak nazwać ;-) ;)
A co do informacji o ciąży dla rodziny można kupić buciki maluśkie pokazać i w ten sposób oznajmić o ciąży albo najbardziej ważnym osobom tzn rodzicom włożyć usg do koperty i podarować :)
@San.zak 3 mam kciuki za udany cykl..
 
Dziewczyny jutro o 13.00 mam usg trzymajcie kciuki by wszystko było ok.to moje pierwsze usg. Mam do Was pytanie - co polecacie na krosty na twarzy.? Nigdy w życiu nie miałam problemów z cera.a teraz ciągle wyskakują mi bolące krosty.szczegolnie na czole .brodzie.mozecie cos polecić?
 
Ana87, trzymam mocno kciuki ;) [emoji110]daj znać po!
Co do cery to sorki szalenie pomogę, problemów póki co nie miałam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kitqa myśleliśmy właśnie o grillu tez. Ale zobaczymy bo wizytę będę zmuszona przełożyć bo pogrzeb babci mojego męża niestety na dniach będzie wiec będziemy do polski jechać.
Ana87 ja mam tez straszne wypryski na twarzy ale myśle ze to samo minie. Ja to tam nic nie stosuje tylko dobrze oczyszczam twarz i najgorsze są właśnie miejsca gdzie się ciagle dotyka bądź poci, spróbuj wody termalnej w sprayu dla mnie rewelacja. A który masz to już tc? Kciuki będę również trzymać.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry