reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Maziajka dzieki :) Czytalam ulotke i tam pisze ze brac do 1 dnia nastepnego cyklu. Zawsze mialam luteine a teraz kupilam dupka i nie wiem jak go brac. i mam brac po 1 tab.dziennie?
 
reklama
Ja bralam 2×1 .Zalecenia wzielam z forum nie od lekarza...zreszta dupka tez mialam z forum:D ale udalo sie a to najwazniejsze!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ajlak to zaciskam kciuki:*
Co do paskow to mnie wychodzily niebieskie,rozowe po prostu szybciej i 2 dni a niebieskie 1 w dniu piku:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mając synów, starałam się z mężem o córkę, cykle 28 dniowe, stosunek miałam w 9 dniu cyklu i urodziłam wymarzoną córeczkę. Zapragnęliśmy drugiej córuni ...Obecnie jestem w 9 tygodniu ciąży i stosunek był 4 dni przed owulacją bo miałam monitorowaną owulację. Mam nadzieję że to będzie również dziewczynka:)
 
Zgadzam się Marzycielka ze może pomoc w staraniach o córkę. Na GD jest odpowiednik nazywa się właśnie pregnitude tez na bazie myo inozytolu. 8 na 9 kobiet ma córki po nim. Ale wiem jak pytałam na forum czy warto to mi odradzili gdyż właśnie nie mam problemów z zajściem w ciąże. Myśle ze każdy powinien poczytać o danym suplemencie i dopasować go do siebie. Nie ma co brać w ciemno bo wysoko w statystykach.
Ty owszem skoro masz problemy jak najbardziej. Ja mam cykle nawet po kp regularne. Wiem ze chyba Antonia i Ajlak tez brały ten inofolic.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak.najpierw brałam castagnusa że 3-4 cykle potem 2 miesiące odpowiednik Inofolika Miovarian. No mam synusia i w tę brednie że 9 na 10 ma córki nie wierzę [emoji39][emoji23]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Z tym inofoliciem właśnie bym uważała. Poprawia on jakość jajeczka wiec jest bardziej dla osób z problemami z cyklem i z owulacja. To tak jakby słabszy odpowiednik metforminy która tez jest bardzo dziewczynkowa ale mocna i na receptę. Pomaga właśnie obniżyć cukier we krwi.
Marzycielka a to staracie się 2 lata o dzidzie? Widziałam ze tez udzielałas się na forum za czasów Piranhy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak.mi bardzo uregulował cykl choć i tak miałam regularny [emoji4] ale widziałam po wielkości rosnącego jajeczka co do dnia cyklu i pełno śluzu płodnego mi się zrobiło w owu. Wiec chciałoby się napisać że chłopczykowo [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Marzycielka No to powodzenia! Bo już myślałam ze tak długo się starasz. Ale całe szczęście nie.
Ja tez będę brała ale globulki z progesteronem po owulacji.
Co do monitoringu to jednak będę musiała kombinować coś na poniedziałek bo u mnie żadnych znaków ku owu nie ma! Troszkę pokrzyżowało mi to plany bo byłam pewna ze jaki jakieś cienie będą przez te clo ze coś się poprzesuwa. Akurat w PL jestem i tak to miałam zaplanowane ale to jak to zawsze z planowaniem coś nie wychodzi. Ah No będę musiała jakiegoś lekarza z rana na pon szukać bo w Niemczech już do nikogo się nie dostanę
Ajlak super ze hormony w normie. Co do wyników męża to nie wiem. Poczytaj może normy na internecie i do lekarza z wynikami. Trzymam kciuki za owocne staranka i aby wyniki męża były dobre.
A duphaston dostanę bez recepty?
Serena gratuluje ciąży. Co do związku dnia stosunku a płci to u mnie z tego jest synek. A i No teoria obalona naukowo. Plemniki żeńskie jak i damskie żyją tyle samo czasu. I w badaniach nawet wychodzi ze w sama owulacje jest więcej córek [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak.najpierw brałam castagnusa że 3-4 cykle potem 2 miesiące odpowiednik Inofolika Miovarian. No mam synusia i w tę brednie że 9 na 10 ma córki nie wierzę [emoji39][emoji23]

xnw40tc7sy506vxn.png

Złe to napisałam, teraz patrzę- poprostu ze statystyk 10 kobiet brało i 9 miało córki i wychodziło 90% skuteczności. Ale wiadomo to za mała liczba żeby w ogóle porównywać.
Tobie kochana był porostu pisany ten synek i mimo wszystko chciał być z tobą [emoji7] napewno silny fajny chłopak będzie. Mój drugi tez się pchał na sile do mnie i na córkę bym go i tak nie zamieniła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Złe to napisałam, teraz patrzę- poprostu ze statystyk 10 kobiet brało i 9 miało córki i wychodziło 90% skuteczności. Ale wiadomo to za mała liczba żeby w ogóle porównywać.
Tobie kochana był porostu pisany ten synek i mimo wszystko chciał być z tobą [emoji7] napewno silny fajny chłopak będzie. Mój drugi tez się pchał na sile do mnie i na córkę bym go i tak nie zamieniła


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pewnie było [emoji4]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Antonia tak jak już pisałam wcześniej to co pomaga jednej wcale nie musi pomoc drugiej, może nawet zaszkodzić. Mi np po lactovaginalu Ph rosło a innym dziewczyna obnizalo. I tak jak pisała Imama trzeba wszystko dopasować do siebie. Ja też wiem że co bym nie zrobiła to i tak będzie synek ale jestem na to gotowa bo po prostu chce dziecka.Antonia a Ty w szczęśliwym cyklu brałas castagnusa czy tylko sam miovarian?

Imama duphaston kupowałam z innych forum bo bez recepty nie chcą to dac w aptece.
 
Ostatnia edycja:
Do góry