reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Tak jeszcze pare slow...Sledzac Ingender przez te pare lat wywioskowalam ze jednak chyba sluz ma najwieksze znaczenie. Dziewczyny ktore korzystaly nawet z wirowek ( wlasnej roboty) nie mialy pozytywnych rezultatow jesli nie uporaly sie ze sluzem. Jestem przeciwna suplementacji,ale przy chlopcach wiesiolek mial dosc duze znaczenie , natomiast przy dziewczynkach to loteria( aspartam , zurawina , magnez ) kazdemu pomaga lub wrecz szkodzi co innego. Jesli chcecie bawic sie w zakwasznie nie wierzcie w paskowe testy ph, tylko i wylacznie w eletroniczne. Zurawina tylko w formie jagod lub soku 100%. Magnez w formie cytrynianu nie zwyly poniewaz jest zasadowy .
 
Ostatnia edycja:
a jak u kogoś, kogo znam pojawi się córeczka, a mają np. dwóch synków i cieszą się jak nie wiem, że w końcu córeczka, to nie powiem...jest mi smutno. Rozumiem ich radość i cieszę się, że się im udało, ale ścisk jest, że mi się jeszcze nie udało i tej wisienki na torcie jeszcze nie mam. Chętnie koronę oddam:) no, ale tym razem zamierzam się przygotować...choćby rok

Matko jak dobrze Cię rozumiem.... siostro [emoji23]


Dziewczyny ja juz po wizycie :-) wszystko ok serduszko slicznie bilo az maz nagral i polazywal chlopakom. Dostalam zdj wg ramziego po prawej stronie czyli chlopak :-)Zobacz załącznik 815242

U mnie to sie nie sprawdziło (metoda ramziego) wszystko po lewej i tak chłopak [emoji6]
Także ten [emoji1307][emoji1307][emoji1307]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruszynka to masz duza szanse na coreczke :) .Ja ogolnie mialam zawsze mega mokro i duzo sluzu ale po 33 r. zycia juz coraz bardziej sucho . Jak zaszlam z corka w ciaze to wlasnie taki kremowy byl jak po owulacji .
 
Poranna kawa.Mam elektroniczny miernik pH ale jakoś go jeszcze nie uzywalam.Nie do końca wiem jak mierzyć to pH, śluz na palcu czy jak? Nie wiem czy podane pH nie będzie już zakłamane pH skory palca :/ żurawinę kiedyś piłam w soku, teraz biorę tabletki, ale prawdopodobnie wrócę do soku, chociaż jak dla mnie jest strasznie cierpki.

Mój śluz jak zachodziłam w ciąże z drugim synem rzeczywiście był obfity. Teraz przy tych suplementach zrobiło się bardziej sucho. Owszem jest troszczkę, ale np. jak w tym miesiącu zaczęłam brać castagnus to dzisiaj w 14 dniu cyklu jest już blisko owulacji (zwykle miewałam w 21 dniu). Gdybym nie obserwowała szyjki-już jest dość nisko i otwarta to chyba przegapiłabym owulke.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To u mnie chyba cos innego musialo zadzialac bo sluzu zawsze mialam duzo i plodnego,rozciagliwego i nie umialam go niczym zmienic..
A z wpadki mam syna:p

Andzelisia gratulacje pecherzyka:*na nastepnej bedzie piekne ♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie pisałam wczoraj po wizycie bo smutno mi było w sumie nadal jest bo lekarz powiedział ze bardziej by się skłaniał ku chłopcu bo coś wystawało jak najechał bobasa od dołu ale niestety zdjęcia mi nie dał. Maleństwo zdrowe wszystkie parametry dobre a plec powiedział ze tak na 100% za 3 tygodnie... ale skoro zasugerował synka to w 12 tygodniu 6 dniu powinno być coś widać :(
 
reklama
Dziewczyny nie pisałam wczoraj po wizycie bo smutno mi było w sumie nadal jest bo lekarz powiedział ze bardziej by się skłaniał ku chłopcu bo coś wystawało jak najechał bobasa od dołu ale niestety zdjęcia mi nie dał. Maleństwo zdrowe wszystkie parametry dobre a plec powiedział ze tak na 100% za 3 tygodnie... ale skoro zasugerował synka to w 12 tygodniu 6 dniu powinno być coś widać :(
To pewnie będzie synek[emoji4] czy dobrze pamiętam że trzeci jak u mnie? Ważne że zdrowy. Cieszyć się trzeba a nie smucić!!!

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry