reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co do jonow to nie sadze by to mocno dzialalo bo lampa solna i bransoletki to za malo jak codziennie korzystamy z tel i tv..

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Millo No właśnie. Ja sobie kupiłam solna bo niby ma niwelować właśnie dodatnie z tv i tel. Ale to tak nie do staranek tylko w ogóle. Marantha chyba pisała ze przy staraniach o syna miała wszędzie ładowarki itd jej staranka spełniały wszystkie czynniki a i tak córka.
Zreszta te jony to tez właśnie fazy księżyca pogoda itd wiec to tez nie tak ze tylko bransoletkę się założy.
Gosica może ta niedoczynnos tak to wydłuża. Bardzo długie masz te cykle naprawdę. Moja znajoma takie miała ale właśnie u niej nie było owulacji. Lekarz przepisał jej progesteron i dwa cykle brała clomid i w czwartym cyklu zaszła w ciąże. Ale jak łatwo zachodzisz w ciąże to problemu z owu nie masz.
Buniczek w metodzie o+12 stosuja rephlens a przed rephresh (ja mieszkam w Niemczech wiec tu idzie kupić an Ebay w Polsce chyba ciężej). Bo to wtedy inaczej pH się zmienia. Wogole radzę również popróbować w czasie owulacji jakieś zakwaszacze żeby wiedzieć jak na ciebie działają. Bo może być tak ze wręcz pH wzrośnie. Skoro jeszcze czekasz ze staraniami to myśle ze warto.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Imama dokladnie.. a u nas zawsze owu wychodzila pare dni przed pelnia wiec niby chlopczykowo [emoji14]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam w szczęśliwym cyklu owulacje 3-4 dni przed pełnia :D a tak to mam jedna duża lampe solna w domu i zauważyłam ze moja kotka kładzie się często na mój tel czy tablet czyli na jony dodatnie ;)
 
Imama, endokrynolodzy twierdzą ze długie moje cykle nie są powodowane przez niedoczynnosc tarczycy. I bądź tu mądry. Zobaczymy co wyjdzie po badaniach. Kiedyś je robiłam to niby było ok.

Przyszlamama87, kiedy masz szanse się dowiedzieć kto mieszka w Twoim brzuszku?;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki za rady, w tym cyklu sprawdzę w owu jak bedzie z tym zakwaszaczem. Mam abiofem o ph 3,5, podczas owu ph mi wzrosło do 6, czyli mam dużo do testowania i ewent. naprawy.
 
Buniczek, chyba pH=6 podczas owulacji to nie taki wysoki poziom.

Przyszlamama87, OK czekamy na wieści. Trzymam kciuki za zdrowa dzidzie i upragniona płeć ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w czwartek wstawiałam zdjęcie testu z blada bardzo kreska...dzis krecha grubasna pojawiła sie natychmiast....☹ nie sadzilam ze wpadka mi sie przytrafi...trzecie chcialam uplanowac w 100%....jestem zrospaczona
 

Załączniki

  • WP_20170709_20_57_28_Pro.jpg
    WP_20170709_20_57_28_Pro.jpg
    924,6 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Dziewczyny w czwartek wstawiałam zdjęcie testu z blada bardzo kreska...dzis krecha grubasna pojawiła sie natychmiast....☹ nie sadzilam ze wpadka mi sie przytrafi...trzecie chcialam uplanowac w 100%....jestem zrospaczona
Ja i tak Ci bardzo gratuluję [emoji7] zobaczysz jakoś to sobie ułożycie [emoji3] a i tak chcieliście trzecie dziecko. I uważam że masz większe teraz szansę na upragnioną płeć niż starając się miesiącami [emoji12] ot wpadka

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Do góry