reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ana87 ja również przyłącze się do gratulacji :) kochana ciesz się bo to maleństwo tak bardzo chciało zostać z Toba pomimo tych bladziutkich kreseczek na początku ;) pomysł ze może tak miało być... z całego serca życzę Ci córeczki :* masz troszkę podobna sytuacje do mnie bo ja tez nie do końca zdążyłam się przygotować tak jak zaplanowałam i cześć suplementów stoi nie ruszonych... chcieliśmy od lipca zacząć a niespodziewanie udało się w maju i tez myślałam ze jest już po owulacji albo nie będzie jej wcale bo to był 21dc żadnych objawów. Tak samo jak u Ciebie jeden stosunek rano i zaskoczyło. Na początku byłam tak jakby wystraszona pełna obaw ale po pierwszym usg wszystko się zmieniło i każdy mówi ze może tak właśnie miało być i w pewnym sensie ominęło mnie to całe planowanie a z tym związany stres itd. Zreszta ja tutaj tez byłam na forum pod nickiem Elle87 w 2013 roku i 8 miesięcy starałam się o drugie dziecko właśnie z ostra dieta cała suplementacja odstępem zakwaszaniem jonami itd i się nie udało zajść Wiec coś w tym jest. Teraz podobnie do Ciebie tylko dieta ale nie restrykcyjna wit C 1000 od dłuższego czasu a od lutego magnez i wapno. Wapna większe ilości bo jestem alergikiem i od kwietnia jak wszystko pyli to bardzo się mecze zreszta do dzisiaj. Ja mam sporo koleżanek które z "wpadek" maja corki Wiec głowa do góry ;)
Imama udanej imprezy :) wybaw się :D
Ana cieszę się ze mdłości mijają myśle ze jeszcze z 2-3 tygodnia i całkiem przejdą. Ja weszłam dziś w 12 tydzień i samopoczucie bardzo dobre jak na razie ;)
Przypomnij mi kiedy masz wizytę?
Andzelisia a jak u Ciebie? Który tydzień leci?
 
reklama
@Imama no w moim przypadku to byl jak @ tyle ze dluzej krwawilam, normalnie mialam owulacje, bo byl pecherzyk jak poszlam zaraz po krwawieniu/@ do gin.
@PrzyszłaMama87 w sobote mam wizyte.
@ASA915 super ze mozesz jesc, bo jka eszcze nie mam apetytu, ostroznie zajadam, a brzuszek no cosik widac, odstaje od spojenia powoli, a wieczorem to tez mam spory.
 
Imama w moim przypadku tez jak okres.. normalnie owulacja i miesiaczka pozniej 4 dni pozniej niz zwykle

Ana super ze mdlosci odpuszczają:*Za chwile przejda wiec radosc z ciazy na calego:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Millo trzymam strasznie mocno! Powodzenia! Niech jest wszystko Ok i pokazuj nam odrazu ta pipeczke twojej dzidzi hehe



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry