reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Evwlinia wg mnie na tej pierwszej fotce to nie nub za nisko , za krotkie.W ogole fotka jest slabej jakosci wiec szczerze nie wiem czy to nub czy nie... te z `12 tc chyba na innym sprzecie robione co?Choc tez slabe.Wrzuc sobie na igender fotki moze Ci cos tam dziewczyny podpowiedza.
Ja wrzucalam i na igender i na gender dreaming i na fb na 2 grupach i w 100% mialy racje.Ja na podstawie tych z 12 tc sklaniam sie przy chlopcu ale fotki tak jak mowie sa slabe..


010igov35ye70zfx.png

Dziękuję maziajka to są dwa usg u innych lekarzy na ingender wrzuciłam teraz zobaczę co napiszą mi się wydawało, że to właśnie nub na tym zdjęciu co podkreśliłam. Lekarka wie , że mam synów jak zapytałam czy to chłopiec to odpowiedziała, że są tacy specjaliści co lubią się w jednej płci i oni by wiedzieli ale ona nic mi nie powie dopiero około 5-6 m-ca jak już i jak jej powiedziałam, że proszę by mi powiedziała, to oba że absolutnie mi nic nie powie bo nie jest pewna i tyle
 
reklama
Evelina ja to tam ekspertem nie jestem, wole tam sie nie wypowiadać. Osobiście wydaje mi sie Maziajka ze to jednak jest nub bo dziecko wręcz płasko ulozone, głowa bardzo wyciągnięta i wtedy myśle ze wlasnie nub mógłby byc tak nisko. Ale dobrze zrobiłaś. Wstaw na innych forach i zobaczysz co inne napiszą. Powodzenia zeby jednak była córeczka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Imama byc moze ja jestem.mega slepa i jeszcze telefon mam.daremny byc moze dlatego tam nic nie widze.
Na tych z 12 widze pod katem.Ale tez ekspertem nie jestem absolutnie, zreszta to sa takie nasze gdybania mysle ze Evelinia o tym wie .Ja mimo ze mialam wszystkie typy takie same to i tak nie bralam tego nawet na 50% do siebie.

Evelina bo to od lekarza zalezy caly zachod USA itp juz w 13 tc z powodzwniem na 80-90% okresla plec na podstawie nuba moim zdaniem za 5-10 lat to bedzie normalka tez w pl bo poki co lekarze starsze daty twoerdza ze to wrozenie z fusow itp.Mi prenatalne robil mlody doktor mysle ze z 35 lat max mial i szkoli sie miedzy innymi zagranica i sam od siebie sie zapytal czy chce znac plec w 13 tc powiedzial mi plec na 80% w 20 tc sie to potwierdzilo.




010igov35ye70zfx.png
 
No zdjęcie niewyraźne i tak. Moim zdaniem ona dobrze widziała tylko poprostu nie chciała robic nadziei bardz na odwrót. Mi lekarz dwa razy powiedział w 13 tc i sie dwa razy potwierdziło. Ale nie miałam żadnego zdjęcia. Za trzecim razem rownież pójdę do niego to zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję wam cieplutko Maziajka i Imama za to , że w ogóle podpowiadacie
ja też jestem zielona w tym wszystkim ,szczerze to bardzo bym chciała tego cukiereczka ale już wiem , że jest zdrową perełką a to już wiele
Imama jak oglądałam fotki na ingender to właśnie te nuby dziewczynkowe są nisko i płaskie, ale ja nie wiem czy to jest nub
Oczywiście ja cały czas was czytam i kibicuję Imama Millo Antonia będzie u was córcia trzymam &&& za wasze wymarzone córeczki oczywiście za resztę planujacych babeczek również
 
No zdjęcie niewyraźne i tak. Moim zdaniem ona dobrze widziała tylko poprostu nie chciała robic nadziei bardz na odwrót. Mi lekarz dwa razy powiedział w 13 tc i sie dwa razy potwierdziło. Ale nie miałam żadnego zdjęcia. Za trzecim razem rownież pójdę do niego to zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Imama skoro widziała chłopca to czemu mi nie powiedziała przecież w tym kierunku ciężko się pomylić prawda ? Myślisz, że chciała jeszcze poczekać z tym tylko po co
 
Evelinia gratuluje zdrowego dzidzia! Trzymam kciuki za cipcie! Juz nie dlugo sie dowiecie:-) szybko zleci sama , te kilka tygodni obejrzalam setki nubow:p
Szkoda ze nie masz potty shot to by bylo.latwiej podejrzec.

010igov35ye70zfx.png
 
Dziękuję wam cieplutko Maziajka i Imama za to , że w ogóle podpowiadacie
ja też jestem zielona w tym wszystkim ,szczerze to bardzo bym chciała tego cukiereczka ale już wiem , że jest zdrową perełką a to już wiele
Imama jak oglądałam fotki na ingender to właśnie te nuby dziewczynkowe są nisko i płaskie, ale ja nie wiem czy to jest nub
Oczywiście ja cały czas was czytam i kibicuję Imama Millo Antonia będzie u was córcia trzymam &&& za wasze wymarzone córeczki oczywiście za resztę planujacych babeczek również
Oh jakie cudowne podsumowanie[emoji7]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia gratuluje zdrowego dzidzia! Trzymam kciuki za cipcie! Juz nie dlugo sie dowiecie:-) szybko zleci sama , te kilka tygodni obejrzalam setki nubow:p
Szkoda ze nie masz potty shot to by bylo.latwiej podejrzec.

010igov35ye70zfx.png

Dziękuję dokładnie szybko zleci ;-)
jak coś będę miała to podrzucę ale to dopiero około 9-12.03 więc do tego czasu nic nic i jeszcze raz nic
 
reklama
Evelina, popieram Maziajke, trochę słabo widać. Na tym 2 zdj dla mnie też bardziej chłopiec bo nub w kierunku góry a nie równolegle do kręgosłupa. Może to kwestia zrobienia zdj. Daj znać co ci powiedziały dziewczyny na innych forach. Mojej siostry lekarz, też nie chciał jej powiedzieć odrazu choć widział. I następnym razem powiedział że chłopiec, a ona liczyła na dziewczynkę. Najważniejsze żeby dzieci były zdrowe. [emoji5]️

thgf3e3k5dy58h2b.png
 
Do góry