reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PannaMyszka Gratuluje jeszcze raz ślicznego skarba :*

Anufifi Kciuki za Twojego małego supermena, którego juz będziesz tulić za chwilkę..

Dziewczyny sie rozpakowuja pomału, wiec pasuje zeby sie tu troszkę pozytywnych testów ciazowych posypało ;) Miejmy nadzieje ze wreszcie każda z nas tego doświadczy.. Mi sie zaczął juz cykl...wiec jeszcze dwa i działamy :) Choć na razie czuje sie do niczego, 3tyg jak cierpię z tym bólem, no mam nadzieje ze w krotce sie to skończy. Bo juz ledwo żyje. Ale odebrałam wyniki z wątroby i sa piękne ,nawet bardziej niż piękne :) moze chociaż uda mi sie ze nie bedzie trzeba tego leczyć.
 
reklama
Airfix mam nadzieję że leczenie Cie ominie już się wystarczająca nacierpialas. Ale szybko minęła Twoja przerwa! Dopiero co pisałaś że odpuszczamy a tu zaraz znowu startujesz. Ciekawa jestem kiedy się nam uda, bo uda się na pewno. To tylko kwestia czasu:-)
 
Panna Myszka gratuluję, masz ślicznego synusia, cudowny

Airfix trzymam mocno kciuki za powodzenie, oby się udało i musi się udać nie ma innej opcji
Tynka &&&&&&&&&&& za owocne staranka

Anuffi doczytałam że wkrótce będziesz tulić synusia, także zatem za Ciebie kciuki zaciśnięte

Widzę że również stara ekipa zagląda więc pozdzawiam wszystkich

U mnie czas goni jak szalony, moja córeczka skończyła już 5 miesięcy a ja nie wiem kiedy to zleciało
Jestem czasami piekielnie zmęczona ale strasznie szczęśliwa że mam swoją kochaną dwójeczkę
 
Ostatnia edycja:
92Tynka92 Uda się nam,zobaczysz :) Ja potrzebuje więcej spokoju i mniej nerwów i na razie czynię w tej kwestii radykalne kroki, aby walczyć o czas dla siebie. Angażuje całe swoje siły żeby wprowadzić się wiosna / lato do nowego domu... tam będę mieć jeszcze więcej spokoju;) Dużo osób nie wie gdzie ten dom jest i zamierzam trzymać to w tajemnicy nadal. Może jakoś szybko ten czas do maja zleci mi
 
Panna Myszka mały jest cudowny, do zacałowania pewnie że w domku jest najlepiej, jeszcze raz dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka.

Elisse ja mam tak samo kompletnie nic mi się nie chce a dom duży i do ogarnięcia jest wiele na szczęście mój m ile może to stara mi się pomóc. W tym tyg mam zamiar zacząć co nieco kompletować ale jeszcze za pranie się nie biorę zostawię to sobie na marzec:-)

Airfix faktycznie ten czas tak przeleciał aż niemożliwe u mnie w rodzinie jak patrzą na mój brzuch to już nie moga uwierzyć że to już 30tc a dopiero co mówiłam że jestem w ciąży:-) :)
 
Magic Bo na tym forum ten czas biegnie szybko,za szybko...Ty już na końcówce. Anufifi już też.Panna Myszka dopiero co dołączyła i zobaczyła kreseczki,a już też tuli maleństwo :)
 
No właśnie za szybko ten czas ucieka! Ja dziś zaczęłam kolejny cykl starań już straciłam rachubę albo 9 albo 10. Oby szczęśliwy. Plan na ten cykl to wyluzowanie ha ha ambitnie bardzo:-)
 
reklama
Airfix przeprowadzka też trochę uwagi pochłonie :) szybko czas leci.

Tynka ciężko wyluzować w takich sprawach. W końcu się uda. Nie ma innej opcji.

Anuffi kciuki zaciskam. Już niedługo będziesz tulić synka.

Magic ja już niedługo 34 kończę, więc trzeba w końcu zacząć wszystko szykować.

Teraz czekam na kolejne pozytywne dwie kreski starających się :)
 
Do góry