reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka u nas się udało w pierwszym cyklu brania przez męża witamin fertilman. To oczywiście może być przypadek. My nie robiliśmy badań. Lekarz mi zasugerował widząc moja rezygnację i udało się. Może warto spróbować. Napewnonie zaszkodzi. Trzymam kciuki za Was. Uda się. Zobaczysz!
 
reklama
Tynka - wiesz co jest jeszcze taki syrop wykrztusny - który poprawia jakość śluzu tylko byś musiała sprawdzić czy możesz go brać ale ponoć działa. Zaraz Ci dam nazwę tylko znajdę

Edit:

Składnik w syropie pomagający na śluz to : Guaifenesin
Jest w syrop ach takich jak : Guajazyl, Robitussin


Podaje link poczytaj sobie

http://ctlife.com.pl/instrukcja/instrukcja obslugi ctlife.htm#Płodność_mężczyzny

Całe menu u góry troszkę tego jest - od razu mówię nie zdążyłam wszytskiego przeczytać jeszcze kilka fragmentów tylko
 
Ostatnia edycja:
Anufifi jak tylko odbierzemy wyniki badania nasienia to kupie ten fertilman. Mam nadzieję że u nas też okaże się pomocy.
Miciurka najpierw ten śluz trzeba mieć a ja mam takie suchoty że masakra. Zero śluzu przez calutki cykl
 
Anufifi jak tylko odbierzemy wyniki badania nasienia to kupie ten fertilman. Mam nadzieję że u nas też okaże się pomocy.
Miciurka najpierw ten śluz trzeba mieć a ja mam takie suchoty że masakra. Zero śluzu przez calutki cykl

Tynka na śluz to pij duzo wody 2,5 litra. Nam udało się synka zmajstrować w 2-gim cyklu, w pierwszym też nie miałam śluzu płodnego, ale odrazu zaczęłam pić wodę w dużych ilościach i się udało. Dodatkowo w tym cyklu co się udało mój mąż łykał MÖLLER’S FORTE z tranem i witaminą E (witamina E wzmacnia płodność).

Trzymam kciuki! głowa do góry i Ty doczekasz się swojego dzieciątka!
 
Anufifi jak tylko odbierzemy wyniki badania nasienia to kupie ten fertilman. Mam nadzieję że u nas też okaże się pomocy.
Miciurka najpierw ten śluz trzeba mieć a ja mam takie suchoty że masakra. Zero śluzu przez calutki cykl
Śluzem to się Tynka nie przejmuj. Ja się starałam 2 cykle. Ja wogole nie mam śluzu suchutko. W drugim cyklu to już pustynia byłam przekonana że nie mam owulacji i już do męża się żaliłam że w tym cyklu nic nie będzie i się myliłam bo zaszlam akurat w tym cyklu w ciążę. Ja nigdy nie miałam śluzu w owulację.
 
Tynka ja się starałam 13 cykli i udało się dopiero jak dużo witamin na płodność zaczęliśmy brać. Lekarze niestety często bagatelizują dużo rzeczy. Robiliście sobie wszystkie badania hormonów? Może badania nasienia coś powiedzą. W końcu się uda. Ja sobie wkręcałam, że menopauza się zbliża :)

Magic mój synek w brzuchu rusza się ani za dużo, ani za mało. Taki średniaczek.

Airfix co chwilę Cię coś łapie :-/ szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Tynka tak jak dziewczyny piszą zacznijcie oboje z mężem brać duże ilość suplementów na płodność, mojej siostrze po 4 latach się udało dopiero gdy zaczęła ona i głównie jej mąż (bo miał bardzo słabiutkie wyniki) przyjmować suplementację podnoszącą płodność. Jak Wam się uda to muszę Ci powiedzieć, że z reguły rodzą się wtedy chłopcy w moim otoczeniu to 100% przypadków a jest ich dość sporo także na spokojnie a jak już się uda to zobaczysz spełni się także Twoje marzenie;-) ;) A co do śluzu to ja też nigdy nie wiedziałam po śluzie kiedy jest owu bo albo go nie było w ogóle albo był nie płodny. Także tym się nie przejmuj jak zaczęłabyś pić guajazyl to on Ci pobudzi śluz więc powinien się pojawić;-) ;)A co do wit. C to ja przy torbielce endo przed staraniami bardzo dużo jej przyjmowałam wysokie dawki redukują wszelkie stany zapalne to przy endo jest bardzo częste. Jak Ci wyszły wyniki markerów? możesz też pokusić się o test ROMA oprócz CA125 to jest jeszcze jeden bardziej specyficzny marker badany oraz wyliczane prawdopodobieństwo.

Elisse ale ten czas pędzi ty za chwilkę wchodzisz w 34 tc to już z górki, masz już wszystko kupione do maluszka? Ja teraz się jakoś zatrzymałam po sklepach za bardzo nie chce mi sie chodzić a przed kompem mały bombarduje :-) :)
 
Magic wszystko w normie mam i ja biorę sporo tych witamin kupie jeszcze ten syrop a dla męża Wit c i może ten fertilman.
A macie może doświadczenie kiedy po odstawieniu luteiny może pojawić się okres? Dziś 30 dzień cyklu luteiny od wczoraj nie biorę i czekam. Podbrzusze minimalnie cmi cycki mega sa i bardzo bolą i takie są jakby sztuczne no dziwne ale okresu nie mam...
 
Elenaa, Aga bardzo dziękuję za wszystkie rady. Bardzo się staram wszystko spełniać. Mężowi dołożę trochę witaminek jeszcze i bardzo liczę na badania nasienia...oby wszystko było dobrze, może mnie to wtedy trochę uspokoi i odciąże psychikę. Wczoraj miałam dzień płaczu. Dzis już mi lepiej i staram się myśleć pozytywnie. Mąż mnie wczoraj wyprzytulal i pocieszal i jakoś tak mi się lżej na sercu zrobiło.
 
reklama
Do góry