reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Anuffi również kciuki zaciśnięte i czekamy na wiadomość od Ciebie:biggrin2:

Elisse po Anuffi to czekamy na Ciebie to już z górki :biggrin2:
 
reklama
Kochane o 11.18 moje życie znów zyskało na wartości.
Krzyś 3200 55cm i mnóstwo miłości
 

Załączniki

  • 1455565268842.jpg
    1455565268842.jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 94
Anufifi gratuluję z całego serca. Piękny skarb. Nareszcie możesz go tulic!

A ja dziś odebrałam wyniki prolaktyny. Jakbym miała mało kłopotów to jeszcze teraz mi się hiperprolaktynemia przytrafiła. Norma lab do 25 a ja mam 32:-/ może to jest przyczyną moich późnych owulacji i wydłużających się cykli...no i braku ciąży
 
Anufifi Jaki slodziaczek, cudny jest [emoji7]

Tynka Te wszystkie wyniki Twoje musi lekarza zobaczyć,bo sama sobie nic nie zaradzisz. Rownież i ta prolaktyna moze zaburzać cykle. Trzeba udać sie z tym wszystkim do ginka i niech On sie bierze za leczenie bo czas ucieka . Niski estradiol i wysoka prolaktyna nie jest sprzymierzeńcem ciazy. Ale przynajmniej wiesz co jest i najważniejsze ze to sie skutecznie leczy. Wiesz ze wiosna / lato ma byc nasza? No :)
 
Airfix jasne ze wiem! Nie ma innej opcji do końca wakacji będziemy już miały lokatorów w brzuszkach:-) napisałam eska do gina ale nie odpisuje jutro do niego dzwonie i mówię że ja nie chcę więcej tracić czasu. Niech mi da jakiś konkretny pakiet leków żeby tym hormonów zaradzić. Czekać do roku to bym mogła jakbym miała wyniki w porządku ale nie w takiej sytuacji.
 
Anuffi gratuluję. Śliczny jest :)

Tynka trzymam kciuki, by ginekolog w końcu coś sensownego przepisał.
 
Anuffi gratulacje, śliczny maluszek teraz dużo zdrówka dla Ciebie i Twojego skarbeczka.

Tynka tak jak pisze Airfix jeżeli problemem są hormony można to skutecznie wyleczyć, więc głowa do góry i ponaglać lekarza a za chwilkę będziesz nam pokazywać te dwie piękne grube krechy;-) ;)
Dziewczyny jak sobie wspominam moment odczytu pozytywnego testu to mi się tak miło robi na serduchu, każdej ze staraczek tego życzę bo to jest dosłownie chwilka ale tak cudowna:-) :)
 
reklama
Magic, Elisse a Wy już na końcówce, szok
Ja sama pamiętam rok temu to byłam dopiero na początku ciąży a teraz moja córeczka juz taka duża
Żałuję że nie celebrowalam bardziej tej ciąży że narzekałam na upały puchnące nogi itd ...
Moze gdybym była młodsza i mogłabym z dziecmi siedzieć w domu to bym jescze trzecie chciała
 
Ostatnia edycja:
Do góry