reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie niestety nie mam:( Zawsze dostałam dużo zdjęć, a ostatnio tylko 2 główki i serduszka.
Hehe jakie masz podejrzenia? Zobaczymy czy trafisz, następna wizyta już połówkowa 1 lutego :)
 
reklama
Ehh marzenie:) Podziwiam Was, nie wiem po czym wy to możecie podejrzewać, ale fajnie mieć taką wiedzę :) Muszę się doedukować:p
 
Suzi90 jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży;)) ja też jestem w 17t 2d :) Na połówkowe też idę zaraz na początku lutego;) Ja jak byłam na badaniu USG w 14tyg. to doktor mi mowił że niby dziewczynka ale nie był pewny na 100% aaa teraz jak byłam u mojego lekarza w czwartek to mój prowadzący dr.nic mi nie powiedział iii kazał czekać do połówkowego :)

Airfix już niedługo iii wracacie do staranek,trzymam mocno kciukasy ;)):))
 
Zaczarowana Gratuluję!! Oj tak już nie długo wracam do starań, zakupiłam komputer cyklu..może coś pomoże przynajmniej w wyznaczeniu owulacji na przód.
 
Zaczarowana, Suzi to kciuki za wizyty w lutym :)

Airfix może pomoże ten komputer. Też się swego czasu nad nim zastanawiałam.
 
Witam i ja po przerwie :) u nas narazie tez bez zmian,tzn.maz zgodził się na dzidziusia ale teraz to ja odpuscilam. Za szybko wszystko chciałam i za duza presje wywieralam na mężu i sobie.teraz zdałam się na los i czekamy cierpliwie na to co nam Bóg ześle.
Airfix a jaki masz ten komputer cyklu?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za staraczki i za te które juz są w ciąży,za zdrowe dziedziaczki i za spełnienie marzeń.
 
reklama
Hej ostatnio pralam sweter nad wanna bylam pochylona jak sie podnioslam nie moglam sie wyprostowac nadwyrezylam chyba kregoslup boli mnie w krzyzu strasznie przy pochylaniu tragedia kiedys tak mialam jak meble sama madra sobie przestawialam i nie wiem co ja mam z tym zrobic :(
 
Do góry