reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dzięki;)
Ania na pewno się odezwę jak będę.
Ostatnio byliśmy w kinie na dzień dziecka. Teraz pewnie nie szybko taką ferajną udam się do Centrum Handlowego;)
 
Znając mnie to pewnie już bym zrobiła test. A wiesz w którym dniu cyklu była u Ciebie owulacja?


Dokladnie nie wiem kiedy nastąpiła owulacja gdyż nie mierzę temperatury ale z widocznych objawów ( śluz i ból brzucha) to 29/30 czerwca. Jednak nie wiem, czy to była prawdziwa owulacja czy tylko podejście do niej. Wiele razy zdarzało się że tuż przed owu a nawet dzień przed śluzem obfitym był seks i w ciążę nie zachodziłam.
 
Mam pytanie do was, którzy wspomagają się suplementami, jak będzie najbardziej odpowiedni dla mnie? Taki aby wspomógł starania o córkę.

Chciałabym wyregulować cykl, ostatnio bylam u mojej doktor ginekolog i mówiłam jej o moich wątpliwościach to jak zawsze uslyszalam to chyba dobrze, nie musisz się męczyć częstymi krwawieniami i taka Twoja uroda i co do ciąży mam próbować dalej. Tak, ale ja mam w styczniu już 35 lat ja nie wiem, czy ja mam dużo czasu?
Czy któraś z was stosowała ten nowoczesny termometr afrodyta? Podpowiadający o nadchodzącej owulacji?
 
Ostatnia edycja:
Magic dziękuję :*

A ja wczoraj powiedziałam rodzicom i teściom. Teściowie przyjęli wiadomość co najmniej jakbym im powiedziała że kupiłam kilo jabłek (mąż jest jedynakiem) nawet nie zapytali który tydzień i na kiedy termin, a za to moi rodzice to tak szaleli, że masakra. Mój tato to się tak rozkleił, że normalnie nie wiedziałam co robić. Tzn. najpierw mnie wyściskali, krzyczeli, skakali, a potem siedli i płakali :-D akurat my mówiliśmy ciągle że nie mamy teraz czasu na dziecko, że praca itp. więc się nie spodziewali w ogóle....nawet ich nagrałam kamerą :-D:-D

Panno Myszko gratulacje:)
Moi rodzice też się cieszyli :) mama od razu zaczęla szaleć z ubrankami i wózkiem po pierwszej euforii:)
A tesciowa moja cóż jak to teściowa...:) jak z kawałów. Pierwsze pytanie a już wiadomo jak płeć? Mam nadzieje że nie będzie to kolejny chłopak bo ja mam dość patrzenia w pin....le /
Fakt nie popisala się :) Ja wtedy młoda i głupia nic nie odpowiedziałam... dziś mając ten wiek wiedziałałabym co powiedzieć przez 10 lat niezle się wyrobiłam:)

Wtedy miała już jednego wnuka, obecnie od drugiego syna ma już 3 w tym 1 wymarzoną wnuczkę ale jej nie po drodze bo w międzyczasie syn założyl sobie nową rodzinę z nową panią.

Zdrowej ciąży życzę!:-)
 
Hej dziewczyny!
Skoro jestem na liście to się odzywam :)
U mnie takiego stricte planowania nie było. Zaszłam szybko w ciążę i bardzo się cieszę, że mam drugiego synka. Chłopacy za sobą przepadają mimo iż dzieli ich 6 lat. Młodszy we wrześniu kończy rok jest przekonany. Szaleje na czworaka po całym domu:)
Może kiedyś jeszcze zdecydujemy się na 3 dziecko ale co ma być to będzie :)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
 
witajcie długo mnie nie było na forum pisze bo zbliza się termin moich staranek i maz robil adania na testosteron i trochę mnie zaniepokoil jego wynik czy nie jest za niski w staraniach na chłopca bo facet powinien mieć wysoki żeby splodzic syna wynik meza testosteron 4,15 ng/ml normy to od 2,27-10,30 wiec chyba trochę mało :crazy:
 
Hej dziewczyny:-)
Magic mój cykl zglupial całkowicie. W poprzednim owu miałam13 dnia cyklu dziś juz 14 a testy owu od trzech dni negatywne. Czyżby się aż tak przesunęła nie wiem:-/

Dziewczyny ja od samego początku stwierdzilam ze nie dam rady spełnić wszystkich czynnikow. Mnie jednak bardziej zależy żeby w ciąży po prostu być i urodzić dziecko. Wyczekane i upragnione. Mężowi jest juz wszystko jedno co będzie ja chociaż czesciowo staram się zwiększyć szanse na chłopca a co wyjdzie z tego to zobaczymy.

PannaMyszka reakcja rodziców super. Ja czasami ogladam filmiki na YouTube o ogłaszaniu takiej wiadomości i mega mnie to wzrusza. U mnie to i rodzice i teściowie ucieszyliby się bardzo na pewno. Tesciowa juz zapowiedziala ze ona o ciazy ma sie dowiedzuec pierwsza bo sie juz doczekac nie moze.
Juz się nas z reszta każdy dopytuje kiedy planujemy dzidziusia.

Wszystkim mamusiom gratuluje dzieci bo jak widać po ich urodzeniu płeć przestaje mieć znaczenie i dziecko staje się właśnie tym cudem na który się czekało:-)
 
Tynka ja juz po owu jestem mialam 12 dc bynajmniej tak mi sie zdaje klocie, bol podbrzusza itp na to wsjazywalybo te testy cos srednio mi pokazywaly we wczesniejszych cyklach bylo to bardziej. czytelne
 
reklama
Do góry