reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No i pieknie sie rozpoczal ten Nowy Rok !! Pamietacie jak mowilam ze do konca tego cala Nasza dotychczasowa lista ma byc pusta ? Zobaczcie ile zostalo :-)

kate maran BARDZO BARDZO WAM KOCHANE GRATULUJE !!!! :-):-)


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 6


STYCZEŃ 2015 :

igusia82 - termin @ 26.01 ( 1 cykl starań )

Nuuuśka - termin @ 29.01 ( 21 cykl starań )


LUTY 2015 :

Roszpunka - termin @ 01.02 ( 7 cykl starań )
gdusia_- termin @ 14 .01 ( 4 cykl starań )
ula87 - termin @ .02 ( 1 cykl starań )
anufifi - termin @ .02 ( 7 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
Elle87 ( wiosna 2015 )
Justi ( wiosna 2015 )
Katriina ( wiosna 2015 )

elisse ( lato 2015 )
 
reklama
Kate, Maran - GRATULACJE!!!!!! Takie niespodzianki są najcudniejsze :-) Trzymam mocno kciuki za spełnienie Waszych różowych i niebieskich marzeń &&&& życzę Wam spokojnej, wręcz nudnej ciąży!
 
Kate, Maran o matko jaka niespodzianka :-) gratuluję z całego serduszka Boziu jak sie ciesze Suuuuper :*

NUUSKA nie ma bata teraz kolej na Ciebie Bo przyjafe i kopne Cie tak mocno na szczęście w ten chudy tylek ze plemniki wbija sie w komore:*
 
Ostatnia edycja:
Maran, kate Ogromniaste GRATULACJE !!!! A teraz niech marzenia sie spełnią !!!

ania_g_21 Powoli wracam do świata żywych, więc moze znajde znów chwilkę żeby nadrobić PW...pytałaś kiedyś odnośnie poronien samoistnych i typu krwawienia - to nie jest tak że u każdej będzie tak samo, bo zawsze w ciągu roku moze sie zdarzyć że krwawienie będzie mniej lub bardziej obfite, ja do tego wszystkiego doszłam ponad 7 letnią obserwacją organizmu, stąd wiem kiedy " coś" było, na pewno do przemyślenia i zastanowienia są okresy które nie zaczynają się normalnie tylko np. wystepuje śluz różowy- tak różowy, taki dziwny, przezroczysto-różowy nie mający nic wspólnego z normalnym okresem, brunatne plamienia na poczatku tez nie muszą zwiastować samoistnego poronienia, ale mogą- kwestia organizmu....najwazniejsza jest obserwacja siebie, mozna się podpeprzec wtedy tymi testami 10ml, czy faktycznie jest jakiś cień...

Roszpunka Ty tez kiedys pisałaś na temat tego że tak nam się przeciąga zachodzenie w ciąże :) , a ja oczywiscie zaczełam odpisywać i mi wcieło, po czym zapomniałam i przypomniałam sobie znów pare dni temu żeby odpisać :) Powiem Ci że czasem mnie nachodza takie myśli że wszystkim sie uda, a ja dalej tu będę, czasem nie mam weny nawet żeby odpisać, ale pomimo wszystko zaglądam tu bo tak się strasznie cieszę że komuś się udało :) że jednak po tylu miesiącach sie udało to i mi i Tobie się kiedyś uda :)

Kochane co do planowania, że jednym sie udało, a innym nie pomimo że duzo czynników spełniły, to ja mysle że jest jeszcze jeden czynnik którego nie bierzemy pod uwagę, aby faktycznie ocenić ilu z nas udało się zaplanowac płeć spelniając 7 czynników- a mianowicie to, czego nigdy nam się nie uda sprawdzić- czy jesli byśmy nie stosowały się do tych czynników czy też by sie udało czy nie . Wiadomo że jesli sie którejs z nas uda to cieszymy się że planowanie się udało, że czynniki spełnione wpłynęły na płeć, tylko czy jesli nie zastosowałybysmy tego czy by sie nie udało, czy jednak by sie udało? Tego nigdy sie nie dowiemy...więc nie wiemy nadal jaki faktycznie wpływ procentowy miało zaplanowanie płci przez nas. Także ja myślę że do wszystkiego jakos trzeba podejść i nim zaczniemy planowanie to powiedzieć sobie uczciwie przed sobą- że nie wiadomo czy się uda. Bo strasznie przykro jest jak komus się nie udaje i jest zawiedziony :(
 
Uwielbiam czytać tak cudne wiadomości !!!

Maran-atha ...pałeczka przejęta ... teraz mogę już spokojnie rodzić !!! Cieszę się ogromnie kochana !!! Byłam pewna że histero nie będzie potrzebna !!!!!!!!!

Kate a to Ci niespodzianka ... kochana zaciskam na różowo ...mocno !!!!!!!!!! I bardzo się cieszę że się udało !!!

Spokojnych ciąż kochanieńkie !!!
 
reklama
Do góry