reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Proszę pomoc
wstawiam Wam zdjęcie mojego Błażejka .. od dwóch dni wyskoczyły mu takie krostki na policzkach . prosze o rade co to może być\\???? IMGP0077.jpg zaciążonym koleżankom gratuluje :):):):) pozdrawiam wszystkie
 

Załączniki

  • IMGP0077.jpg
    IMGP0077.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Ana a karmisz mm czy piersia? Bo jezeli piersia to moze uczulenie na cos co zjadlas.ale raczej obstawiam tradzik niemowlecy .odmiana noworodkowa. Czesto pojawia sie u maluchow w zwiazku ze zmianami hormonalnymi po utodzeniu ale Najlepiej skonsultowac z pediatra.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Ana opcje moga byc 2 albo to tradzik tak jak dziewczyny pisza, albo uczulenie na mleko i jego przetwory, u mnie obie mialy takie policzki po tym ja ja jadlam mleko i jego przetwory i do tego mialy mega kolki, jak odstawilam nabial zupelnie kolki ustaly i policzki do 3 tygodni byly zupelnie czysciutkie... ja sugeruje odstawic nabial i zobaczysz czy bedzie poprawa. Powodzenia

Dziekuje wszystkim za dobre slowa i pozdrawiam
 
Ana87 ja też obstawiam trądzik - moje dzieci też to miały

Maran jupiiiiii!!!!! Trzymam mocno zaciśnięte &&&&&&&

Kate bardzo się cieszę że się udało w tym cyklu - bo z tego co pamiętam to miał to być ostatni cykl - mocno zaciskam &&&&&&&

Iweet Tobie również GRATULUJĘ i zaciskam &&&&&& - moja koleżanka też miała takie same objawy w 1 i 2 ciąży a ma synka i córcię więc nie ma reguły

Airfix
, Zakręciu dziękuję ....za miłe słowa na grupie - ja również mam nadzieję że u Was sytuacja się szybko naprostuje i poprawi - u nas to raczej pozostaje pytanie: ile jeszcze czasu zostało?

Przepraszam że mało piszę ale nie mam do tego w tej chwili głowy
pozdrawiam Was serdecznie
 
Ana87 Jak dla mnie to trądzik niemowlęcy, mój mały miał całą buzie wysypana tak ze 3-5tyg po porodzie :) Ale równiez moze to byc wina mm. Najlepiej podpytac pediatry o to
 
Ana co tam trądzik ...ale bym słodziaka wycałowała !!! Jaki kochany !!! Dziewczyny wszystko już napisały ... albo jedno albo drugie !!! Moja jak miała takie pysie musiała pić Nutramigen ( bleeee ) i pysie czyściutkie były ... ale u nas ta "kaszka" mniejsza była !

Aljul przypomniałaś mi o grupie ... sto lat tam nie byłam !!!

U mnie zima na całego

Spokojnej nocy kochane !!!
 
reklama
Do góry