reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Annette Działa ta mieszanka powiadasz :) Trzeba będzie wypróbować :) Zaglądaj do nas cześciej

Madzii25 Szkoda że nie masz zdjęcia większego, bo z tego ciezko powiedziec przynajmniej mi...główka wygląda na chłopięcą, nuba nie widze, a sama główka jeszcze z dzidziunia chlopca nie czyni :) Jak będziesz miała jeszcze jakieś zdjęcie w kolejnych tygodniach to podpatrzymy jak tylko będziesz chciała :) Mozesz tez spróbować wstawic na in-gender- tam dziewczyny mają duża wiedzę :)
 
reklama
Arifix dziękuje za odpowiedź. Niestety więcej zdjęć nie mam . Mi też wygląda na chłopca, choć czuję że to dziewczynka. Na in-gender nie mam konta. Będę musiała poczekać miesiąc do wizyty :/
 
Anufifi każda z nas zna to uczucie - udało się czy nie tym razem !!! ja bym poczekała i jutro siknęła - a może nawet zrobiłabym betkę . Tak czy siak jestem z Tobą i zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&


Madzii &&& za dziewuszkę !!!


Dziękuję Wam wszystkim za kciuki i dobre słowa !!! Dzisiaj miałam pierwszy bolesny "skurcz B-H " i myślałam że zejdę z tego świata !!! Ale minęło !
 
kochane ....bardzo wam dziekuję ...bety jednak nie zrobiłam...wydałam juz na te starania w przypadku samych badan krwi bety hormony i inne 2500 zł ...testó mam jeszcze z 10 wiec siknę i jutro i po jutrze ...co ma byc to będzie ...ale juz naprawde nie łudze sie ...nie tym razem ...
 
anufifi dlatego ja nie lubie robic testów przed terminem bo kazdy kolejny z jedna kreska podcina mi skrzydła i trace wiare w powodzenie... mam wowczas złe nastawienie i jakas newowa sie robie ;) dlatego w tym cyklu nie testowalam jeszcze, jak jutro temperatura nie spadnie to zatestuje a jak spadnie to wiadomo ;) u mnie jutro 12 dzien po owulacji a moja faza lutealna trwa zwykle 12-13 dni wiec jak jutro spadnie to @ pewnie w niedziele a jak nie spadnie to bede testowac ;) w tym cyklu mam mega spokój bo co by sie nie stało to bedzie lepiej niz było, jak sie uda to wiadomo bedzie super a jak sie nie uda to bedzie histero i wreszcie pozbede sie przeszkody, która byc moze jest przyczyną niepowodzen ;) w kazdym razie po tym jak Ilaczek nie udało sie z synusiem, jakos tam mój zapala co do skuteczności planowania oslabł... Ona naprawde dużo zrobiła bo wiem jak jej zalezało... ja w sumie tez robie sporo, choc juz nie badam hormonow ani minerałów w kazdym cyklu bo bym do konca zbankrutowala, ale teraz jakby jeszcze bardziej uswiadomiłam sobie, że jednak jest bardzo duże prawdopodobienstwo, ze pomimo naszych staran i checi może nie udac sie zaplanować płci i oczywiscie nie zrezygnuje z marzen supelemantów na które wydałam juz fortune i wszystkiego co robiłam do tej pory, ale mam wiekszy dystans i marze o zdowym dzieciątku a jak sie uda syn to bedzie ta wisienka na torcie to spelnienie i radość, że spelniły sie marzenia, ale wiem też, że z córeczki niemnejsza radość bedzie - bo zdrowe dziecko to niebywały cud i ja chce tego cudu doświadczyć jeszcze jeden raz, zapewne oststni raz i chce sie cieszyć kazdym dniem ciązy, bo ten czas tak szybko ucieka... a jest taki magiczny... jedyny kiedy bija w nas dwa serca... &&& trzymam za pomyslnosc, oby jutro pojawił sie jakis bladzioch na Twoim tescie ciazowym :*
 
Maran, to trzymam kciuki. Histero nie boli bo jest w znieczuleniu, później przez kilka dni pobolewa troszkę jak przed @, także nie martw się wcale. Może po zabiegu uda Ci się szybko zajść w ciążę :tak:
Airfix, po tych ziołach piersi mnie tak samo bolą jak po Duphastonie :tak:Spróbuj bo moim zdaniem warto.
 
maran powiem Ci, ze cwiczenia sa przede wszystkim dla Ciebie ! Nie dla meza, przyjaciolek, ale dla Ciebie i tylko Ciebie. Staranka ich nie wykluczaja, a ja wmawiajac sobie co miesiac - ze a przeciez po co, bo na pewno i tak juz jestem a jesli nie to zaraz bede w ciazy i i tak zgrubne - dostalam do glowy ( powaznie !! ). Zawsze powtarzam ze nie bylam gruba - ale bylo mnie stanowczo za duzo ! Pisze to dlatego, ze wiele osob powtarza mi teraz ( a najwiecej tesciowa ) - Boze jaka Ty niedozywiona, jaka chudziutka, juz sie nie odchudzaj ... ale ja sie juz nie odchudzam - ja po prostu cwicze bo lubie, ale jednoczesnie logiczne jest to, ze kiedy schudniesz musisz chcac nie chcac pilnowac tego co jesz - zeby nie wrocic do tego co bylo i nie zrobic sobie pieknego JOJA :wściekła/y::wściekła/y: Sluze pomoca jak bedziesz juz tak daleko to chetnie podpowiem co i jak :D :*

zakreciu tu masz cala stronke z cwiczeniami z mel B https://www.youtube.com/results?search_query=ćwiczenia+z+mel+b . Ja cwicze na przemiennie abs/posladki/klatka piersiowa i plecy i płaski brzuch/posladki/ramiona. Raz w tygodniu staram sie robic cardio ale jesli cos jest dla mnie zbyt ciezkie to nie ma musu - zastepuje czyms innym :) Dla mnie Chodakowska jest gruubo przereklamowana choc bron Boze nie twierdze ze cwiczenia z Nia nie przynosza rezultatu - wiem ze tak nie jest, ale jakos od poczatku o wiele lepiej cwiczy mi sie z mel B, przede wszystkim mozesz sama sobie laczyc cwiczenia wedle siebie samej i masz opcje dla poczatkujacych /pozniej dla zaawansowanych :happy:

liluś co u Nas ? a no lecze kolanka w tej chwili, musze wyjsc na prosta. Jak mnie nie zaleje do srody, to we wtorek ide na badanka krwi/moczu/tsh a w srode chce sie przejsc do ginekolozki, musze powtorzyc cytologie i zobaczyc wreszcie co sie dzieje na usg z moim pieknym miesniakiem :zawstydzona/y:ogolnie ten rok, jest dla mnie rokiem zdrowia i to w kazdym znaczeniu tego slowa :-)
Jak sie czujesz powiedz mi ?

anufifi nie doluj sie , ale tez nie nakrecaj... :( wiem, wiem doskonale jakie to ciezkie, ale wydaje mi sie, ze zbyt zaangazowalas sie psychicznie w to wszystko. Dla niektorych blokady psychiczne to jedna wielka bujda, ale ja uwazam, ze odpoczynek w pewnym momencie jest jak najbardziej wskazany, bo bez Niego po prostu nie dasz rady dalej ! Zyjesz od cyku do cyklu - od pomiaru do pomiaru - od tabletki do tabletki - zatracajac w zyciu to, co najwazniejsze - siebie sama, swoje uczucia, odczucia i bliskosc :zawstydzona/y: Nie twierdze ze tak wlasnie jest u Ciebie, ale widze ze bardzo przezywasz to wszystko, chcac Ci pomoc, dam Ci jedna rade - Uwierz w siebie Kochana. W siebie, swoje mozliwosci i to, ze dla kazdej z Nas jest tam w niebie przewidziany maly aniolek, tylko kazdy z Nich czeka na wlasciwy moment zeby sie pojawic:tak:


attachment.php


Starających się : 8
Oczekujących na staranka : 6


STYCZEŃ 2015 :

igusia82 - termin @ 26.01 ( 1 cykl starań )

maran-atha - termin @ 27.01 ( 7 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 29.01 ( 21 cykl starań )

kate.. - termin @ .01 ( cykl starań )

LUTY 2015 :

Roszpunka - termin @ 01.02 ( 7 cykl starań )
gdusia_- termin @ 14 .01 ( 4 cykl starań )
ula87 - termin @ .02 ( 1 cykl starań )
anufifi - termin @ .02 ( 7 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

ania_g21 ( wiosna 2015 )

Airfix ( wiosna 2015 )
Elle87 ( wiosna 2015 )
Justi ( wiosna 2015 )
Katriina ( wiosna 2015 )

elisse ( lato 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny. Czytałam Was przez tydzień, jednak nie odpiszę każdej. Jeszcze tylko ciężki tydzień i u nas ferie, będzie można trochę odsapnąć.

Też podpisuję się pod tym co maran napisała. Co z tego, że Ilaczek miała wysokie ph, jadła wszystkie chłopczykowe rzeczy,minerały też pewnie na szóstkę, jak będzie córcia. Jak mają się do tego nasze zakwaszania? Prawdopodobieństwo powodzenia to 50%, nie oszukujmy się. Jedne są szczęściarami, bo udaje im się spłodzić wymarzone dzieciątko, a inne są szczęściarami dlatego, że jest im dane nosić pod sercem małą istotkę i cieszyć się nią po urodzeniu. To jest w tym wszystkim najpiękniejsze:tak:

katriina, w temacie podłogówki, rozmawiałam ze znajomymi, którzy nie mają u góry podłogówki i mówią, że żałują. W każdym pokoju jedną ścianę zajmują kaloryfery, przez co pokój jest nieustawny i nie dają rady nic przemeblować. :dry:

Udanego weekendu :happy2:
 
reklama
:-):-):-):-):-):-) maran GRATULUJE !!!

:-D właśnie miałam zgryźć monitor że nie testowałaś....a tu widzę nowy wpis!!!

Madzii niestety nub nie jest tutaj w ogóle widoczny,dzidzia musiałaby leżeć poziomo,gdzie byłaby widoczna część poniżej brzuszka. Trzymam kiuki za dziewczynkę. :happy2:

Kopiuszek u nas lekarz nie miał w ogóle wątpliwości,bo nie było zarysów żadnych męskich atrybutów niestety. :-) fajnie mieć przede wszystkim dwójke dzieci...zwłaszcza jak się długo o to walczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry