reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
anufifi zrób test 25, czasem nie wychodzi na 10 nic a na 25 wychodzi, na prawde,
kilka dziewczyn juz tak miało, a najlepiej bete, wtedy bedziesz wiedzieć, wynik bety powinnaś miec za 2-3 h
 
teraz juz nie wyjde z pracy ...
moze podjade popołudniu i wynik bedzie na późny wieczó jak na cito albo na rano ...a dzisiaj moze jeszcze wezme tą luteinę na wszelki wypadek ...chociaz nie mam nic a nic objawów .
a przy ciązach biochemicznych któe miałam przy miesniaku testy wychodziły mi juz czasem nawet w 8 dpo ...moze to nie reguła ...nie wiem sama raczej nastawiłam sie juz na kolejną porazkę ...tylko patrze na ten wykres i pojąc nie moge ze taki ładny a nic z tego
 
Witajcie dziewczyny. Mam na imię Magda i mam synka 2,5 rocznego. Teraz marzę o dziewczynce.
Podczytuje Was od kilku miesięcy. Przy staraniach trzymałam się Waszych wskazówek.
Proszę o Waszą pomoc. Możecie mi podpowiedzieć czy mam szanse na córkę?
Zdjęcie z 12t2d

DSC_0675_comment.jpg

I mój wykres ciążowy : Wykres płodności, wykres dni płodnych, karta ciąży, NPR, wykres wagi. - 28dni.pl
 

Załączniki

  • DSC_0675_comment.jpg
    DSC_0675_comment.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 41
oczy niebieskie nie robiłam żednych testów na płeć bo mnie nawet nie ciągnęlo to tego. Poza tym nie musiałam,bo w 11tc lekarka stwierdziła dziewczynke,a tydz później na genetycznym lekarz potwierdził na 100%. :-p hehe.

anufifi to pewnie nie ten 'szczęśliwy' cykl,ale Kate ma racje,najpewniejsza będzie Beta,:tak: a nóż będzie miła niespodzianka.
 
Anuffi może za wcześnie na test poczekaj jeszcze ze 2,3 dni
Dorcia trzymam kciuki za szybki i w miarę bezbolesny poród. Chyba herbata z liści malin troszke powoduje skurcze, ale musi być taka ze sklepu zielarskiego albo ekologicznego.
Iweet ja teraz byłam 6 tydzien i 4 dni i pięknie biło serduszko, a tak to chodziłam tez cos koło tego. W siódmym tyg powinno już być widać
 
reklama
Dorcia Kciuki mega za bezbolesny i szybko poród &&&&&&&& Liscie malin ponoć pomagają i ten wiesiołek brzmi ciekawie ;)

Anufifi U mnie tez zazwyczaj piekne wykresy które nic nie przynoszą, także ja na wykresy swoje z rezerwą patrze... Póki nie ma @ , dotąd jest nadzieja , za którą bardzo trzymam kciuki &&&&&&&&
 
Do góry