reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To teraz sie usmiejecie dziewczyny....otóż test przez ktory spanikowalam bo byl bez kreseczki to byl test ciazowy;):) ...teraz sie zorientowałam bo dostalam w gratisie jedeń jeden hcg a siegnelam po pierwszy z brzegu...wiec wszystko ok ...czekam na pik
 
reklama
Ilaczek tak mi sie jakos smutno zrobilo po Twoim poscie... zrobiliscie naprawde bardzo duzo... nie wiem co mogliscie zrobic wiecej, naprawde nie wiem... ja tez robie wszystko tak jak Ty, hormy badalam w maju i byly chlopczykowe, tzn testosteron moj chlopczykowy estriadol taki sobie u meza niski estriadol a testosteron barszo wysoki wiec chlopiece na maksa, mineraly tez badalam i byly dobre, ale to byl poczatek diety wiec teraz magnez na bank mi jeszcze spadl bo mam czasto skurcze i mi powieka skacze ;) wapn tez pewnie nizszy bo prawie w ogole nie jem nabialu.... jak widzisz w ciaze zajsc nie moge od lipca... chcialabym synka - bardzo bym chcuala, ale czasem nachodzi mnie taka refleksja, ze przez to, ze chce zaplanowac plec w ogole nie moge zajdc ot, taki rodzaj nauczki, zeby uczyc pokory, ze nie mamy nad pewnymi sprawami wladzy... im dluzej sie nie udaje tym bardziej wydaje mi sie, ze nigdy sie nie uda, ze to bedzie taka kara za to,ze chcialam pobawic sie w "Stworce" i decydowac o plci... u mnie w rodzinie bracia nie maja dzieci jeszcze wiec niewiem czy mieli by synow czy corki i presji nie mam od nikogo, przykro mi, ze rodzina Was nie wspiera a doluje, przeciez nie Wasza to wine, ze dzieciatko jest takiej a nie innej plci... my sie staramy robic wszystko co mozemy a decyduje jakis jeden malutki czynnik, byc moze przypadek.... czasem kstos spelni 3 czynniki i ma synka a czasem 5 - 7 i i tak jest corka... mamuskamimi tez po 2 coreczkach chciala synja i tez jej sie nie udalo zaplanowC bo ma 3 coreczke.... nie powiem te Wasze usg podciely mi troche skrzydla... nie to, ze zrezygnuje ze staran, ale uzmyslowilam sobie, ze pomimo checi, suplementow diety itp jest bardzo duze prawdopodobienstwo, ze sie jednak nid uda...

Ana serdecznie gratuluje :)
 
Ana kochana GRATULACJE !!! Błażejku witaj na świecie !!!

Wiedżma
aaaaaale się cieszę !!! CZAD !!! Kochana to już 12 tydzień !!! I mówisz że już rozpoznana płeć ? Ja chyba zaczekałabym do 16 tygodnia na wieści o tym "co dynda między nóziami " Tak czy siak CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!! Pogłaszcz proszę brzuś od nas !!!

Ilaczek ja to bym takich ludzi normalnie wychłostała ... jak można wywierać presję , śmiać się czy cokolwiek w tym stylu z czwartej córki , czy piątego syna ??? Nosz kur *** !!! Każde dziecko to cud !!! KAŻDE !!! Mam wiele cztery znajome które mają po trzy córy , dwie które mają trzech synów , jedną która ma pięciu chłopców i jedną która ma siódemkę - siódmy chłopiec, sześć dziewczyn ! Ważne żeby wszyscy zdrowi byli i się kochali !!! Będzie dobrze ...rozchmurz się !!!
 
maran dokładnie raz na jakiś czas nachodzą mnie takie same przemyślenia i też bardzo podcinają mi się skrzydła jak czytam i wiem że dana osoba zrobiła naprawdę bardzo dużo w kwestii planowania i nie udało się:-(
Mam wrażenie że u mnie jak już przyjdzie co do czego to też sytuacja będzie taka sama, ale próbować muszę żeby nie mieć do siebie o nic żalu i mieć 100% pewność że raczej nie jest mi dane mamą dziewczynki

Ana GRTAULACJE!!!

Wiedźma GRAULACJE!!! Fajnie że się udało
Anuffifi no to faktycznie numer Ci test zrobił;-)

Ilaczku ja też nie rozumiem takiego podejścia ludzi - tym bardziej bliskich - ale u nas też teściowej jest do śmiechu że syn ma 2 chłopców i nie udało mu się mieć córki - bez przerwy robi jakieś przytyki i dogryza bo wiedziała że bardzo chcieliśmy mieć córkę - i to może dlatego teraz nie zwierzam się jej a ostatnią ciąże i płeć dziecka mam zamiar trzymać w tajemnicy tak długo jak się da zarówno przed nią jak i przed resztą złośliwców
 
Ostatnia edycja:
Gdybym miała tylko same usg bez poznawania po nubie to jeszcze bym miała nadzieję. Ale ten nub w 14tyg "raczej" dziewczynkowy spowodował ze jak moja gin powiedziała,ze"prawdopodobnie" będzie dziewczynka to przestałam juz mieć nadzieję. Maran ja też już od tej diety miałam skurcze łydki i tiki powieki. Jak tylko zaszłam w ciążę od razu zaczęłam brać magnez, dopiero po miesiącu łydka ulzyla. Nawet teraz nie mam ochoty w ogóle na nabiał, zmuszam się raz w tyg do płatków z mlekiem czy jakiegoś jogurtu, kefiru.
Ja juz kocham moja córeczkę i zastanawiam się cały czas jaka będzie. To też super doświadczenie :-)
 
Ostatnia edycja:
Aluj ja czułam dokładnie tak samo jak Zakręconej nie udało się zaplanować córeczki. Wiara w tą metodę wtedy spadła jednak wiedziałam,że jak nie spróbuję będę żałować.moja tesciowa tez nie wiedziała że planujemy, mąż powiedział jej o ciąży dopiero w 12 tygodniu.
 
reklama
Wiedźma - GRATULACJĘ !!! ekstra wiadomość :-)

Małe liski - dziękuję, jakoś leci ;-) przymierzam się powoli do starań (może w kolejnym cyklu), ale nie wiem, czy nie stchórzę ;-) nie mogę się zbytnio nastawiać na dziewczynkę, bo różnie może być, ale ta chęć bycia mamą córeczki zawróciła mi całkiem w głowie :rofl2: Dobrze, że odpuściłaś, bo przecież na wszystko przyjdzie czas :tak:


Aljul - ja też mam niedoczynność. Miałam swego czasu takie napady gorąca, ale teraz poszło całkiem w drugą stronę.

Anufifi - ale numer z tymi testami :-D:-D to trzymam kciuki za ekstra pik &&&&


Ana
- GRATULACJĘ !!! Buziaki dla Błażejka :****


Ilaczek
- najważniejsze, że Ty już kochasz swoje Maleństwo, a reszta ludzi nie jest ważna ..... nie rozumiem takiego głupiego gadania ludzi :wściekła/y: i strasznie mnie to wkurza! Przecież dobrze wiadomo, że nie ma się wpływu na płeć, a ci wszyscy złośliwcy i tak potrafią dogryźć!!! Szczególnie bolą takie słowa kierowane przez najbliższych :no2: będzie dobrze! :tak:
 
Do góry