reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hey dziewczyny :)
Moze mnie jeszcze pamiętacie ?
Dluggggoooo niezagladalam mialam chwile słabości kiedy i nawet płakałam jak czytalam ze wam sie udało a mi nie ;/
Głupota ale to wszystko hormony :p
Maz zakazal mi was podczytywac bo mowil ze niepotrzebnie sie tylko stresuje i przeżywam :)

Czasem zajrzalam widzialam ze niektorym z was sie udalo z czego bardzo sie cieszę :)
Za reszte trzymam kciuki :)

Aniu widze ze ty tez sie oswoilas z tym ze córeczka sie nie udała.
Pamietam ze ty strasznie to przezylas nawet tez przestalas z nami pisać :/
Ale ciesze sie ze juz masz malego przy sobie i jestes szczesliwa :)
Gratuluję ci :*

Ja tez czekam :)
Na spotkanie z moim synusiem.
Moze byc w kazdej chwili,nie mogę sie juz doczekac bo juz mi bardzo ciężko.
Cały dół obolały,nocki nieprzespane ,plecy itd
Ta końcówka powoduje ze czlowiek juz tylko czeka na ten poród.

Pozdrawiam was serdecznie :)
Trzymam kciuki i posylam niebieskie fluidki &&&&&&&&&&&&
 
reklama
I jeszcze dla was ;)
 

Załączniki

  • 1420832792658.jpg
    1420832792658.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 66
  • 1420832811831.jpg
    1420832811831.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 42
  • 1420832830134.jpg
    1420832830134.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 50
hej nie wiem czy mnie pamiętacie trochę z wami pisałam jestem mama trzech cudownych chłopców a w listopadzie na świecie pojawiła się nasza kochana córeczka
Iliaczku u ciebie jest jeszcze wszystko możliwe ja jak byłam ciąży z pierwszym synem to na początku też miał być dziewczynką dopiero w 27tygodniu wyszło ze jest chłopiec

dziewczyny w nowym roku życzę wam aby każdej spełniły się marzenia o bobasku
 
Airfix dziękuje ze mi to wszystko napisalas, bardzo dziekuje.....
Kate mam 2 synków
Roszpunka, aljul, ellisa dziekuje
przepraszam jesli kogos pominelam

dziewczyny, przepraszam,, ze tak malo o sobie powiedzialam, jestem mama 2 chlopcow (5lat i roczek), do tej pory korzystalam z anglojezycznych forów i troche z niemieckich, tutaj zajrzalam kilka razy, ale widzę że jest tu bardzo fajnie ;)

jesli chodzi o suplementy to bralam cytrynian wapnia, magnez, zurawine, wit.C, dawki musze sprawdzic, bo mam gdzies zapisane,,dieta glownie wg Tary, kapiele, jony, lubrykanty tez byly i odstep od owulki (chociaz wiem, ze teoria obalona), maz tez niektore syplementy i diete ze mna, cieszyl sie, ze piwo mu pozwalam ;)

wiem, ze pewnie moglismy zrobic wiecej, ale ja psychicznie wysiadam, nie bylabym w stanie przezyc kolejnego chlopca, wiem... pewnie niektore z Was mnie skrytykuja, ale dla mnie to prawdziwa tragedia, dlatego zdecydowalam sie na alternatywne rozwiazanie, tzn. jeszcze wczoraj bylam zdecydowana, a dzisiaj juz znowu nie wiem

Tak Was podziwiam... widze, ze nie kazdej z Was sie udaje zaplanowac plec, ale potraficie tą "porażkę" przyjac z pokorą, a dla mnie drugi syn to juz byl moj osobisty koniec swiata.... jakby byl trzeci chopiec....grrrr az mam ciarki na plecach na sama mysl o tym, eh moze najbardziej przydalaby mi sie psychoterapia heheh

trzymam kciuki za staraczki
i gratuluje swiezo upieczonym mamusiom
 
mam jeszcze do Was prosbe

powiedzcie, czy jest jakis oddzielny watek, w ktorym te z Was, ktore zaszly w ciaze opisuja swoje starania, tak zeby to w kupie bylo, z informacja, czy komuś sie udalo, czy nie??? byloby to bardzo pomocne

czy moge badac hormony karmiac piersia? ktore i kiedy? a mikroelementy?
dziekuje
 
TymRazemCorka hormony zbadaj sobie w 3 dniu cyklu estriadol testosteron (na dziewczynke powinien byc niski estriadol i niski testosteron) mozesz zbadac tez prolaktyne, FSH i LH no i TSH a progesteron zbadaj 7 dni po owulacji, na dziewczynke powinien byc wysoki. Po za tym mineraly zbadaj w dowolnym dniu byle bys na czczo byla wapn, magnez, potas, sod.
Pozdrawiam serdecznie
 
TymRazemCórka ja też bardzo przeżyłam wiadomość o tym że będzie 2 synek ale po części to sama to sobie wkręciłam - teraz bardzo się tego wstydzę a synek jest cudowny - zresztą tak jak jego starszy brat:tak:....ale cóż cały czas towarzyszy mi to uczucie niespełnienia :-(

Kevinka myślałam ostatnio o Tobie - byłam ciekawa czy Twój maluszek już się pojawił
Śliczne zdjęcia - bardzo mi się podoba to ostatnie zdjęcie - piękna pamiątka będzie:tak:

macy gdzie Ty się podziewasz

kate moja mama miała 1 siostrę później była ona, 1 siostra i brat a na końcu siostra, mój tata tak samo tylko z przewagą chłopców i też dziewczyna była jako 4 tak jak chłopiec w rodzinie mojej mamy. Moja mama z kolei bardzo marzy o wnuczce bo tak jak Twoja ma póki co samych wnuków

miłego dnia
 
reklama
Dziewczyny a wiec zdaje relacje...wczoraj wieczór i o godz 5 nad ranem testy owu negatywne...ostatnie sreducho o 7 rano ...o 14.30 test dodatni raczej. M wyjechał czekam na owu . Ph badam jest 5...wiecej wapnia i magnezu smierdzi olejkami lampa sie pali...zrobilam wszystko co mogłam. ..od skoku zalecane przwz Piranhe dawki luteiny i dupka...i niech sie dzieje wola nieba...
 
Ostatnia edycja:
Do góry