reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Na wstępie wszystkim Wam dziękuję za tyle ciepłych i miłych słów, nie czuję się jakbym na nie zasłużyła, tym bardziej, że ostatnio kompletnie nie mam dla Was czasu. Dziękuję Wam z całego serca! :-*

Katriina, i jak tam wyniki badań?

ilaczek, ściskam mocno, wiem jak mocno pragniesz synka i wiem, też, że jeśli to córeczka to będziecie dzięki niej jeszcze bardziej szczęśliwi ...choć na pewne emocje nie mamy wpływu, jesteśmy tylko ludźmi, ja wciąż jednak trzymam kciuki za synusia.

zakręcona, dziękuję Ci z całego serca, ucałuj ode mnie swojego ślicznego synka i wstaw zdjęcia małego przystojniaka. Edit: właśnie pojawiły się zdjęcia - Igorek jest śliczny jak z obrazka i przesłodki!

aljul, hehehe, moje trochę zaczepiały choinkę ale dałam im sygnał, że mi się to nie podoba i na szczęście odpukać na razie ja ignorują :-D

Ja również pragnę złożyć Wam życzenia, wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego Wam życzę, czarodziejskich chwil i ciepłej rodzinnej atmosfery, mnóstwo zdrówka, uśmiechów i samych powodów do radości, góry prezentów i spełnienia wszystkich marzeń bez wyjątku - i tych różowych i niebieskich i wszystkich pozostałych!

Zobacz załącznik 660454
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane ja również życzę Wam cudownej, rodzinnej atmosfery, radosnych chwil z najbliższymi i przede wszystkim spełnienia marzen tych malych i duzych oraz różowych i niebieskich :-) wesołych świat kobietki dla Was i waszych rodzin
 
I ja dziewczynki życzę Wam wspaniałych, rodzinnych ciepłych Świąt oraz spełnienia wszystkich marzeń i tych dużych i malutkich
Ilaczku na tym etapie nie wszystko przesądzone, pomyłki się zdarzają, mojej koleżance lekarz powiedział w 13 tyg na 99 procent chłopak, a teraz 20 tydzień i jednak dziewczynka
Zakręcona masz ślicznego słodziutkiego synusia
 
Zakręciu śliczniutki Igorek a Ty świetnie się trzymasz i kwitnąco wyglądasz

Piranhiu ale świetny Mikołaj:-D - a broda - niejeden Mikołaj by jej pozazdrościł
Mam do Ciebie pytanie - bo ostatnio nasz kotek podczas zabawy zostawił na zabawce swój ząbek - czy to normalne? - bo tak sobie pomyślałam że to pewnie mleczak choć pewności nie mam czy w dobrym kierunku moje myśli się udały
 
Matik sprawdziłam raz jeszcze w karcie i Młody miał 18 cm ( a zawsze był z tych sporych dzieciaków ) więc najprawdopodobniej u Was lekarz podaje długość maluszka wraz z nózami ! Tak czy siak spora kruszynka !!!

Dziewczynki czy u Was tez tak piździ ? Święta bez śniegu za to z deszczem i wiatrem !
 
20141223_213648.jpg
 

Załączniki

  • 20141223_213648.jpg
    20141223_213648.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry