reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Matik spać, do łóżka! :) ...zerkam właśnie na wyniki z ost usg, ale nie miałam mierzonego CRL, zerknij tu Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.. Jaki jest skrót przy tych 33 cm?

Ni właśnie nie mam na mojej liście wogule czegoś takiego jak wymiar długości dzidzi wiec ona cos pokręciła na maxa :)
We wtorek mam wizyte u innej to juz dopytał na 100% :)
Spac nie idę bo tu mam 23.02 godz :)
A Ty czemu nie śpisz ;)
 
Witam Dziewczęta z wakacji pod palmami. :-) Spokój, cisza, morze i wiatr. Piasek mam tam, gdzie światło nie dochodzi, ale i tak jest git. ;-)

Piranhu, wiem, ze Ty zapracowana matka Polka, ale nie trac czasu. Myślę, że portal z poradami dotyczącymi ciąży, planowania jej, ukierunkowania na płeć itd byłby strzałem w dziesiątkę. Może najpierw blog? Cokolwiek.
Lily, Ty już masz dzieci? Gratuluję synusia. Ale u Ciebie suwaczek leci!
Matki, śliczna kruszyna.
Mici, próbowałaś, ale nie zrobilas tego idealnie. Piranha wskazała Tobie ewentualne przyczyny "porażki". Popełniłas błędy, które następnym razem można poprawić. Bo tu nie metoda zawiodła.
 
Ostatnia edycja:
Macy - Ty szczesciaro :-) a u nas zimno, szaro i ponuro ;-( korzystaj wiec, ile się da :-)

A u mnie @ rozkrecona na maksa. Jutro ide na badania - mam nadzieję, że wszystko będzie pięknie i od następnego cyklu będę mogła zacząć starania :-)

Udanej niedzieli dziewczynki!
 
A tutaj dowód :)
Że to Oliwia ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1419157506.804410.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419157506.804410.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419157506.804410.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 80
Cześć :happy:

ja już po badaniach - wyniki będą jutro .... zobaczymy, ile trzeba jeszcze poprawić ;-)

dostałam wczoraj mandat :wściekła/y: za "szybką" jazdę :no: po 22 jechałam 49 km/h po mieście, więc wszystko wydawałoby się ok. jednakże w pewnym momencie pojawił się za mną "lotny" patrol i niestety zostałam poinformowana, że przekroczyłam prędkość o 29 km/h :szok: normalnie byłam w szoku! okazało się, że na wniosek jakiegoś "mądrego" radnego postawiono już jakiś czas temu na tej drodze znak "strefa zamieszkania". Ponieważ nie jest to droga wewnątrz osiedla i bywam tam rzadko, to nawet do głowy mi nie przyszło, że mogli postawić tam nowy znak i to jeszcze taki :wściekła/y: "zarobiłam" 4 punkty i 100 zł !!! ale byłam wściekła - bo ten znak, to chyba właśnie po to by "nabijać" ludziom punkty i ściągać kasę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry