reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A ja wkoncu od tego tyg czuje wyraznie motylki w brzuchu ♡
Piekne uczucie jak mnie tam smyra od srodka :)
Wam tez tego jak najszybciej zycze :)
&&&&&&&&&&&&

Dobranoc kochane :)
 
reklama
mi w uk po cc kazali czekać dwa lata z kolejną ciążą... i mam koleżankę, która się nie dostosowała do ich zaleceń i była w ciąży po roku to przynajmniej miała częste usg i więcej niż dwa ;p

i też nie wiem od czego w tym kraju zależy... pamiętam jak koleżanka się uskarżała, że nikt jej szwów nie sprawdził po porodzie... mi sprawdzili... i trochę musiałam zabiegać o skierowanie do specjalisty (jak zwykle ;p) no ale w końcu znalazłam lekarza, który mnie wysłuchał...
małe liski - gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
Przyszlam sie przywitac i zmykam do pracy :))

kiraa bedzie dobrze obaczysz kochana !! czas leci ja wiem, ale trzeba wierzyc ze wkrotce sie uda szczesliwie zafasolkowac :tak:

zakrecia mialam pisac bo dotarlam do zdjec - sliczna masz fryzurke :-) ale te Twoje loczki zawsze napawaly mnie checia zrobienia sobie tego samego takze zawsze bede je wielbic :-D
w pracy hmmm...w miare leci, pomalu do przodu. Zatrudnili dwie nowe dziewczyny, jedna wczoraj przyszla juz do pracy, drugiej jeszcze nie widzialam, podobno fajna. Zobaczymy, wazne zeby firma stanela na nogi i wyplaty byly przelewane w terminie choc ostatnio nie moge na to narzekac, bo dostalam 'tylko' z jedniodniowym opoznieniem.

Milego dnia, zajrze po poludniu :)))
attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2


SIERPIEŃ 2014 :

Matik2012 - termin @ 26.08 ( 16 cykl starań )
lilly78 - termin @ 31.08 ( 3 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :
Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.09 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ 14.09 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.09 ( 16 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 18.09 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
iweet84 - termin @ 21 .09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ .09 ( 4 cykl starań )
Justi - termin @ .09 ( 3 cykl starań )
maggie2205 - termin @ .09 ( 3 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja tak na szybko, bo na prawde mam tyle na głowie ze nie ogarniam i mam problem w tym cyklu ( jak na zlosc ) z mierzeniem temp o stałej porze. Zawsze mierzyłam o 6.00 lub 6.05 . Ale od 4-5 nocy praktycznie nie spie, bezsennosc mnie dopadła masakryczna, usypiam nad ranem zmarznieta i śpie po 2 godziny ale dziś np. nie miałam mozliwosci zmierzenia o 6.00 bo zamowienie przyjechało na działkę o 5.30 i musiałam o tej godzinie na szybko zmierzyć i teraz nie wiem co wpisac w wykres... o 5.30 było 36.5 ale o 7.00 już 37.00 ... wie ktoraś ja to przeliczyć ?
 
Ja miałam dwie cc w uk. Po pierwszym nie kazali w zasadzie nic nie mowili po drugiej pani na zszyciu ze nie powinnam wiecej miec dzieci bo się źle zszywalo. Poszlam zeby porozmawiać o tym i okazalo sie ze niczego takiego nie ma w mojej karcie i gp doszla do wniosku ze jak nie zapisali tzn ze to zadne przeciwskazanie. Szkoda słów. W pl musze sprawdzić
 
Airfix ja zawsze mierze o 6:30 ale nie zawsze mi się to udaje i wtedy mierze albo wcześniej albo później nawet mam godzinę różnicy. Zauważyłam że nie zakluca to moich wykresów w żaden sposób. A u Ciebie to tylko pół godziny. Różnica wyszła Ci 0,5 stopnia bo zmierzyłaś potem już po wstaniu z łóżka i wykonaniu różnych czynności. Ja bym zapisała tą z 5:30
 
nulka Dziekuje.... ja kiedys robiłam porównanie u mnie i jesli np o 6 było 36,5..to zawsze o 7-mej było juz 36,6 , o jedną setna stopnia więcej. I wiem ze dziewczyny jakos to przeliczają że jak wcześniej sie mierzy to się chyba pół stopnia dodaje, a jak pózniej o godzine to sie pol odejmuje..nie pamietam wlasnie. Wpisałam na razie temp z 5.30...
.
Verita ja do tej pory od roku stale mierze temp tak jak trzeba, równo o 6.00, zawsze po wyspaniu się i staram się np. nie wstawać o 4 rano na siku, tylko leze cierpliwie do 6....ale w tym cyklu nie moge sobie na to pozwolic, sa rzeczy nie zalezne ode mnie, tak jak dziś- telefon po 5-tej rano ze mam za 10min byc na działce ktora jest przeszło 3 km ode mnie i jeszcze dziecko wlec po tym deszczu tam...malo tego własnie cierpie od ok 5 nocy na bezsennosc, a w sumie od poczatku cyklu bole głowy mnie nawiedzały, wiec tez takie spanie i nie spanie..ciagle jestem zmeczona rano i właśnie zmarznieta z nie wyspania i zmęczenia, ostatnio nie spałam 3 noce pod rząd, drzemałam w dzień tak po 15 min ile dziecko pozwoliło..i wykres mi sie nie bardzo podoba, bo temp powinnam miec wyższe, a tu za pare dni owulacja...wszystko zmeczenie i nie wyspanie w tym miesiacu robi...

mamakaja Powiem Ci że ja nie wiem nawet ile bede zyc na tych kartonach:( Obiecuja ze do konca wrzesnia postawia sciany i w pazdzierniku dach położą, ale jak ciagle leje to nawet od tygodnia nie ma jak fundamentów zalać...czarno to widze wszystko...powiedzieli ze w maju/czerwcu moge sie wprowadzić, zobaczymy...bo tyle kasy idzie dodatkowo, wiecej niz przewidzielismy ,ze w tym momencie mi brakuje juz na okna i drzwi- a mialam na wszystko.

Trzymajcie kciuki, ide po 10-tej na monitoring...
 
reklama
Do góry