reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Vivi
tak zielone swiatlo mamy... Ale miedzy teoria o rzeczywostosci jest duza rozbieznosc, wiecej mze napisze na zamknietym jak mnie najdzie na pisanie
A jak Ty sie czujesz

dorciu
mega wielkie dzieki :-) jak sie czujesz? Kochana

ilaczku witaj kochana

justi ciesze sie zescie sie stesknily za babcia :sorry::cool2:

liski
bardzo czekam z wielka niecierpliwoscia na Twoja betke:-)
 
Maran dziekuje, chociaz ja nie wiem czy termometr dobrze mierzy bo 2 razy mi spadł :zawstydzona/y:
Vivienka ja zawsze mialam cykle ok 30-31 dni, i długie @. W zeszłym cyklu @ była skąpa za to. Owulki odkad obserwuje cykle zawsze były ok 17-18 dc a w tym wg tempek nic. Musze kupic testy znowu i patrzec na nie i chyba termometr wymienic.
 
oczywiscie nie mam na nic czasu wiec napisze szybko, postaram sie jutro nadrobic :)

małe liski gratuluje serdecznie kochana, wiedzialam ze ten cykl zakonczy sie szczesliwie !!! Ciesze sie bardzo :)))***

kiruś nie moglam nie napisac, chocby paru slow jak zobaczylam Ciebie ! Ty wiesz ja ja tesknilam na Naszym pisaniem ?? Zakrecia coraz rzadziej zaglada, Dorcia tez, nie wiesz jak sie ciesze ze jestes !! nie doczytam co pisalas, ale prosze napisz kochana co u Ciebie, jak sie czujesz ??

Dorciu jak kropek Cioci sie dzis czuje ??? mam nadzieje ze dobrze :)):-)

U Nas zalatany tydzien, powrot z urlopu chyba zawsze jest najgorszy, ciezko sie przestawic a jeszcze dzis musialam wszystkie papierkowe zaleglosci pozalatwiac, a na koniec jechac na dalsza czesc tatoo bo jeszcze nie skonczony...sie ciagnie to strasznie my good :confused2:

Dziewczynki jesli sa jakies zmiany w tabeli prosze piszcie, najlepiej na priv, bo nie raz zdarza sie ze nie doczytam tego co piszecie.

iweet, matik co z Waszymi @ ? czy juz przyszly badz sie zapowiedziały?

gdusia, Elle86, roszpunka, Justi Kochane czy moge prosic o termin wrzesniowych @ ?? z gory dziekuje :))
attachment.php


Starających się : 15
Oczekujących na staranka : 2


SIERPIEŃ 2014 :

Matik2012 - termin @ 26.08 ( 16 cykl starań )
małe liski - termin @ 26.08 ( 3 cykl starań )
lilly78 - termin @ 31.08 ( 3 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :

maggie2205 - termin @ 02.09 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.09 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ 14.09 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.09 ( 16 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 18.09 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
iweet84 - termin @ 21 .09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ .09 ( 4 cykl starań )
Justi - termin @ .09 ( 3 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

 
Ostatnia edycja:
Ilaczek nie nie ja już zakończyłam i żadnej równowagi nie planuje ;-)

A zapalenie płuc trzymało mnie ponad 3 tyg. ale już jest wszystko ok. Teraz muszę iść na kontrolę tarczycy bo coś lekarka zauważyła u mnie, jakiś guzek.
 
Cześć :)
wypadłam z obiegu całkowicie, bardzo dawno nie zaglądałam. Przejrzałam tylko plus minus, przyznaję te, które kojarzę po nickach :) Verita planujesz kolejne? :O Ty miałaś CC prawda? podpytuję, bo mi się też marzy, ale najwcześniej na wiosnę chyba no i muszę przekonać jeszcze drugą połowę, a poza tym boję się trochę :)

Roszpunka co tam u Ciebie? :)

co tam u Was Elmo, Ewelin, Piraniu?

tak Was pozdrawiam ciepło, trzymajcie się.
 
Hej Laseczki

Ale mi dzien zlecial :-) moj K przyjechał o 10 -wziął dzień wolnego i nadrabial z remonten Ruszyliśmy z sypialnia i tym samym z pokojem Igorka Ciesze sie bo juz nas to meczylo a ze mieliśmy juz tam rozłożone rzeczy wiec bylo co ogarniac :-)

Ogólnie czuje sie dobrze tylko w nocy zaczelo mnie klyc w peawym boku i boje die czy to nie kolka nerkowa bo mialam rok temu

Nuuskasłońce jestes :-* oj tsk powroty po urlopie sa straszne ale dasz rade :) a jak sytuacja w pracy?

Dorcia oby skurcze przeszly Magnez i nospa pomoga
 
Maran-atha kurcze, skąd te plamienia?! niech szybko przejdą, daj nam znać co powiedział lekarz. ...Dziewczynki twoje idą do przedszkola, od września?

Matik trochę mnie mdli, trochę zmęczona jestem i lekki stres przed następnymi dniami=badaniami :) ....kiedy widzisz się z gin? wspominałaś o badaniach, że może czegoś się dowiecie...? &&&&&&&&&&

Mamakaja może akurat uwiniecie się w te 3 tygodnie z remontem. Napisz kilka słów co zmieniacie w mieszkaniu - ja uwielbiam takie tematy mieszkaniowo-remontowe, nasze gniazdko urządzam już 2 lata, ciągle coś zmieniam, dodaje ;)
 
reklama
Polisia tak planuję nastepne. Miałam dwie cc pod rząd. Tylko pierwszy naturalny. Czas mnie goni. Próbujemy do końca roku jak nie znajde to juz koniec.
 
Do góry