reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie,

Vivienka .....SUPER!!!! Kciukasy zaciskam za zdrową ciążę i za synusia rzecz jasna
kate wielokrotnie to powtarzam ale tak jest więc napiszę raz jeszcze - chłopcy cuuuudni:tak:
klaudia śliczna córcia, piękną i pełną rodzinkę tworzycie:tak:
Nuuusiu Tobie należą się pochwały za wytrwałość - ja starałam się już 2 razy podjąć wyzwanie ale zawsze wejdzie coś w paradę :-(
Piranhiu piękną niespodziankę los przygotował dla Twojej koleżanki :tak: - tak jak dziewczyny piszą to nagroda za to wszystko co przeszła
Mamakaja chyba faktycznie Twoja ciocia może mówić o cudzie:tak:

Dziewczyny czytałam wczoraj ale nie miałam czasu napisać a czy to nie jest tak że prezerwatywa nie jest zalecana przy staraniach? Bo coś mi się tak kojarzy? Zdaje się że justi o to pytała.

Miłego dnia dla WSZYSTKICH
 
reklama
Vivienka jak ja mogłam taka cudowna wiadomość przeoczyć???!!!!! Gratuluje Ci kochana z całego serca ! Kciuki za zdrowa ciąże!!! Super prezent dostałaś :)
Klaudia fajna z Was rodzinka, pozdrawiam :)
 
Cześć dziewczyny,
Podczytuję Was z dużymi przerwami od jakiś 2 lat :), parę razy nawet coś skrobnęłam
Mam 3 synów i marzę o córce. Mam mieszane uczucia, czy jeszcze próbować (dodam, że poprzednie ciąże nie były 'planowane pod kątem płci').
Stron do przeczytania jest mega dużo i mam do Was prośbę, czy macie może zestawienie skuteczności przy zastosowanu czynników na córke, o których piszecie? Chodzi mi o statystyki tutaj forumowe (nie jakieś książkowe, z USA czy innych krajów) :)
Wierzcie mi, że bardzo mi trudno podjąc decyzję, ale jeśli te statystyki są zadowalające to będę próbować :)

pozdrawiam :)
 
vivienka serdecznie gratuluje I bardzo sie ciesze :)
Kate niby piwo można bo zakwasza :)
Klaudia śliczna coreczka, cudowni synowie I w ogóle cała wasza rodzinka cudowna :)
Nuska śliczny masz wykres &&&&&
 
verita na chłopca ma być dieta zasadowa a na dziewczynke sie zakwasza, dotyczy to też sluzu szyjkowego stąd po za dieta stosuje sie też irygacje itp.
 
Przyznam się ze jakoś ciężko mi to zrozumieć i opanować. Musze prowadzić zeszycik plus wydruki i dalej jestem głupia w temacie. Ten miesiąc sobie na pewno odpuszczę ale juz wiem ze musze kontrolowac temp. zakwaszenie pochwy i owulacje paskami
 
verita a TY nie znasz tych podstawowych 7 czynników determinujących pleć? Bo w ubiegłym roku tez sie o to dowiadywalas jak planowałas ciąze? Jak nie masz tego to daj znac to Ci moge wstawić
 
vivienka - co ja czytam :) to jednak Ty przejęłaś po mnie pałeczkę :) no i żeby był z tego piękny chłopak :)
pochwalę się Wam, że Gabriel jest cudowny... do zacałowania...
 
reklama
Do góry