reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kevinka u mnie tez tak mówili bo bardzo sie zmieniłam na twarzy...a ja czułam ze bedzie ogoneczek...wiem wiem z tym czuciem to wiadomo jak jest...ale troche złudzeń fajnie miec do pierwszego usg..potem juz tylko rzeczywistosc:tak:....spadam kofane...a kevinka masz jakies juz objawy typu nudnosci, jadłowstret itp, itd.
 
reklama
Kochane jestem cały czas i Was podczytuję. @ jeszcze nie ma i nie wiem o co chodzi że taki długi cykl tym razem... rozregulowało mi się chyba wszystko, tylko myślę od czego bo nic nowego nie wprowadzałam :wściekła/y: wczoraj plamienie a dziś już nic więc dziwne to wszystko. tak bym chciała zacząć już nowy cykl...
Czarna perła mi też się wydaję że u Ciebie będzie córcia! fajnie że masz takie przeczucia bo to już połowa sukcesu ;-) w sumie Ty działałaś dzień przed owulką i coś około 0+12? tylko te 2 razy tak? Jak długo stosowałaś dietę z suplementami?
Roszpunka wiem coś na ten temat jeśli chodzi o koszta suplementów... ja też dzisiaj pozamawiałam jeszcze te brakujące i kasy trochę poszło :sorry2:
 
Czarna perla jedyne objawy u mnie to moja koncentracja i pamiec szwankuja ;)
Zapominam w polowie zdania co chcialam gadac.
Mam mega apetyt ale na konkretne rzeczy .
Czasem bol brzucha dalej bol piersi tylko przy sciaganiu biustonosza i np jak dotykam.zmeczenie,leniwa po obiadku polezec sobie musze ;)
Niechce mi sie w kuchni gotowac.
Dzis zle mi bylo,i niemoglam czuc jak maz zapiekanke z makaronem robil blllleeee
Ale zjadlam,tylko zapach mi przeszkadzal.

Pierwsza ciaza ciaglonie na slodkie
W drugiej na kwasnie.
Spiaca mega!
I wymioty do porodu :/
 
elle...tak działania tak własnie wyszły...a dieta i suplementy dokładnie od 6 lutego ...mąż troche później suplementy ale diete stosował bardzo rygorystycznie...było to widac po ph jego żołnierzyków...no i schudł bardzo duzo...a na mnie tak ta dieta nie działała tyle tylko ze utrzymywałam wage...a kasy tez wydałam masakra...więc znam ten ból...

Andziak sciągłam cie myslami...witaj ..jak Jędrus...

Kevinka to nie zazdroszcze...ja w pierwszej cudo...apetyt w sumie na poczatku bardzo na kwaśnie a potem jakos tak przeszło...w drugiej masakra, wymioty do 6 miesiaca i słodkie, słodkie...no taka tolerancja ze szok...po glukozie jeszcze drożdzówke wsiaklam...mąz mój nie mógł na to patrzec..hahhaha...a teraz jakos tak na słodkie nie bardzo...bardziej mięcho i sól...ale to chyba z racji tego ze ta dieta spustoszenie zrobiła...ale ogólnie ok...tez mnie czasem brzucho ciągnie(.)(.) tez czuje takie kłucia bardziej w okoliach pach..takie uczucie jakby mleko sie zbierało przy karmieniu...ale tak ogólnie to nie czuje sie w ciązy a czasem nawet zapominiam jak mi sie np. spieszy i znaczynam biec...i po chwili oooo fasolina ...zwolnij....a i nosze o zgrozo małego...ciezki pieronek...ale cóz...czasem trzeba...mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie...

a i co najważniejsze przy drugiej maiłam okropny metaliczny posmak w buzi do 6/7 miesiąca okropieństwo zero smaku...juz myslałam ze nigdy mi to nie przejdzie...a jedzenie jak kilo gwoździ...blelle
 
Ostatnia edycja:
No ja jeszcze przy dwóch pierwszych mega zgaga ;)

I widze,ze u ciebie dwóch chłopaków i jedna slodka druga kwasna ;)

No ja tezkonkrety teraz ale ja tez bylam na diecie wsumie sama dobieralam unikalam tłuszczów i węglowodanów i sport fitness zumba.
Ale to dla siebie bo chcialam schudnac co dobrze mi szlo bo stracilam prawie 10kg. :)
A teraz organizm sie domaga swoich brakow i efekt tyje tak to niestety jest jak po diecie tak sie szaleje z jedzeniem.
Po porodzie sie odchudze :p

No i w ten majowy weekend tuz przed owulacja pogrzeszylam z jedzeniem bo w pl bylam i ten chlebus polski hmmmm mniam :)
 
Dzieki dziewczynki za pamięć
Z małym jest hm niewiem , No nie gorzej brzuch tylko rano go pobolewać i przestawal jak kładł się na lewy bok z podkurczonymi nogami wiem ze gdyby na prawy to mogli by to oznaczać wyrostek wiec może jednak to nie to
Wymiotów nie było za to biegunka ale daje mu pić temperatura od rana 39.39 ale po tabletce spadła i cały dzień skakała od 36.60 do 37.50
Głowa rzadziej ale nie caly czas
No wiec to chyba jednak jakiś wirus
No zobaczymy co w nocy bedzie bo jak to wyrostek to powinno się dziać , oby nie

Gratuluje serduszka
Kevinka wspaniale czyta się Twoje radosne opowieści jeszcze raz gratuluje :)


U mnie chyba po owu bo odceczoraj piersi bolą i tempka wysoko

Oki dobranoc
 
reklama
Kevinka gratulacje! super, że już widziałaś bijące serduszko :) Zawsze mamy 50% szans tak jak piszesz plus do tego prowadziłaś dietę, schudłaś, ćwiczyłaś - a spadek wagi, ćwiczenia sprzyjają poczęciu dziewczynki :) Trzymam mocno kciuki za córcie :)
Piranhiu dziękuję za odpowiedź. Ja myślałam że b-complex to b-complex - jeśli poproszę w aptece o taki zastaw wit z grupy b będzie ok i nie wiem czemu nie sprawdziłam zawrtości wit b6 :/. Progesteron mam na samej górnej granicy, druga faza cyklu wydłużyła mi się, więc wygląda to tak jakby efekt brania tych wit był, chyba dobry znak- myślisz że powinnam jednak zamówić sobie zestaw b-complex z wit b6 100 mg? Nigdy nie wiadomo ile przyjdzie nam się starać o dzidzię.

Kasa na suplementy plus wszystkie dodatki które mają nas dobrze zjonizować :) plus badania z krwi duuużo kosztują. Ja już też to odczuwam. Dziś idę poprosić lekarza o skierowania na badania minerałów, wcześniej robiłam je prywatnie, odpłatnie, nastawiam się że nie dostanę skierowania - wczoraj m. mówiąc o restrykcyjnej diecie lekarzowi, nie dostał :) Tak więc dwie stówki znów pójdą na same badania dziewczynkowe

U nas dziś chłodniej i ponuro...
miłego dnia dziewczynki
 
Do góry