reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam I ja
Kate super jest Twój najstarszy syn... cuownie że możesz miec w nim taka pomoc :) gratuluje KIedyś zona bedzie miała takie szczęście jak jej sie taki trafi...
Elle ten spdaek nie musi oznaczać, spadku progesterone tylko np wyrzut estrogenu :)
Kiraa życze by Ci sie udało I od razu 3 szt :*


bede później bo jak co dzien Ale do szkoly wioze ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pirhaniu mnie najbardziej ta dieta przeraża, bo ja uwielbiam dokładnie wszystko to co jest
w diecie chłopczykowej
meggie Ty już się starasz czy przygotowujesz do staranek?
Zakręcona zycze lepszego nastroju dzisiaj
Nuska strasznie wcześnie wstajesz, jeszcze ciemno jest ,ciężko na pewno,
ja kiedyś wstawałam o 2 rano raz w tyg, jak w trasy jeździałam
Marchew jeszcze raz gratuluje
Vivienka ja też nosze okulary, powinnam cały czas ale nosze tylko do czytania
aljul tak synowe już się pojawiają, co zrobić czas leci
Maranatan dziękuje
Fotki najlepiej wrzucać przez URL tak jak Pirhania pisze

Wszystkim życze miłego dnia !!!
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek, wyspalam sie az grzech, za okenem leje, zimno, ale mam to gdzies i bede sie pieknic :-), masowac

Zakreciu
jutro 10 tydzien szooook, jak sie czujesz, kochana? Dis w nicy snil mi sie Twoj nub :happy: oczywiscie pink :-)

matik
dzieki kochana za kciuki

nusku
jeszcze chwilke musisz sie uzbroic w cierpliwosc kochana, owu tuz tuz jak mowi Piranja :happy:

Wy mnie dziewczyny nie straszcie, ciaza wielce mnoga :-), moj M wie ze byl pecherzyk, ktory pekl i koniec:rofl2:

kate
jak mloda jestes, skoro najstarszy ma 19 lat:happy:


milego dzionka wszystkim, kciuki za wszystkie, ktorych nie wymienilam
 
Wiecie co a ja od 2/3 kl w szkole robiłam wszystko co mogę,żeby mieć okulary ale jednak do tej pory nie potrzebuję niestety, co za pech
Ale to zawsze jakoś wszystko na odwrót jest :(

niuśka spokojnie czekaj tak jak Pirania mówi wszystko będzie dobrze :)

Kira No ładnie się pnie tempka , super :) &&&&

Piraniu czy podwyższanie estrogenu po owy jest wskazane ?
 
Ostatnia edycja:
Hejo
Kirra woooww super ze idzie wszystko w dobrym kierunku.Trzymam &&&&.
Kate ale masz zaradnego syna. Pewnie jakas nagroda mu sie nalezy.
Matik ja nigdy okularow nie nosilam, ale jakis czas temu czulam przed kompem ze gorzej widze imam okulary. Do czytania i kompa i tv.
Jak sie czuja chorowitki?
Ide naniesc swoja tempke. A powiedzcie bo teraz podczas @ zmierzyłam dzisiaj w ustach bo jakos tam na dole nie chcialam a potem bede na dole to moge tak?
 
Kira baardzo wczesnie zaczełam, taka stara jeszcze nie jestem,
który Ty rocznik jesteś, jak moge zapytać
Ania_g21 tak, na prawde dumna jestem z niego, bo chłopcy w jego wieku różnie się zachowują,
a on taki znowu super ułożony nie jest, młody rozrywkowy, tylko staną na wyskości zadania,
wczoraj w nocy na piekarnie jescze pojechał, żeby dzieci miały świeży chleb, bo ja na razie tak średio
jeszcze się ruszam
Matik dziękuje
 
kate super masz syna! Poczul sie odpowiedzialny jak Ciebie nie bylo :)

aniag chyba takie mierzenie temperatury nie bedzie dobre. Dlatego ze jest roznica w temp na dole a na gorze. Ale wiesz co chyba nie trzeba mierzyc temperatury od 1 dc. Ja tam mierzylam jak mi sie @ skonczyla i tez bylo dobrze.
 
reklama
kate... kochana staranka i przepisy dziewczynkowe sa teraz na grupie w wiekszosci zamieszczane, tam masz wszystko w jednym miejscu :tak: a co do wstawania, heh teraz jak wstaje to zaczyna sie juz widno robic wiec nie jest tak tragicznie, najgorzej bylo w zimie :-p

piranha mowisz ze ladniejszy od poprzedniego ??? no tak, widac wyrazniej spadki estrogenowe, wiec pewno dlatego Ci sie bardziej podoba :-D:-) sama jestem strasznie ciekawa co pokaze dzisiejszy test choc EWCM nie ma poki co.
 
Do góry