reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gdusiu jakiej firmy jest ten jogurt wzbogacany Ca?

Staraczki dziewczynkowe: zrobiłam dziś pierś z kurczaka z polecenia Zakręconej :), kawałki owinęłam w plasterki żółtego sera, trochę posypałam ziołami i zapiekłam. Na koniec dodałam na każdy kawałek trochę żurawiny - pycha. Ostatnio zrobiłam też zupę groszkową, ale nie będę wam polecała, bo bez ziemniaków i soli smakowała - okropnie :). Mam przepis na zupę fasolową z warzywami, na kurczaku - wypróbuję i jak będzie zjadliwa wkleję przepis.

Wrzucam, bo warto żeby jak najwięcej osób usłyszało o tej historii - dostałam to dziś od mojego m. z komentarzem "takim ojcem być - to jest coś" :). Zanim obejrzycie film - przeczytajcie opis historii pod filmem. Ostrzegam - wyciskacz łez :)
Dick Hoyt, a real hero - YouTube
 
reklama
Marchewko...hehehehe....pre seed się kupił, czeka na następny cykl, mam nadzieję, że staraniowy:-) jeszcze ASG mam w zanadrzu:-)
jeszcze chyba nigdy tak szybko piku nie miałam, może to zasługa supli? hormonki może się zmieniają....chcę w to wierzyć:tak:
 
Ostatnia edycja:
Nusia jak Ty funkcjonujesz cały dzień jak wstajesz o 4 rano?!? jestem pod mega wrażeniem, jestes moją idolką :) biedulko, to Ty dziś niewyspana, jutro też sobie nie pośpisz... kiedy się wyśpisz?


gdusia, ja Ci powiem o lactovaginalu dopiero za tydzien, bo wtedy zacznę poantybiotykowe zakwaszanie i sadzenie bakterii. z tego co pamiętam, wapń i wit. C możesz brać cały cykl, a z żurawiną tak jak napisalaś, tylko do owu


Ilaczek, piekny pik kochana!!
 
Marchew dziekuje slicznie za opis staranek, ja sobie je drukuje i przyklejam na lodowce w razie slabszego dnia zeby sie do pionu doprowadzic :angry::angry:

Dobrze sie tez czyta fakt ze jak mezusiowie sobie folguja tez sie udaje ze starankami.
Jeszcze raz gratuluje i Bardzo się cieszę z twojego sukcesu :-):cool2:

niusia czekamy teraz na twój taki zajefajny pik jak ma ilaczek

ilaczku WOWWWW pik jak ta lala malowany!!!!! :szok::szok: i ph tez superanckie!!!! Czyli soda super pomaga i jezeli chodzi o ph mozna sobie lekko pomoc.
Patrzalam ile kosztuje pre seed :szok: okolo 80zl kurcze... i dzis zamowilam kolejne suplementy bo te co mam to tak na okolo 8tyg starcza a w DE prawie podwojnie za te same place..



jak wiecie bo pisalam rano bylam u okulisty..... i niestety dostalam okulary... narazie do czytania,ale jak trzeba to trzeba :cool2:
powiem wam ze maz mnie dzis rano wysmial... mielismy wszystkie terminy w polsce ba koniec następnego tygodnia porobione a przez dzisiejszą poranna niespodzianke w formie @ wszystko w przeciagu kilku godzin udalo mi sie poprzekladac i uda mi sie porobic w pl wszystkie potrzebne badania i zamowie na suplementy tez juz poszlo. Kurcze dzidzi jeszcze nie ma a tyle sie juz dla biej robi :-) dziewczyny wariuje :szok::-D:szok:

Piranho powiedz slonce czy w twojej calej karierze na tym forum duzo dziewczyna sie nie udalo zaplanowac plci?

Jak sadzisz ile moze zajac w moim przypadku uregulowanie sie cyklu?

Czy suplementy ktore biore mogę brać wszystkie rano czy musze rozłożyć je na caly dzionek?

wiecie co mnie martwi zlapalam sie juz kilka razy na tym jak mowilam do meza o czasie przyszlym np. ze jak juz będą dziewczyny wieksze to.. to czy tamto. Dlaczego wychodze z założenia ze druga bedzie dziewczynka???Przeciez sie staram, i nie smiejcie sie ze mnie prosze ale nigdy w zyciu nie wytrzymalam tygodnia bez słodyczy... a teraz juz jest nawet 9 dni i to tylko dla synka.

Spokijnej nocki wam zycze!!!
 
reklama
Do góry