reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kurcze, dziewczyny, nie możecie tak dużo pisać w ciągu jednego dnia, bo przecież siadłam do nadrabiania zaległości i siedzę i siedzę. chyba że czytam strasznie wolno ;)


Maran, czyli z tymi testami z ebaya trzeba uważać żeby za szybko go nie uznać za pik, bo wcześniej niż te z allegro się zaczynają zabarwiać, tak?


Krystian ja nadal zaciskam kciuki za ten cykl u Ciebie, niech na przekór wszystkiemu okaże się sukcesem :)


kate kciuki, zeby wyniki badań były ok &&&&


Elmo ale słodziak!!!


Nusia i kciukam za Twoją owulkę, niech za te dwa dni nadchodzi!! czyli jutro powinien już być widoczny pik


a ja dziś jestem nieprzytomna, od 5.30 na nogach, więc coś czuję że koło 21 będe jak babinka ziewać już. i zjadłabym coś fajnego, chociaż w ciągu dnia jadłam kawałek pizzy ze szpinakiem, ciekawy smak, ale fajny, pierwszy raz taką pizzę jadłam
 
reklama
witajcie dziewczyny!

Dzisiaj nie udało mi się Was doczytać :( obiecałam, że opiszę swoje przygotowania... w sumie po części już to zrobiłam :p ale dzisiaj postaram się je opisać najdokładniej jak tylko pamiętam ;P

Dieta... chyba byłam na niej z jakieś 3 miesiące... starałam się jej trzymać jak tylko potrafiłam najbardziej (dużo wołowinki, warzywa, pomidory, ziemniaki, solone wszytsko tak, że prawie było to niejadliwe - bo ja soli używam bardzo minimalistycznie;P)... mój mąż bezkarnie jednak zajadał się jogurtami - doprowadzając mnie tym to szewskiej pasji ;P ale poza tym jadł wszytsko to co mu serwowałam... :p

suplementy - w cyklu w którym się udało poszłam na łatwiznę i kupiłam witaminki dla niego i dla niej... znajdowało się w nich już więkość co polecała Piranha - szczególnie dla facetów... poza tym brałam
potas w dawce 333 (bo taki akurat kupiłam ;P)
koenzym q10
olej z wiesiołka
kwas foliowy (1200)
przestałam brać magnez aż do owulacji
a z typowo dziewczynkowych brałam castagnus

pH - piłam sok z pomarańczy oraz wodę z cytryny no i sławane napoje z sodą... aplikowałam sodę aż do dnia przed... w dniu kiedy zmajstrowaliśmy Gabrysia przestałam aplikować sode - ponieważ przeczytałam, że soda upośledza plemniki a ponieważ był to 10 cykl starań to chciałam po prostu zajść w ciążę... oczywiście pre-seed poszedł w ruch (cały aplikator) przed przytulankiem... w tym wielkim dniu pH zmierzone po wynosiło 6,5 wydaję mi się, że trochę słabo ;p

ponieważ mój mąż był po nocnej zmianie czekałam aż wstał z łożka i cały dzień zapychałam się winogronami... mąż wstał, kazałam najeść się winogron i wypić kawkę ;P chyba po 30 minutach przystąpiliśmy do dzieła... przy zapachu goździków ;P od kilku dni odpalałam kominek aby w naszej wypialni królowaj zapach goździków (przyprawy :p)...

mój mąż ponieważ jest kierowcą i zawodowo przegrzewa sobie klejnoty kazałam mu brać chłodne prysznice (nie wchodziłam jednak pod prysznic aby sprawdzić czy się do tego dostosował) - twierdzi, że tak...

był koniec września - początek października i kilka dni przed nowiem ;P

podczas usg w 10 tc powiedziałam, że mam dowód na to, że to chłopak ;P i nie chodzi o nub (bo ten był raczej dziewczynkowy - choć moja córa jak ostatnio sprawdziłam nub miała zupełnie w dół skierowany)... grzebał sobie rękoma między nogami :p i chyba tyle... jakby ktoś mnie chciał jeszcze o coś zaytać to postaram się odpowiedzieć :p

I jeszcze raz dziękuję, że jesteście! Dziękuję, że ktoś kiedyś założył ten wątek, za to, że nadal jest kontynuowany!

a przede wszystkim dziękuję PIRANHA :D jesteś wielka - dziękuję za wszytskie rady :)

a teraz moc fluidów! łapcie dziewczyny i zarażajcie się

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



a i niestety nie mam zdjęcia siusiaka bo filmik z badania jest zriobiony od momentu oglądania buzi... niestety
 
Ostatnia edycja:
Piraniu, zartowalam;) przeciez wszyscy tu wiemy jaka jestes dobra osobka:)
i zrobie tak jak pisalas po antybiotyku kupie cos na odbudowanie flory bakteryjnej.

Nusia juz jestem w grupie, musialam kliknac na "dolacz". A mam pytanie co do nowych osob na forum. Jak takie osoby beda ze tak powiem rozpatrywane pod katem wstapienie do grupy??
 
Marchew jak fajnie czyta się takie opisy starań - zrobiłaś chyba wszystko co można było i proszę jest Gabryś! Ja nawet nie muszę widzieć siusiaka, bo po jego buzi widać, że chłopak w 100%. Będzie mały przystojniaczek :) Kiedy kupujesz pierwsze ubranka dla swojego synka ;)?
 
małe liski - dzięki wielkie :) mam sporo uni-sexow po Hani chyba tak do pół roku... ale w jakim są stanie to nie wiem... może się też okazać, że one się już do nieczego nie nadają :( poza tym Hania jest z listopada - więc mam więcej ciepłych rzeczy... jadę na Wielkanoc do Polski (mam nadzieję, że nie urodzę po drodze ;P)... i po świętach zobaczę czego mi brakuje... bo na bank dostanę kilka ciuszków od rodzinki :)
 
Marchewka bardzo przyjemnie czyta się Twoje posty są takie pełne radości , to wspaniale :tak:i jeszcze raz gratuluję:tak:

Piraniu wyczytałam, ze jedząc pijąc produkty sojowe mogę podwyższyć estrogen
Czy uważasz, że jeżeli jest już po owu to mogę je jeść, pić?
 
Marchew kochana mam ogromna prosbe, bys wrzucila swoj opis staranek rowniez na grupe w temacie staran siusiaczkowych :-) bo to na pewno wielu kobitkom sie przyda :tak:

anias to dobrze ze juz jestes. Co do nowych dziewczyn, wiesz co Nas poki co na razie nie przybywa juz, ale wydaje mi sie, ze jak zaczna pojawiac sie nowe osobki to chyba warto poczekac przede wszystkim na to, czy zostana z Nami na stale i na to, zeby daly sie poznac, uwazam ze dawanie zaproszen kazdej nowej dziewczynie ktora pojawi sie na watku nie byloby dobrym pomyslem, bo przez ostatnie miesiace przewinelo sie ich na prawde wiele i wiele zostawalo tylko na pare dni :blink: tak mysle, w koncu prywata ma swoje prawa nie ?? :-)

maran a tam, zobaczysz ze Twoja owulka wykluje sie szybciej od mojej !! :D

liluś ja tez dzis od wczesnych godzin na nogacj, od jutra pobudka o 4.30 bo Ł. wraca do pracy wiec jeszcze przed praca kiedy mam na rano musze Olcie do szkoly podrzucic...to dopiero bedzie kosmos :-p:wściekła/y: nie znosze takich porannych pobudek, dzis zle spalam, wczoraj tez i kurde oczy na zapalkach rano mialam co mi sie nie zdarza.

piranha masz szefowa zdjeciuchy :D i widzisz sama jak to wyglada ??? jak i ostatnio - cos co pewnie wczesniej by Nas zmylilo, ze niby byl pik, a teraz slabnie krecha, ale nie ma szans zeby byl jeszcze pik, wylapalybysmy go nie ???? :-)

20140324349.jpg20140324350.jpg
 

Załączniki

  • 20140324349.jpg
    20140324349.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 37
  • 20140324350.jpg
    20140324350.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 27
Marchewciu, bardzo bardzo się cieszę i gratuluje.
Naprawdę Dziewczyny, jak Was czytam to zaczynam wierzyć, że może się udać, bo w ciągu dnia to kiepsko jest z moim nastawieniem.:no:
Zakręciu, mam pytanie głównie do Ciebie, chociaż jeśli, któraś z Was aplikowała sobie lactovaginal to też - czy to nie zaburzało oceny śluzu? tak sobie dumam, że jak co dziennie od 2 do owu będę to aplikować, to ocena może być zaburzona...
I teraz tak: żurawinę powinnam brać tylko do owu? Jak z wapniem i witaminą C? B-compleks przez cały cykl, prawda?

Staraczki dziewczynkowe - ja pije sobie jogurciki naturalne wzbogacone wapniem - jeden kubeczek ma 600mg Ca, więc jest to pokaźny zastrzyk naszego kochanego pierwiastka. Myślę, że to, że bez żadnej diety i suplementów mam wapń lekko ponad normę to jego zasługa w dużej mierze :cool2: Także polecam. Czekam na czerwiec jak zaczną się truskaweczki - będą pyszne koktajle.
Nusia, nie dostałam zaproszenia do grupy :(
 
Marchewko dziękuję Ci za opis staranek, działa to bardzo motywująco:-)
a ja dzisiaj zrobiłam test owu o 14tej i wyszła druga kreska mocniejsza, ale i tak dużo słabsza niż kontrolna, więc do kosza wywaliłam.
a coś mnie jajcory zaczęły pulsować, brzucho takie napompowane i pokusiłam się o test o 18tej, a już miałam nie robić, bo myślę sobie 17dc, to gdzie u mnie pik??:szok:
no i kreski takie same, a testowa nawet mocniejsza, o 19.30. powtórzyłam i kreska testowa jeszcze mocniejsza.jeszcze zrobię po 21wszej, zobaczymy, czy kreska nie będzie jeszcze mocniejsza, na razie pik przyjmuję, że jest o 19.30.
szok dla mnie, że tak szybko i zaskoczenie. no i fajnie, że wieczorem czyli rano, gdyby nie te hormonki to mogłyby być jutro rano staranka:-D:wściekła/y::-D
śluz z sodą 7,5 - 8. ten rozciągliwy ma 7,5 a to co wodniste to 8, tak 3 godziny po zaaplikowaniu. a co ile godzin powinno się aplikować?

 
Ostatnia edycja:
reklama
Nusia no tez wlasnie tak mysle jak TY, zeby nie bylo ze nowa osoba i bedzie w grupie bo tak to bez sensu :) to w takim razie ide fote jakas swoja wrzuce zebyscie wiedzialy z kim piszecie :)

Ilaczek masz PIK! :)
 
Do góry