reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik
ale Ci zazdroszcze sloneczka:happy: tu pizdziawa ze szkoda gadac

dorcia
no dobra sprobuje sie nie zalamywac, ale zobacz sama pol roku supl, diety raz bardzoej raz mniej i takie wyniki do dooooszy :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kirra łepetynka do góry !!! Nie wiem co Ci doradzić .... czasami tak jest że im bardziej staramy się żeby było dobrze....tym bardziej się pier*** ... ale z każdej sytuacji jest jakieś wyjście ..... !!!
Będzie dobrze !!!
 
Witam,

Matik ale Ci zazdroszcze, u nas jest tak marnie i wieje, szok :/

Piraniu, M w zyciu nie zgodzi sie powtorzyc badan za 3 mesiace... niestety. A co do mojego endo to te 12 mm mialam jakos dzien czy dwa przed owulacja. W nastepnym cyklu zmierze ten estradiol jeszcze raz i zobaczymy.
 
kiraa a przestan !! co do doopy, wszystko bedzie dobrze !!! Popatrz u mnie juz rok strzelil 2 miesiace temu i kurde nie poddaje sie ! nie ma mowy ! i Ty tez sie nie poddawaj !
Najwazniejsze to pozytywne myslenie kochana pamietaj ! :tak:
 
Witajcie kochane, ale dziś się wyspałam... wczoraj przyjechała do nas para przyjaciół na weekend, posiedzieliśmy do 2 w nocy na gadaniu i spaliśmy dziś do 11, potem późne śniadanko, obiad na mieście i dopiero co wyjechali do siebie i mam czas, zeby usiąść do Was


Nusia, to super, że Olcia jest taka towarzyska, to bardzo ważne, że umie się odnaleźć wśród dzieciaków w różnym wieku, to procentuje w dorosłym życiu w społeczeństwie :)


Piraniu, zdrówka!!


Oczy niebieskie gratulacje Kochana!! dawaj znać co tam u Ciebie


Matik, spojrzyj na nową wiosenną kolekcję, jest śliczny miętowy, taki jasny waniliowy, ale faktycznie długo shellac był kolorystycznie zacofany, ale ostatnio coś jakby się ruszyli ciut. ale daj znać jak z trwałością tego indygo!!


Kiraa, masz walczyć o dzidziusia, uda się!!


Dorciu, jak przeczytałam Twoje opisy historii kościelnych, masakra...
Nusia, właśnie doczytałam historie z religii u Olci, dobrze, że macie siłę walczyć z takimi zachowanaimi, bo kurcze, bez przesady!!


Dziewczyny, nie chcę pisać i się denerwować. niestety jak dla mnie to kosciół to jest tak zaklamane i niestety pełne hipokrytów środowisko, grrr!! ja tej instytucji unikam, gdyż to co głosi kościół kompletnie mija się z moim światopoglądem. nie tylko odnośnie in vitro, antykoncepcji, do wiary i bycia dobrym człowiekiem nie potrzebuję kościoła jako urzędu i instytucji.
 
Ostatnia edycja:
dziekuje za odpowiedzi :)

dorcia to jest natan po buzi wydaje sie papusny ale nie jest jest szczuplutki :) 1606896_481991875235512_64982635_n.jpg1972327_481992048568828_691468904_n.jpga tu rzadki widok :)1779163_480130028755030_1907191338_n.jpg
 

Załączniki

  • 1606896_481991875235512_64982635_n.jpg
    1606896_481991875235512_64982635_n.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 62
  • 1972327_481992048568828_691468904_n.jpg
    1972327_481992048568828_691468904_n.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 62
  • 1779163_480130028755030_1907191338_n.jpg
    1779163_480130028755030_1907191338_n.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 59
Daria super gromadka
powiedz czy dobrze widzę , że najmłodszy jest podobny do małej :sorry::sorry: tak ze zdjęć wygląda

Lily tak widziałam te nowe kolory ale to i tak jest za mało :confused2: od środy lub czwartku będziemy mieć nówki to dam znać jak się trzymają ale na facebooku znajome mają i zachwalają :sorry::sorry:
 
Ostatnia edycja:
Daria sliczne masz dzieci :)
Pozdrawiam wszystkich, mnie przeziebienie zlaplo... spalam dzis w dzien 2 godziny... nie pamietam juz kiedy oststnio spalam w dzien...
 
Dopiero teraz siadłam i Was poczytałam
Nusia, twój hart ducha i zawzięcie są mega! Super z Ciebie Babeczka! Tak trzymaj

Co do Kościoła to cóż... ja jestem osobą wierzącą i praktykującą, ale... :D swego czasu brałam anty, choć wiem, że nie jest to zgodne z nauką Kościoła... w tym czasie po prostu nie przystępowałam do komunii i nie spowiadałam się. Bo skoro nie było u mnie postanowienia poprawy (bo przecież cały czas je brałam i wiedziałam, że brać będę) to po prostu odpuściłam, chodziłam na mszę i tyle. Uważam, że lepiej jest odwlec moment poczęcia niż potem płakać i żałować, albo klepać biedę.i gadać na około jak to jest ciężko jak taka duża rodzina. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to maskara, u nas ksiądz zażyczył sobie żeby "taca była cicha,a nie brzęcząca", i że ofiara na tacę to taka "zaplata" za możliwość korzystania z kościoła. Brak słów, nie dziwię się, że co raz więcej osób odchodzi z Kościoła.
Piraniu FSH w 3dc - 3,6...dodam sobie zaraz te wyniczki do sygnaturki, żeby było wiadomo:)
Zastawiam się też czy jeśli moja dieta jest bogata w wapń i poziom wapnia mam lekko ponad normę to mogłabym przyjmować calcium citrate w jakiś mniejszych dawkach?

Mam jeszcze pytanko do dziewczyn, które mierzą pH. U mnie od jakiegoś czasu wychodzi taki jasno zielony kolor, taki trawiasty, soczysty, żółto zielony. No ni jak mi nie pasuje do tych kolorków na skali. Jak to interpretować?:eek: bardziej jak 4,8 czy może 5 z kawałkiem...

Daria, ale piękności!

Maran-atha, ja też jakaś zasmarkana, pół dnia przeleżałam - po prostu nie dałam rady się zwlec z sofy
I weekend minął, nawet nie wiem kiedy :( i pogoda taka kiepska...
 
reklama
Wszystkim smarkajacym i prychajacym zdrowka zycze
ja juz w moim ukochanym lozeczku...ahhhh jak mi dobrze, wykapana, nasmarowana mazidlami jak mowi moj M, mlody juz spi, tez go wysciskalam, caluje i sciskam go kazdego dnia, mamay swoje rytualy jak oddaje go do przedszkola:cool2: moj M mowi, ze dziewczynka mi by sie przydala bo mieczaka wychowuje :rofl2:

daria
cuudna gromadka, moje marzenie, ktore nigdy sie nie spelni, ale za to mam inne spelnione :rofl2: ale pozytywnie zazdraszczam

dorcia, nuska
dziewczyny biore sie do kupy, wiem ze musze, ze mam niewiele czasu i musze, chce, bede walczyc. Tyle ze nie mam jakos motywacji na ten cykl... Przez te wyniki, ktore mnie dobily... Jakos to taki cykl bez przekonania, ale nieraz trzeba przerwy, zeby wzbic sie i odbic od dna....

ah.. Dobrze ze Was mam
 
Do góry