reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakreciu
lez i koniec:cool:

krystian
nic nie koncz, walczymy

ja oczywiscie zrobilam test po ovitrelle, zeby zobaczyc dwie kreski... Chora jestem nie :happy::happy: ale czytalam ze duzo dziewczyn robi bo chce zobaczC II

sklad mojego leku zobaczcie:
*rekombinowana ludzka choriogonadotropina, r-hCG, wytwarzana w komórkach jajnika chomika chińskiego (ang. Chinese hamster ovary, CHO) metodą rekombinacji DNA

....biedny chomiczek, jak mialoby sie udac to kupie chomiczka malemu:cool: bo nie ma zadnego zwierzatka, i ciagle mowi, mama niech ktos prawdziwy sie ze mna pobawi...

piranju
kiedy wracasz.. Zrobilam ten test zeby zobaczyc intensywnosc kreski, logiczne jest ze powinna byc coraz jasniejsza i mniej widoczna, nie? Czy moja straszna sennosc jest tez po ovitrelle?
 
reklama
Nusiaa bylo super, piekne widoki, widoku z kasprowego wierchu nie zapomne nigdy. Pogoda byla bardzo ladna. Wyjazd sie udal tylko oczywicie zlecialo za szybko. Przejezdzalismy przez Katowice :)
a wogole to wow jaki Ty masz progesteron! :)

Kiraa odpoczelam a jutro czas wrocic do szarej rzeczywistosci..

Matik wspolczuje :(

Zakrecona jestem z Tobą myslami, bedzie dobrze Kochana! :)

Mam pytanie. Jezeli zawsze mierzylam temperature o 6.30 a dzisiaj zmierzylam o 8.15 to ile powinnam odjac od tego co wyszlo?
 
Ostatnia edycja:
Kiraa ja już zbyt długo walczyłam. Tą decyzję podjęłam razem z mężem:tak:. Jak to mówią Eskimosi w tym roku stuknie mi 4 palec u drugiej nogi u drugiego człowieka :-D. Nie jestem załamana ani zmartwiona po prostu jestem pogodzona z moim życiem:-). Ale Ty kochana walcz i masz moje wsparcie &&&&&&Co do progesteronu ja raz miałam 9,6 a w grudniu 22,8 . Więc chyba tym nie musisz się martwić zawsze można brać duphaston:laugh2:.

lilly ​jak samopoczucie?
 
zakrecia jak kaza kochana to lez i opoczywaj :* !!! wszystko bedzie dobrze :tak:

anias super ze wyjazd udany :tak: moglas wpadac na kawke :-) !! A co do pomiaru to odejmujesz 0,1 za kazda pelna godzine :happy: badz jesli zmierzysz za wczesnie to dodajesz :-pw ogole kiedy testujesz kochana ???

kiraa hehe pamietam jak ja robilam testy po pregnylu i porownywalam natezenie ale to nie dla mnie chyba, zakrecic sie mozna :wściekła/y:
Tez nie mialam tak wysokiego progesteronu - no albo i mialam ale nie wiedzialam :) w kazdym badz razie ciesze sie, bo znaczy to ze nawet przy tak dlugich cyklach i poznych owulacjach poziom przynajmniej niektorych ale i najwazniejszych w poszczegolnych fazach cyklu hormonow jest ladny.
U Ciebie nie przewiduje kochana nic innego poza dwoma krechami :D

lilly kochana w Poradni, ide tam w czwartek miedzy 8-11, pewnie pojde z samego rana, licze mimo wszystko ze kobitek moze troche byc wiec wole byc wczesniej. No ale moze tez byc tak ze bede jedyna :p:p A spadkiem sie nie przejmuje bo powiem Ci, ze staram sie spokojnie do tego wszystkiego podchodzic, choc przez moje anorektyczne endo nie licze ze sie udalo, ale zawsze tam jakas mala nutka nadziei jest :tak:


attachment.php


Starających się : 6
Oczekujących na staranka : 12



MARZEC 2014 :

anias2 - termin @ 04 .03 ( 5 cykl starań)
Nuuuśka - termin @ 08.03 ( 10 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 09-12.03 ( 23 miesiąc starań )
Kiraa - termin @ 13.03 ( 5 cykl starań )
Annette - termin @ 21.03 ( 4 cykl starań )
gochaa - termin @ 23.03 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

maggie2205 ( marzec 2014 )
ilaczek ( marzec/kwiecień 2014 )
Elle87 ( kwiecień/maj 2014 )
milla ( maj 2014 )
Justi_ ( maj/czerwiec 2014 )

roszpunka ( wiosna/lato 2014 )
małe liski ( czerwiec 2014 )
czarna_perła ( czerwiec 2014 )
kate.. (lato 2014 )
Airfix ( lato 2014 )
ania_g21 ( lato 2014 )
Dorcia ( styczeń 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Nusiaa dzisiaj przed chwila sobie walnelam testa i du** :/ w ogole chyba tempka za niska nie???? a ja glupia jeszcze mam nadzieje ze a moze...beznajdzieja....
 
anias a czemu za niska ?? kochana test robisz wieczorem wiec moze nie byc wiarygodny poza tym dla mnie Twoj wykres jest bardzo ladny i nie poddawaj sie za wczesnie !! termin @ wypada Ci za dwa dni, wiec teoretycznie jutro tempka powinna Ci poleciec. Jak tak nie bedzie po pomiarze to zrob jeszcze jeden test rano :-)
 
Maran duży buziak urodzinkowy dla córci !!! CMOK !!!

Zakręcona ... trzymaj się dzielnie...wszystko będzie dobrze !!! Plamienia się zdarzają ale dobrze że jesteś pod stałą kontrolą !!!

Nuuśka zaciskam poślady...kciuki i wszystko inne !!!&&&&&&&&&&&&&&

AniaS to może być poprostu za wcześnie.... zrób test z rannego siusianka. Tempka bardzo ładna !!! Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&
 
AniaS ja 12dpo rano mialam cien Zrob jutro lub we wtorek rano Kciuki kochana

Wiecie co...nienawidzę szpitali :-( juz bym chciała byc w domu Choc musze powiedzieć ze sale sa,ladne W tamtym roku byl remont i wszystko nowe i polozne w miare Tylko krzycza ze mam lezec :-)
 
reklama
Dziekuje Kochane :* ale brzuch mnie boli typowo @.

To jest takie przykre.... az sobie poplakalam.. No ale nic...nic nie zrobie.. tak ma byc...

Zakrecona jak kaza lezec to musisz lezec Kochana :)
 
Do góry