reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

klaudi81 tu dziewczyny się lepiej znają może Cię pocieszą ,ja powiem tylko tyle że w owu też jest szansa na dziewczynkę 12+0 chyba się nie mylę :) nie martw się
 
reklama
Witam,

Piraniu ale masz malego zdolniache w domu:)

Nusiaa ktory Ty masz dzien cyklu, przepraszam ale wiesz z tel korzystam.

Witam nowe osoby:)

Piraniu moje zdanie jest takie:
Zawsze lepsza gorzka prawda niz slodkie klamstwo.
Ja w ogole Cie podziwiam. Bo komu by sie chcialo pomagac i to bezinteresownie no komu? Albo komu by sie chcialo odpowiadac w kolko na te same pytania? Bo przeciez caly czas dochodza nowe osoby.
Zadko sie spotyka takie osoby jak Ty. Wiem pisalam juz o tym ale jestem Ci wdzieczna za kazda pomoc, za odpowiedzi na moje pytania.

I konczac moja wypowiedz znowu mam pytanie. Dzisiaj mam 24 dc od owulacji mam sluz przezroczysto kremowy(?) boli mnie piers z boku i kloje mnie prawy jajnik i czasami podbrzusze. A i od ok 2 tyg mam jakies czerwone krosty najpierw pojawily sie po boku twarzy tu gdzie baki;) a teraz mam na czole. Nigdy tak nie mialam. Myslisz ze to cos z hormonami?? A moze mam jakas infekcje? Ale w sumie nic mnie nie swedzi tam na dole....
 
Metoda O+12:
Kobieta, która opracowała metodę O+12 miała 6 synów, w tym 5 planowanych jako dziewczynki zgodnie z metodą Shettles'a, doczekała się córki stosując właśnie "wynalezioną" przez siebie metodę, robiła badania i podobno na 41 kobiet stosujących tą metodę 37 poczęło córki a 4 chłopców, co daje 90% skuteczności.
Ta metoda ma większa skuteczność jak metoda Shettlesa. Należy zachować wstrzemięźliwość przez minimum 7 dni a następnie odbyć jeden stosunek w okolicy 12 godzin po owulacji. Metoda ta jest lepsza gdyż można lepiej kontrolować swoje pH. W tej metodzie mamy tylko jeden dzień na przypilnowanie niskiego pH, w przypadku metody Shettlesa jest to kilka dni a pH może np. podnieść się w nocy kiedy będziemy spać i nie będziemy nawet o tym wiedzieć.
Najpierw należy wyczekiwać pozytywnego testu owulacyjnego, testów nie należy robić z rana gdyż po nocy zawsze będzie LH w moczu. Jeśli test wychodzi pozytywny to owulacja może nastąpić w przedziale 8-48h. Należy teraz rozpocząć obserwację śluzu oraz szyjki macicy. W czasie owulacji zazwyczaj śluz jest rozciągliwy a szyjka miękka (jej wysokość może być jednak różna u różnych kobiet więc nie należy brać jej pod uwagę). 12 godzin po owulacji szyjka zaczyna się robić twarda a śluz zmienia się z płodnego na kremowy bądź od kremowego do suchego. Starania powinny być w przedziale O+8 do O+20 (od 8 do 20 godzin po owulacji)

 
lenka87 o co chodzi z tym 12+0,
Piranha a może Ty masz jakieś złote rady, może powinnam stosować jakąś dietę, albo jakieś suplementy aby pomóc komórce w powstaniu dziewczynki? czy teraz pozostało tylko czekać i głaskać aby było mu milusio
 
dzięki lenka 87, nawet nie wiecie jak bym się cieszyła gdyby to była córeczka, wiem powinnam się cieszyć, z tego że zaszłam, ale jestem szczera i naprawdę pragnę córeczki
 
aljul tak chyba każda operuje tymi samymi notatkami ,zapiskami:)

kudi teraz to już chyba trochę za późno ,wierzę Ci bo też pragnę tego samego :D
 
kudi to ,że Ci sie wydaję ,że była wou to też nie musiała być widać tu jest ważna temperatura ,te skoki wszystkie a sam ból jak na owu nie świadczy o niczym a jak widać liczą się godziny :) ale jesteśmy dobrej myśli przecież....

Który to tydzień ?
 
reklama
klaidi81 który ty masz tydzień?


dajcie spokój z tą płcią dama może być dość męska i chłopczyk bardziej damski i co wtedy :-D:-D:-D


Tu w Hiszpanii są zebrania dla rodziców w celu poinformowania jak postępować z dziećmi , które przejawiają takie zainteresowanie tą samą płcią
Bo tu jest pełno panów z panami :cool: nawet na przeciwko mieszka bliźniacy i jeden z nich jest lewy i mieszka z przyjacielem damską wersją pana i tak sobie razem mieszkają.
Nie mi to nie przeszkadza do puki ale jak każda orientacja nie zaczną się ostentacyjnie zachowywać i tyle a tak to wolna wola :tak::tak:


wiecie co mój mąż teraz robi wędzoną pierś z kurczaka w domu mam zadymę że hej :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry