reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Milla, dobrze kochana, że już lepiej. A jak długo zazwyczaj trwa u Ciebie pik LH? WOW, jaki skok na wykresie! Czwartek będzie za wcześnie, zrób w piątek :tak:

klaudia, super wieści, wygłaskaj Martynkę ode mnie przez brzuszek, śliczne imię wybraliście :-)

vivienka, witaj i rozgość się :-) Na razie przy spełnieniu minimum 5 czynników (a 7 czynników wpływa na płeć) skuteczność na naszym forum to 100% :-), brakuje nam synkowych staraczek. Przeczytaj na początek ogólne wytyczne tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/stara...c-dziewczynka-1147/index1045.html#post8204243 (niebieska czcionka).

zakręcona, miłych snów :-), dzieci dopiero przed chwilką usnęły :szok: ja zaraz Breaking Bad odpalam :-D
 
reklama
nie nie jestem choć w teorii tak ;-)mam salon
mój zawód to dziennikarz ale nie pracujący w zawodzie ;) za dużo czasu i za mało pieniędzy wybrałam rodzinę :)
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkie nowe koleżanki :-)

Ja też biorę Mg od kilku ładnych lat i też mi nic nie wydłużyło :-p ale gdzieś wyczytałam, że Mg i witamina B6 pomaga na niedomogę ciałka żołtego - tylko dziewczyny na forum pisały o takich wielkich dawkach tej witaminy b6, że szczerze bałam się tyle brać ;/

Dorcia - wróć do nas jak tylko nabierzesz sił - też jakoś nie wyobrażam sobie tego wątku bez Ciebie...
 
Niebieskie Oczy przepraszam że ni eodpisałam. Ja herbatkę z liści malin kupiłam w aptece. Zaczęłam ja pić z pierwszym dzieckiem od 35 tyg. w 36 urodziłam ale to chyba raczej przypadek bo nie zdążyłam się jej napić dużo.
Jesli chodzi o wiesiołka bedę go brała tak jak pisałam gorgusia 3x2 od przyszłego piątko czyli od 37 tygodnia. chociaz nie wiem czy to nie za późno bedzie. herbate z liści tez za tydzien planuje zacząć pić.
małe liski ale ekspresowy poród-naprawdę szybciutki. marze o takim.
dorcia życze zdrówka
Matik mi w ciązy wychodził pozytywny test owulacyjny cały czas.Mam ich duzo dlatego sporo ich zrobiłam tak dla testu.
agagsm to zycze zdróka wow już 39 tydzień
mamawcześniaka ciesze się że u Ciebie wszystko w porządku. tak trzymać.
Daria a co tam u twojego malucha, ucałuj swoje słoneczko ode mnie. Ile już waży?A ty wyglądasz jakbyś wogóle w ciązy nie była-naprawde super wyglądasz. ja planuje kupić pas Pani teresy, ma dobre opinie.

I Witam wszystkie nowe staraczki

Przepraszam że wszystkim nie odpisze ale sama mam metlik w głowie i jak mam zacząc odpisywac wszystko mi się miesza.
 
ja też piłam herbatę z liści malin... chyba zaczęłam pić w 37 tc urodziłam w 39 tc przez cc... więc nie powiem czy zadziałała... ale jak sprawdzali czy mam rozwarcie, którego nie miałam, to nic nie poczułam ;p
 
Dopiero wrocilam do chaty , ale jestesmy na wyjezdzie u babci :-)
niestety nie dam rady poodposywac wszystkim, bo jutro rano musze wstac..

piranju
pomieszalam prolaktyna wzrosla z 11 do 20

dziewzynki
ja testowac sie boje.... W sumie przy progesteronie 11, nie ma o czym marzyc, chyba. Nie czuje sie ciazowo....

zakretka
specjalna buzka dla Ciebie i Twoich kreciolkow

nuska
dzieki za wiesci , Dorcia mocno sciskam

klaudia
gratuluje ksiezniczki

Ewelin
mialam tez ten pas w roznych rozmiarach jak brzuch mi malal, mialam cc

no to pierwsza ;) dobranoc
 
Dziekuje wam ślicznie za przyjecie ;)

Piranhia dziekuje za linka juz przeczytalam :D

Dla tych co niedlugo beda rodzily zycze szybkiego rozwiazania ;) ja w dzien porodu wybralam sie z mezem na dluuugi spacer okolo 5-7km troche trwalo ale porod byl chyba ekspresowy ;) o 22:45 zaczely sie mocne skurcze i rozwarcie na 1,5cm po 45 min bylo juz pelne rozwarcie ;) no i 2,5h mialam parte bo coreczka byla duza nie nid mogla wyjsc ;) to tak pokrótce o mnie ;)

jak tam Elmo,Oczy niebieskie i viedzma? Udalo im sie z zaplanowaniem chlopaczkow? Szukalam tabelki ale nie moge znalezc aktualnej :/
Ja karmie jeszcze piersia i gdzies tutaj czytalam ze to moze przyczyniac sie do urodzenia coreczki, myślicie ze lepiej w takim razie poczekac az skacze karmic?

Pozdrawian was z nocnego karmienia i zycze przyjemnego weekendu
 
Hej

Vivienka Witaj

Ana Piersi mogą być już nabrzmiałe i tkliwe nawet po owulacji. Znalazłam artykuł, w którym jest mowa, że spowodowane jest to wzrostem progesteronu, który zatrzymuje wodę w organizmie. Jednak przed samą @ powinny zrobić takie jak przed nabrzmieniem. W przypadku ciąży to zjawisko się nasila i w dniu @ są jeszcze bardziej tkliwe, brodawki zmieniają zabarwienie( najbardziej widoczne jest to u brunetek) czuje się dyskomfort a staniki po prostu robią się małe.

Nuuuśka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha ja jestem troszke w plecy z serialem:-( zaraz idę dalej oglądać.
Matik, maggie, Zakręcona, Gorgusia, Milla, Kiraa, i wszystkie wszystkie dziewczyny miłej soboty:-)

Mi udało się przesunąć @ jak na razie o 3 dni. Dzisiaj biorę jeszcze mega dawkę dupka 3x2 a od jutra niech się dzieje co chce. Zobaczę jak to ma się wszystko do owulacji. Bardzo mi na tym zależało bo dzięki temu mam 6 prób do zajścia a tak miałabym tylko 2. Od lipca to już bez znaczenia bo będę zawsze z mężem :-D. Po takiej dawce dupka to moje (.)(.) nie mieszczą się w staniku:tak: M zadowolony:-D ja mniej:-(.

Trzymajcie się
 
Hello!

Vivienka, Elmo i Oczy niebieskie się udało, urodzą wymarzonych synów :-), vviedźma niestety straciła swoje dziecko :-( Karmienie faktycznie podobno sprzyja poczęciu córeczki (oczywiście to tylko jeden z czynników, który może zmniejszyć prawdopodobieństwo, po prostu uprzedzam posty typu "a ja karmiłam i mam synka" :-D bo wiele osób tak to analizuje ;-)). Ja bym zatem poczekała jeśli marzysz o synku, zresztą karmienie nie sprzyja w ogóle ciąży, pod wpływem prolaktyny zmniejsza się poziom progesteronu (zaburzona jest często produkcja LH i FSH co może spowodować niepełnowartościową owulację i powstanie niewydolnego ciałka żółtego) a to może spowodować kłopoty z zajściem w ciążę lub jej utrzymaniem.


Nuuuśka, jak dzisiejsza tempka? :-)
 
reklama
Hej dziewczyny.

Maran co za historia :szok: matko co ludziom do glowy przychodzi? Dobrze ze mialas na tyle zimnej krwi zeby sie zatrzymac i poprosic aby pomogl ktos inny. Trzymajcie sie cieplo.
Macy no jak sytuacja nadal nie jasna to ciezko planowac, ale moze tak jak mowisz zycie samo sie zaplanuje? ;-) Pozdrawiam

Dorcia myslami jestem z Toba :*

Vivienka tak mi udalo sie zaplanowac synka, juz za kilka tygodni bedzie ze mna, nie moge sie doczekac. Jednak powiem Ci ze dopiero teraz doceniam jak wielka szczesciara jestem ze mam coreczke. Ona rowniez jest spelnieniem moich marzen. Co do planowania, moje starania opisalam bodajze na stronie 6888. Pewnie pomyslisz ze zwariowalam :-D jednak mi baaaardzo zalezalo wiec chyba spelnialam wszystkie 7 czynników aby miec synka. Ale ja jestem taka osoba ktora jesli sie za cos bierze to albo na 100% albo wcale. Gdybym ja byla na Twoim miejscu to jednak poczekalabym az skoncze karmic. Pozniej kilka (przynajmniej 3) miesiecy obserwacji, mierzenie temperatury, testy owulacyjne, testy ph i ze 2-3 miesiace diety i suplementow. Jak bedziesz miec jakies pytania to pisz.

&&&&&&&&&&&& za staraczki :-)

Milego dnia!
 
Do góry