reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej!

zakręcona, to była ciąża ale jak to zwą - biochemiczna :-( Zapewne zarodeczek miał jakieś wady, plus całej tej sytuacji jest taki, że wiesz, że w ciążę bez problemu możesz zajść a plemniki Twojego M wytrzymują dziewczynkowe 2 dni, kolejnym razem na pewno się więc uda!

Nuuuśka, ależ mega spadek, Ty się nim martwisz a ja uważam, że wygląda obiecująco, podobno częściej ciąże są z cykli, w których przed implantacją był duży wyrzut estrogenu a co za tym idzie spadek tempki :tak: No i pomyśl, po wejściu na niższy poziom tempka będzie miała z czego szybować do góry po implantacji :-) Taki spadek nie oznacza, że masz niski progesteron, może oznaczać po prostu, że masz czuły ośrodek termoregulacji i że trafiłaś na wyrzut estrogenu. Ciekawe jaki jutro będziesz mieć progesteron.

krystianmartin, jestem z Tobą i trzymam kochana mocno kciuki za Twoje wyniki. Jakie nici, szanse wciąż są i to bardzo duże :tak:, do implantacji wykres wygląda tak jakbyśmy się w ogóle o ciążę nie starali bo organizm nie rozróżnia sytuacji czy jajowodem wędruje zarodek czy niezapłodniona komórka. Zobaczymy jak wyniki ale wielka szkoda, że nie poznamy ich dziś. Gdyby progesteron był wciąż tak niski jak wtedy kilka miesięcy temu to trzeba by chyba zwiększyć dawki Duphastonu albo np. łykać 2x1 Duphaston + 2x1 Luteina. Oczywiście czekam na piękne wyniki! A będziesz sprawdzać też TSH?

Kiraa, przepraszam kochana, że wczoraj nie odpisałam, miałam fatalny wieczór i noc, złapałam od M dziwną "jelitówkę" i męczyłam się z mega skurczami żołądka, mdłościami i dreszczami do 5 rano, nie spałam do tej godziny ani minuty. Ja i tak dałabym tampon skoro plemniki X po 4 godzinach powinny już być bezpieczne :-) ...albo może Rephresh bo on w razie co podwyższa do 4,5? Jak działa na Ciebie Rephresh? Trzymam mega kciuki za dzisiejsze USG, o której wizyta?

gdusia, wysłałam Ci PW :-)

Olusia, mocno kibicuję by szybko udało się zrobić drugie podejście, by zapłodniono wszystkie komórki, wszczepiono dwa blastusie i by były z tego śliczne, zdrowe bliźniaki, zasługujesz na podwójne szczęście.

Idę się na godzinkę zdrzemnąć, M wziął wolne więc mam ten luksus :-)
 
piranha slodkich senkow w takim razie :)))
Myslisz ze to dobrze ze az tak poleciala :zawstydzona/y:? wiem, wiem ze teoretycznie gorzej byc nie moze, i w sumie pewnie jutro troszke podrosnie, ale jakos tak sie martwie...:/ nie wiem, ale taki spadek oznacza wyrzyt estrogenu ? Chyba sie juz na zapas obawiam, ze bedzie tak jak zawsze :dry: Estrofem wczoraj wzielam po raz ostatni, mam nadzieje, ze endo przytylo jeszcze troszke :blink: wyniki z progesteronu bede miec dopiero w czwartek :zawstydzona/y: a powiedz mi , czy po takim teoretycznym spadku, ona jutro powinna wrocic na stary poziom, czy pozostac na nizszym, jak to jest i jak powinno byc ? :blink:
 
Hej babeczki.
Totalnie jestem do tyłu. Nie mialam internetu od jakiegos czasu. Pewnie nie uda mi sie was nadrobic ale w wolnej chwili napewno poczytam. 30 tyg wow! :szok:

Za wszystkie staraczki i oczekujace testowania &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zakrecona szkoda :-( Badz twarda i do boju. &&&& za nowy cykl!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla potrzebujacych!

Miłego dnia!
 
Gorgusia według norm wszystko wygląda dobrze...ale ja się tam za bardzo nie znam ! Piranha jak odpocznie to na pewno zaglądnie i Ci powie wszystko dokładnie !!!
 
Hej no ja kurka bez zmian ni wrednej @ ni kreski drugiej na teście więc się po prostu coś przedłuża niestety ale wieczorem ok 1.00 miałam plamkę a dziś rano większa plamka choć brązowe jak ziemia :no: to już idzie idzie

zakręcona przykro mi

napisałam poszłam do wc i już @ jest więc zaczynamy zakręcona razem nowy cykl POWODZENIA
 
Ostatnia edycja:
Matik...buuuuuuuuuuuuuuuuuu...za słabego kopa dałaś @ w ostatnim cyklu....czemu ta wredna małpa nie idzie tam gdzie jej oczekują tylko pcha się tam gdzie jej nie chcą ??? He ???
 
reklama
Matik, Zakręcona, w następnym cyklu się uda :tak:a jeśli trzeba będzie poczekać trochę dłużej to też warto :tak:
Olusia, będę trzymać kciuki za kolejną próbę.
Piranho, jak rozumieć osłabianie plemników przed poczęciem, ile serduszkowań musi być przed, żeby móc mówić o osłabieniu plemników?
Gorgusia, megagratulacje!!!!!!!
Kira, daj znać po USG :tak:
 
Do góry