reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa no ten sam dc:) tylko ze Ty masz wiekszy pecherzyk dominujacy. I tak mysle czy aby moj nie jest za maly(?)
Ilo dniowe masz cykle?
 
reklama
Nuuśka, to Twój kotek? Śliczny! Ja uwielbiam koty, ale mój mąż nie znosi. Poza tym w naszych warunkach ciężko nawet z chomikiem, a co dopiero z kotem czy psem. Chociaż ostatnio przyszedł do nas przybłęda - nazwałam go Ryszard i pchał się do domu. Pół dnia mi siedział pod oknem i śpiewał.
Maggie, chyba zależy od organizmu. Moja kuzynka swoje pierwsze dziecko urodziła mając 36 lat, drugie 39. Nie wiem, ile się starała, ale jakoś bardzo długo to nie trwało, ale wszystko naturalnie.
 
Macy dzięki wiesz w sumie ja rok temu zaszłam od razu w pierwszym cyklu, a cykle bezowulacyjne zdarzają się chyba częściej niż kiedys ale to norma
Dobrej nocki wszystkim
 
Zakrecona tule kochana.Juz niedlugo zobaczysz sowje upragnione dwie kreseczki.
Matik tobie tez buziaczki .Zaswieci jeszcze sloneczko.
Nuska,Krystian &&&&&. Musza byc z tego dzieci :tak:
AniaS,Kira a i za wasze jajeczka mocno kciuki zacisniete.
Ciekawe jak u Viedzmy, jak sie trzyma ...

A mi dzisiaj smutno bo moj zółwik zdechł :(
 
Ania przykro mi....a żółwiki chyba ogólnie żyją niedługo,prawda?

Krystianmartin
to trzymam kciuki &&&&&&&&&& zresztą Ty wiesz !!!

Nuuśka
imagesCAENBC8D.jpg

I nie pamiętam co jeszcze napisać miałam

Aaaaa dzisiaj zaadoptowałam małą kociczkę...ma około 4 miesięcy...jest taka słodka i niestety bardzo wystraszona !!!
Dałam jej na imię Frotka...mam nadzieję że nie będzie z nią problemów ???

Babencje wszystkie ...jestem z Wami ...pamiętajcie !!!
 

Załączniki

  • imagesCAENBC8D.jpg
    imagesCAENBC8D.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 18
Aniu
cykle mam krotkie 25 dniowe, a Ty?

ania-g
oj smutno mi z powodu zolwika:crazy:

zakrecona
tak nieladnie napisalam, ze nie tule... Oczywiscie ze tule i to baardzo mocno, ale nie rozczulamy sie o to mi chodzilo, bo trza zebrac sily do walki na grudniowy cykl.... To ciezko bedzie sie zmobilizowac po tych 30 stkach :rofl2:
 
Witam

GorgusiaTy sie słońce tak nieprzemeczaj:wściekła/y:
&&&& za wizytę Na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Ja dzisiaj mam jeszcze wolne

Milego dnia
 
reklama
Do góry