reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa przytulanki były przed owulacją a potem post. No cóż zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli do jutra nie dostanę @ to zrobię rano test oczywiście jeśli będę miała okazję wyskoczyć do apteki bo unas jest wichura i ciągle pada. Kurcze ale niejest to dziwne że niemal żadnych objawów na ciążę? ;-)
 
reklama
Beatka
nie to nie jest dziwne, duzo kobiet poczatkowo nie czuje "nic" bedac w ciazy

Piranju
dziekuje, czyli jestem bez limonkowego i kontroluje dalej ph ,co ile godz? Jak rozumiem az do owu :cool2:

mamakaja
dzieki:cool2:
 
Witam Mikołajkowo! :-D

Nuśka, Krystianmartin - ale fajnie, że tak idziecie łeb w łeb, na pewno Wam raźniej, ale będą emocje!! Krystianmartin, też na Twoim miejscu zadzwoniłabym do gina, w końcu pomaga Ci zajść w ciążę, to pewnie coś wyjaśni... Może nie powinnaś tak biegać tylko odpocząć trochę?

Matik, Zakręcona - mocno trzymam za Was kciuki! Tempki macie piękne! Zakręcona, jeśli wczoraj był spadek, to może dopiero była implantacja i dlatego jest negatyw? Pozytyw chyba wychodzi dopiero 2-3 dni po implantacji, z tego co pamiętam...

Za resztę Staraczek też niezmiennie trzymam kciukasy!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A na Mikołaja macie trochę dziewczynkowych fluidków :-D~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dziewczynka już na 200%, potwierdzona na środowym USG połówkowym, zdrowiutka i waży AŻ 363g ;-) Imienia nadal brak :-p

Aha i uściski dla wszystkich ciążowych brzuszków!!

Beatko, witaj! Kciuki za II !!!

Miłego dnia!!
 
Araki suuper GRATULUJĘ:-):-):-):-):-)
dobrze pamiętam ty stosowałaś "tylko" dietę Dukana? beż suplementów itp.?
Łapie fluidkiiiiiiiiiii różoweeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Czarna sliczny chlopczyk a jaki on juz duzy :) colin mial ta sama czapeczke

araki jeszcze raz gratulacje :) a imie to i tak zdecydujesz jak sie urodzi :) u mnie nadia caly czas byla Inez a pod koniec wyszla Nadia ;p
 
araki ale cudasnie !!!! :DDDD**** Gratuluje zdrowej corci, oby czas szybko zlecial i malutka byla juz za niedlugo na swiecie z Wami :* :-) strasznie sie ciesze, ze kolejnej z Nas udalo sie planowanie :blink:

beatka ciaza przewaznie w poczatkowym etapie objawia sie brakiem objawow, a czesto gesto jesli sa to przypomiaja nadchodzaca @ ktora wcale sie nie pojawia :) mam nadzieje, ze nie przyjdzie Ci sie starac tak jak my, i szczesliwie zostaniesz mamusia za niedlugo.


GRUDZIEŃ 2013

matik2012 - termin @ 08.12 ( 7 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 18.12 ( 11 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 19.12 ( 20 miesiąc starań )
Kiraa - termin @ 22.12 ( 4 cykl starań )
Annette - termin @ 25.12 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Czarna ale śliczny synuś, ale ten czas leci
Nuuuśka, Krystian trzymam i nie puszczam
Nuuuśka nie zapomnij proszę adresu zwrotnego mi podać, bo się obrażę!!!
Beatka witaj !
Mamakaja jak się masz ? Czy Mikołaj Cie odwiedził ?
Araki ale Ci zazdroszczę tej córeczki, super !
Ależ wiało w nocy, do tego była taka burza że mały mi w nocy zaczął płakać, co za zwariowana pogoda
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej, hej

Czarna, fajnie, że odwiedziłaś nas na Mikołaja :-)

Daria zamówiłaś juz te poduszki - kliny do łóżeczka? ciekawa jestem jak ich jakość.

Polisia co u ciebie?

araki jeszcze raz gratuluję!!! A staraczki dziewczynkowe co kupują swoim małym córeczkom? Bo chłopczykowe Elmusia z HM.

Piranha wklej tabelkę, daj oczy nacieszyć owocnym planowaniem.

Staraczki trzymamy kciukasy!
 
Do góry