reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakręcona , owu raczej w 13dc , a test pozytywny w 28dc , a ten kolejny był już bardziej widoczny

pirania , ja cały czas podczytuje tu dziewczyny i im kibicuje :-) Milan wczoraj skończył 6 miesiecy , jest naszym oczkiem w głowie . Przewrócił całe nasze życie do góry nogami w najbardziej pozytywnym sensie. T jest w nim zakochany , dziewczyny też . Obie się zajmują , zabawiają , nawet nie muszę prosić o chwilę popilnowania . Już nie mogą się doczekać aż będzie chodził , plany co mu pokażą i gdzie pójdą są ogromne:-D Milan też jest za nimi bardzo , śmieje sie , przytula , gładzi po buzi , gada po swojemu . Nauczył się bic brawo i robi to non stop , chce już chodzić , prowadzony po dywanie.
AZS odpuścilo , skóra jest już naprawde ładna , skaza jeszcze daje niekiedy oznaki , bo wychodzi na polikach , ale zaczynam mu gotowac swojskie obiadki i odejdę od słoiczków, bo w nich jednak duzo chemii.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piraniu starałam się o dziewczynkę. Ale szczerze jest mi to obojętne . Ciągle biegam do łazieneki i sprawdzam czy ta menda przylazla.
 
Dzieczyny
czy mam wlozyc limonkowy po 4 godz? Czy uzaleznic od ph?

Beatka
jak wygladaly Twoje staranka?

Mamakaja
udostepnij serduszka ;))
 
krystianamartin, obstawiam 3 grudzień lub noc z 2 na 3 grudnia (czyli w sumie wciąż 3 grudzień bo to po 24-tej godzinie :-D).

Nuuuśka, przegapiłaś chyba mojego posta :-D bo pisałam, że włączyłam Twój wykres i bałam się, że tempka zaraz sufit w pokoju mi przebije :-D, super to wygląda kochana!

Kiraa, absolutnie nie musisz cały czas chodzić z tamponem :-), chodzi o to by przetrzymać unieruchomione niskim pH plemniki Y przez kilka godzin a potem one po prostu padną (tuszkę smutno to brzmi ;-)). Ważne jest jednak by stale utrzymywać pH 4-4,5 aż do samej owulacji by wzrost pH nie naładował niespodziewanie komórki jajowej ujemnie. Skoro zadziałaliście rano no to musicie już chyba codziennie serduszkować jeśli zależy Wam na osłabianiu plemników a wstrzemięźliwość nie wchodziła w grę :-) ....lepiej działać wieczorami jak rankiem. Czekam niecierpliwie na wieści z USG i trzymam mocno kciuki! :-) Nadal nie widzę opisów.

czarna, strasznie miło się to czyta, cieszę się ogromnie, że wszystko się tak dobrze poukładało, wycałuj ode mnie małego Słodziaka i wyściskaj dziewczyny!

zakręcona, ja w rejonie implantacji miałam kłucia na wysokości macicy, daj znać czy udało się zakupić 10-tki :-)

Matik, grudzień będzie magiczny i UDA SIĘ!

Kiraa, jeśli Twoje pH jest < 5 to nie wkładaj tampona.
 
Ostatnia edycja:
Czarna kochany jest:-)
Kiraa nie wstawię bo nie zaznaczam:-D Ale obiecuję poprawę, i od dzisiaj będę:-)
.............................Te co pamiętam wpisałam, proszę bardzo.
 
reklama
piranha gzie przegapilam ???? to ja az taka slepa jestem ????? Jak ja pierwsze co, to patrze czy szefowa napisala, ale jakos swojego nicka nie widzialam w Twojej wypowiedzi :-D
aaaaaaaaaaaaaaaa jaaaa zwaracam honor, widze ja widze !! Ja bym nie miala nic przeciwko gdyby ona dziennie rosla o 0.1 stopnia :-D

krystian kochana ja sie troszcze o tych o ktorych trzeba !! :*** a o Ciebie zwlaszcza wiec mi tu nie dziekuj tylko dbaj o siebie jak Nuuuśka zarzadzila :* !!

czarna ale sliczny synus :-)
 
Do góry