reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie. Jestem tu nowa ale cały czas was czytam. My z m też staramy się o dzidzie . Dzisiaj jest mój 28dc i powinnm dostać @ bo mam jak w zegarku ale jak narazie cisza. Jak niedostane to jutro robię test. Jak narazie żadnych objawów na to żebym miała dostać ale ciazowych też brak.
 
reklama
zakręcona, skoro to 25-tki to miało prawo nic nie wyjść :-), kup 10-tki jak radzi krystianmartin. A jakiego rodzaju kłucie to było?

czarna, ale fajnie Ciebie tu widzieć, jak tam synuś, zdrowy?

krystianmartin, niby w ulotce piszą o możliwych plamieniach przy Duphastonie ale Ty masz je cały cykl. Ale to jednorazowa sprawa i wcześniej plamienia były tylko przed @? Upewnię się jeszcze - nie masz często w cyklu bóli podbrzusza? Może faktycznie skontaktuj się z lekarzem, zobaczymy co on na to powie. Będzie dobrze, zachodzisz :-)

Kiraa, na pik LH jeszcze masz czas, testuj teraz często bo pik LH może być już w sobotę bądź niedzielę. Szkoda, że na wykresie nie ma notatek odnośnie USG jak na enpr :-) Będziecie teraz codziennie osłabiać serduszkami? Jaką masz strategię?

Beatka, no to kciuki za piękne 2 krechy! Starałaś się o konkretną płeć czy nie miało to żadnego znaczenia? :-)
 
Hej:)
A
Katrinna ups ... myślałam, że w tym poście pod opisem jak starać się o chłopca są wytyczne co trzeba zrobić na dziewczynkę, jeśli nie to sorki:zawstydzona/y:
Matik ja też trzymam &&&&&
Krystianmartin wczoraj byłam w przedszkolu po małego i przyszła za mną jakaś pani po córeczkę...... Kornelkę. Zaraz o Tobie pomyślałam :-)
Nuuśka mi się podoba imię Pascal, tak w ogóle to Piranha ma rację...idziecie łeb w łeb. :-D
Piranhu oczywiście znowu nie zdążyłam Cię zobaczyć:oo2:
Olusia nie poddawaj się, walczcie o swoje szczęście;-)
Beatka witaj:-)
 
Piranju

serduszko bylo z rana, czy ten tampon limonkowy mam wymieniac co 4 godz do momentu owu? Non stop? Napisze co bedzie na usg i mysle ze pomozesz mi czy mam oslabiac, czy jak, jak planu nie mam ,licze na Ciebie :cool2:
mam konto na ff, sprobuje wpisacdane z usg do wykresu na ovu,....
 
Krystianmartinmowisz ze to 25 ? To zyje jeszcze nadzieja:-D a ja bylam przekonana ze to 10
Matik to ma tym samym wozku jedziemy:-D
Piranhu takie delikatne i raczej pojedycze i sporadycznie po prawej stronie gdzie byl pecherzyk
 
Ostatnia edycja:
beatka witaj witaj i trzymam kciuki.

piranha widzialas wykres :p ???

mamakaja Pascal bedzie mial wziecie zobaczysz :-D

matik a to Ty tesz dzis testowalas ??? ale tempke masz piekna wiec kurcze ja trzymam wszystkim czym sie tylko da kciukaski za Ciebie i za Twoj cykl !! :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry