reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka!

gorgusia, udało mi się Ciebie przekonać? :-)

Katriina, a czytałaś wytyczne odnośnie zaplanowania dziewczynki (7 czynników)? Pisz z nami, szybko się wkręcisz i będziesz nam niebawem wklejać śliczne córciowe zdjęcia z USG :-) Doczytałam właśnie, że nie masz jeszcze wytycznych, znów próbowałam znaleźć Ci linka ale BB od razu przerzuca mnie na ostatnią stronę wątku, nie wiem co jest grane, dziewczyny, ma któraś Was linka z wytycznymi na dziewczynkę by poratować Katriinę?

zakręcona, no jasne, że jest szansa, tempka wciąż wysoka, a sprawdzałaś po dłuższym czasie pod światło? :-) To był test 10-tka czy 25-tka? Mi w 12 dpo wyszedł na 10-tce cień cienia widoczny pod światło po przepisowym czasie :-)

Nuuuśka, WOW, to żeś poszalała, tempka na wykresie zaraz mi sufit w pokoju przebije :-D

krystianmartin, znów idziecie łeb w łeb :-D, co za piękny skok! Na FF Twój wykres wygląda mega książkowo i dużo ładniej jak na OF :-), też robiłam równolegle wykresy na FF.
 
reklama
Nuuuśka u nas wieje okropnie:wściekła/y: zimno i pogoda do d..y. Na która dzisiaj do pracy? Ja znowu cały dzień w kuchni. Dzisiaj dla moich rodziców robię gołąbki:-D.
Matik halo, czekam na wieści od Ciebie? Był Mikołaj?
Piranha a Ty który dzień obstawiasz? Pewnie 3 grudzień?:-D
 
krystian ja pierdziele.....ale jakie one sa duze ?? i jakiej barwy, brunatne, czy takie bardziej kremowe ??
Masz mozliwosc zadzwonienia do swojego lekarza? bo jesli to powtarza sie kolejny dzien z rzedu, to nie ma sie co zastanawiac tylko przedzwon do Niego. bo wydaje mi sie, ze on najlepiej Cie skonsultuje i powie co ewentulanie brac. Dziwne ze mimo brania Dupka sa te plamienia :confused:
 
Nuska, krystian - piekne te wasze wykresy &&&& trzymam żeby owocne były :)

gorgusia , mnie też się wydaje że owu w 25dc , tak więc wyliczenia Piranii będą właściwe co do tygodni ciąży , lekarze liczą od OM i u ciebie to się nie będzie zgadzać ... Gratuluje !:)

Matik , zakręcona , jeszcze nic straconego , tempka dalej jest wysoko :) &&&&&

http://enpr.pl/3736/187193

wrzucam mój szczęśliwy cykl
, może którejś pomoże coś podejrzeć :)
 
Ostatnia edycja:
Witam
widze ze juz polecialyscie dalej...:zawstydzona/y: Nadrabiam,
krystian, nuska piekne tempki
zakrecona poczekaj jeszcze, zaciskam kciuki mocccno

Piranju
serduszko dzis z rano, o 16 ej mam podgladanko. Mam zle przeczucia, test ovu neg, bol minal, ovu nie bylo,,,, oby tylko ten pecherzyk nie zrezygnowal z pekniecie bo sie potne :no:
 
Piranhu wydaje mi sie ze 10 bo to te darmowe dorzucane do owulacyjnych z vital market Dzisiaj ide kupic jakies inne:-)
Sprawdzałam po godz i mie widziałam :-/ a te klucie dzisiaj to dobrze czy nie?
Mikolaj byl u Ciebie?

czarna a kiedy wyszedł Ci test pozytywny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry