reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hello
Nuuuśka @ nie ma + tempka w górze = nadzieja. Ja też siknęłam żebyś nie czuła sie samotna i też dotrzymałam Ci towarzystwa czyli razem mamy dwie krechy:-D, Jakby co będziemy miały 2 @. Nadal trzymam kciukasy, A gdyby tfu tfu, to grudzień będzie nasz!!!!!

Dorcia chyba reklamacje złożę bo mi nadal dla Nuuuśki wychodzi YES !!!!!!!!

Piranha ​Kaja rozumie, że mamusia też musi się wyspać. Buziaki
 
Nuuuśka, jeśli ten cień pod światło jest taki bezbarwny (tzn. szarawy bo to też kolor :-D) to jest to faktycznie miejsce po odparowaniu moczu, jeśli widzisz jednak w tym cieniu coś z różu (ja właśnie widziałam nutę różu pod światło w miejscu kreski testowej) to szansa jest ogromna. Co do CLO - chyba faktycznie bym go nie brała, zwłaszcza, że upośledza ono endo., spróbuj nadal brać Estrofem, dorzuć też koenzym Q10. Zawsze w razie co można pomyśleć o stymulacji gonadotropinami - komórki jajowe są wówczas znacznie lepszej jakości niż po CLO, podobnie endometrium i śluz szyjkowy (dziewczyny pisały, że po takiej stymulacji udawało się np. za pierwszym razem pomimo 2 lat bezowocnych starań), jest to jednak droga sprawa i jestem pewna, że obejdzie się bez :tak: Strasznie miłe to co napisałaś, UDA SIĘ kochana i to prędzej niż myślisz, na pewno będę z Tobą! :-*
 
krystianmartin szkoda ze to nie dziala tak jak kiedy moja Ola sie mnie spytala - mama, a jak na tym tescie jest jedna kreska to znaczy ze bedziesz miala jedno dziecko, a jak dwie to dwojke ? :-D Ja jej na to, a co jakby bylo 5 ? - no to wtedy musialabys kupic wieksze mieszkanie, albo wziasc kredyt i kupic dom :-D
Ale tak, razniej mi !!

piranha no pewno ze szara :blink: zawsze byly szare, az okulary ubralam zeby lepiej widziec, ale ze nic nie widzialam - test wyrzucilam. Moze jutro bedzie spadek, a ten cykl bedzie mial ksiazkowa 14 dniowa FL i @ pojawi sie w poniedzialek. Choc to rzeczywiscie zastanawiajace. Co do CLO, tak myslalam ze sie zgodzimy, a wiec nie biore go ! :blink: A czy gin zauwazy na usg ze go nie biore ? Tzn wiesz, nie mam zamiaru udawac madrzejszej od Niej, bo poczuje sie kobita urazona, dlatego tez slowem sie nie odezwe ze go nie bralam, pytanie brzmi czy ona poprzez usg zauwazy ze ja sciemniam ?:rofl2:
Estrofem chce brac tak, tak, ale powiedz mi od kiedy wedlug Ciebie kochana? Zostalo mi jeszcze 18 tabletek :-):wściekła/y:
A to co pisze to szczera prawda, wierze ze w koncu sie uda, wszystkim Nam po kolei,bo do tej pory bylam u tylu magikow, ze glowa boli i pewnie teraz wyladowalabym w Klinice i zbieralabym na kolejne wizyty nic nie wnaszace,albo na IUI.
Dziekuje ze jestes :*
 
Nuuuśka, oprócz Nifuroksazydu podaję Acidolac czyli Prebiotyk + Probiotyk, dużo zdrówka dla Oli! Jakoś tak źle gdy nie mogę sobie looknąć na Twój wykresik :), łatwiej mi wtedy opracować jakąś stratergię. Co do Estrofemu to może spróbuj teraz tak przepisowo czyli jedna tabletka rano a druga wieczorem od 8 do 12 dc? ....albo od 8 do 14 dc bo zazwyczaj przerywa się około 2 dni przed planowaną owulacją inicjując wzrost a potem spadek estrogenów.`Szczegóły opracujemy po monitoringu gdy będzie wiadomo jaka jest wielkość pęcherzyka i jakie endo :) Lekarka na pewno z USG nie dowie się, że nie brałaś CLO :) Znów mi nie działa edycja tekstu oraz emotki, wrrrr. Myfanwy, to nie żaden cień cienia a całkiem ładna blada kreseczka, GRATULUJĘ z całego serducha bo to ciąża na 100%, u mnie taka kreska była dopiero po terminie @ :)
 
Piranho to by było cudne, ale podejrzewam, że to raczej coś z testem nie halo, bo to nie wyszło po przepisowych minutach, tylko później jak podeschło...
 
Myfanwy, test wykrywa hCG a ten hormon produkuje tylko trofoblast zarodka, kreski testowe nie pojawiają się bez powodu, to ciąża na 100% :) Kreska wychodzi później dlatego, że w miarę odparowywania moczu barwnik spływa a kreska robi się cieńsza a za to wyraźniejsza, jednak barwnik pojawia się tylko w reakcji z hCG. Wspomnę dlaczego zatem w ulotkach zaznaczają, by testów po wyznaczonym czasie nie brać pod uwagę. Dłuższe odczekanie wykryje niższe wartości hCG a 50% ciąż to ciąże biochemiczne ronione w terminie @ bądź kilka dni później, byłaby zatem zapewne tona reklamacji po takich testach - no bo jak to, pokazały ciążę a @ przyszła, zapewne producenci testów chcą tego uniknąć. U Ciebie krecha piękna i wyraźniejsza jak wczoraj, to na pewno zdrowa ciąża i ja już OFICJALNIE kochana GRATULUJĘ, ja taką krechę miałam dopiero po terminie @ :) Nie działa mi edycja tekstu i emotikony w FireFoxie a w IE wszystko się wiesza :(
 
Piranho droga ja jeszcze nie dziękuję (nie mam odwagi), zobaczmy jeszcze jak z tą @ jutro będzie...

BTW Mi też się dziś BB wiesza i wyświetla jakoś dziwnie...
 
Nuuuśka, Myfanwy, Krystianmartin, czekam na dobre wieści :tak:
Piranha, owulacja jak na moje oko była wczoraj wieczorem, kiedy Twoim zdaniem działać na 0+12? Coś czuję, że przegięłam z zakwaszaniem w czwartek i nic z tego nie będzie :-D. Dzisiaj temperatura skoczyła o 0,2 st, szyjka zaczęła się obniżać i twardnieć już wczoraj późnym wieczorem.
 
reklama
Annette, powinnaś zatem zadziałaś jeszcze dziś rano jeśli owulka była wieczorem, spróbujcie teraz (jeśli to możliwe) to może jeszcze się jakoś załapiesz :), trzymam kciuki!
 
Do góry