reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie :-)
Ja tak na chwilę zajrzałam pijac inke a zaraz sprzątanie. A później jedziemy do mojej siostrzenicy Jak ten czas leci... Lenka ma juz 2,5 miesiaca :-)
Nuuska właśnie gdzie wykres? ;-)
Dziewczyny wczoraj zamawialam calcium i z ciekawości policzylam ile wydalam juz na staranka to az zaniemowilam ale czego sie nie robi aby pomoc spełnić swoje marzenia Każdej z Was zycze aby Wasz trud i serce jakie wkladacie w przygotowania przyniósły oczekiwany rezultat :-)
Piranha jak zdrówko u Was?

Milego dnia :-*
 
reklama
Zakrecona
powiem Ci, ze ja juz przestalam liczyc ile wydaje..... Ale bardzo duzo.... No coz czego sie nie robi dla dwoch warkoczykow :-):-):-)

przepraszam, ze nie zdazylam Ci odpisac na maila, nadrobie w weekend obiecuje :sorry2:

moj M wxzoraj nie wytrzymal :sorry2: bylo seruszko tzn praktycznie dzis w 11 dc...... Oj nie slucha sie moj chlop Piranju Ciebie :baffled:

nuuuska dawaj......
 
Nosz...nosz...nosz...Myfanwy kochana Ty moja ...i jak ....siknęłaś ????????????

Nuuśka no kopa zaliczysz !!! Tak nas trzymać w niepewności ! Jak tam ????????????????????

Mama kubulki...takiej ciepłej osoby jak Ty nie da się zapomnieć !!! Fajnie że zaglądasz !!!
SUPER...jest pierwszy ząbek...wyszedł bez temperaturki ??? Pamiętam jak czekałyśmy kiedy urodzisz...a tutaj Przystojniaczek ma już pół roczku !!! Duże buziaki dla chłoców i dla Ciebie Mamuśka !!!
 
Hej hej!

Mama Kubulki
, no jasne, że Ciebie pamiętamy i strasznie się cieszę, że się odezwałaś! Jeśli zdecydujesz się zawalczyć o córeczkę to z wielką chęcią pomogę :-), niestety nie zrobiłam jeszcze zgrabnego podsumowania całości. Gratuluję Antosiowi pierwszego ząbka, ale ten czas zasuwa! Oj jak mi się marzy mieć kogoś komu mogłabym "sprzedać" dzieciaczki choć na 30 minut :-) Buziaki dla chłopaków!

Myfanwy, jak tam dzisiejszy test bo z zaciśniętymi kciukami ciężko cokolwiek robić? :-D

Nuuuśka
, chyba tak Ci tempka podskoczyła, że serwer enpr wywaliło :-), odezwij się kochana co i jak na froncie bo kciuki aż sine z zaciskania :-)

A Kaja dziś dla odmiany wstała o 8:40 zamiast o 7 i czuję się mega wyspana :-)
 
Piranha to może Kaji już tak zostanie i będzie wstawać po 8 !!?? Życzę Ci tego !
A jak się czujecie ? Jak Krzyś ?

Nuuśka
wezwana telepatycznie ( można to tak nazwać) za chwilkę się tu pojawi....mam nadzieję !!!
 
Jestem jestem !! :blink:
Zwlec sie z loza nie moglam :baffled: a tu taka frekencja od rana jak to mi Dorcia napisala !!
Zaraz poszperam w tym wykresie nie wiem co sie poknocilo, ale to nie ja ! Zaczne od konca, temperatura taka jak przedwczoraj 36,61 co dziwne bo jesli dzis 13 dzien po, to i pod tym wzgledem ten cykl jest INNY bo to za wysoka jak na ten dc. No i nie spada a powinna :dry: bo...jak sie domyslacie na tescie jedna tlusta krecha.
No wiec zagrzewam sie psychicznie na kolejny cykl, choc nie powiem jestem troche podlamana ale to chyba norma przed @ eh. Bedzie lepiej !

zakrecona, maggie, kiraa, elmuś dziekuje za kcukaski :blink:

maggie jak tak dalej pojdzie to na prawde dolacze do Ciebie kiedy Ty sie bedziesz starac...pieronska malpa :dry:

krystianmartin i sie nie udalo to Wasze czarowanie :wściekła/y: Ale moze w kolejnym cyklu bedzie lepiej, w koncu kiedys musi nie ?

Dorcia tere fere ze kopa ? to kop :-)

piranha jak sie patrze na ten moj wykres to Ci powiem ze nic z niego nie rozumiem. 13 dzien po i brak spadku ? moze owulacja jednak zaskoczyla Nas w innym dniu, choc myslac logicznie to nie bardzo bo na usg plynu nie bylo juz wiec tak w sumie szczerze to nie rozumiem :dry: tu test kicha a spadku brak. Nie chodzi o to ze robie sobie jeszcze nadzieje, nie nie ale po prostu w 13 dniu po to i nie raz juz @ sie pojawiala a tu nawet jeszcze temp. nie poleciala.

myfanwy mam nadzieje, ze u Ciebei beda lepsze wiesci :blink:

edit. ze strona enpr.pl cos sie porobilo bo dziewczyny na innych watkach tez nie maja wykresow, wchodze na stronke, ale dalej juz mnie nie wpuszcza wyswietla sie blad i tyle, wiec moze i wszystkie zezarlo ale mam nadzieje ze naprawia to dziadostwo :zawstydzona/y:


LISTOPAD 2013

Myfanwy - termin @ 17.11 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 17/18.11 ( 10 cykl starań )
Annette - termin @ 23.11 ( 1 cykl starań )

GRUDZIEŃ 2013

Kiraa - termin @ 01.12 ( 3 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań )
krystianmartin - termin @ 18.12 ( 20 miesiąc starań )
matik2012 - termin @ ( 7 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
Ostatnia edycja:
Dorcia, dzięki kochana, że pytasz, coś nadal nie jest dobrze z brzuchami, za wcześnie przerwałam Nifuroksazyd a to jakaś wyjątkowo wredna bakteria, mnie 2 dni temu jeszcze trzymało. Do tego Krzyś ma naprawdę paskudny kaszel a dziś już Kaja kaszle, żeby tylko się katar nie zrobił (a wczoraj coś nos się jej raz przytkał) bo bezsenne nocki murowane.

Nuuuśka
, a to był test 10 czy 25 mIU/ml i czy sprawdzałaś wynik po dłuższym czasie np. pod światło? Wykres faktycznie inny jak wszystkie a tempka od jakiegoś czasu na wysokim i stabilnym poziomie. Nie uda się kochana teraz to w grudniu lepiej serducha zaaranżujemy i dłużej będziesz na odpowiednich suplementach, ja jednak wciąż mocno wierzę w ten cykl.
 
piranha a co podawalas im oprocz Nifuroksazyd-u ? Matko po prostu koszmar z zachorowaniami w tym okresie,Ola tez przywlokla do domu kaszel, kichac juz zaczyna wiec pewnie szykuje sie chorobsko :zawstydzona/y:

Co do testu, test byl czulosci 10 mlU/ml cien cienia to zawsze chyba widac pod swiatlo, ale u mnie to raczej po prostu miejsce na kreche ktora sie nie pojawila. Nie bede sie zalamywac, wierze ze wspolnie Nam sie uda, na prawde, wiem ze to glupie moze, ale takie podejscie trzyma mnie w calosci, bo wierze w Ciebie, w siebie, i w wiare jaka tu dostaje.
Teraz pytanie wiec z innej beczki. Jako ze chodze teraz do ginekolog ktora robi mi monit, nie wie ze jej kolezanka po fachu zapisala mi jakis czas temu pamietne CLO, po ktorym byl tak sciaprany wykres. Aktualna gin po ostatnim usg ( tym po owulacji) powiedziala mi ze jak teraz sie nie uda, pojdziemy w stymulacje CLO.Oczywiscie dawkowanie takie same jak tamta przepisala 1 tabletka dziennie od 5-9dc. a potem dopiero kiedy je skoncze zaraz na usg. Choc tu akurat rozumiem bo moje cykle trwaja przewaznie 7 dni wiec i tak wczesnie to nie byloby jak zobaczyc. Ale ja sama nie jestem za ponownym braniem go dlatego chcialam sie Ciebie poradzic, bo Ty wiesz najlepiej. Tamten cykl po CLO nie dosc ze sie rozchulal, to wydluzyl pewnie przez Luteine. Gory i doliny, pecholi rzeczywiscie bylo wiecej, ale z tego co pamietam dominujacy tez tylko jeden wiec na to samo wyszlo gdybym go nie brala. Swoje owulacje mam, wiec po co mam je brac ? tzn jesli Ty uwazasz ze powinnam to je wezme, ostatnio bralam je w mniejszej dawce niz to kazala tamta gin bo nie po 1 a po pol tabletki dziennie i porobilo sie tyle tych pecholi ( po okolo 12 na kazdym jajniku). CLO mam jeszcze z tamtego razu, Luteine tez, ale zdanie moje znasz, czekam Kochana na Twoje.
 
Nuuuśka wybij sobie takie rzeczy z głowy ! jak ja się będe starać to Tobie ma już brzuszek rosnąć i nie ma innej opcji:-)
Piranha to super że się wyspałaś, oj u nas ostatnio problemy ze spaniem że hej ciągle chodzę jak zombie
Dorcia, Araki, Kiraa, zakręcona witajcie:-)
 
reklama
maggie mnie to brzuszek caly czas rosnie ale nie z powodu fasolci :-D moze byc ? Zalicza sie ? :-D

Zabieram sie zaraz za prasowanie, mialam myc okna ale taka zimnica ze chyba podziekuje.
 
Do góry