reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elmo a u mnie tak - właśnie opyliłam słoiczek marynowanych pieczarek i tylko czekam aż zgaga mnie zaatakuje. Ale było wartooooooo. :-)
Czuję się dobrze jeśli można tak powiedzieć, wiadomo, że zawsze jakieś tam dolegliwości są prawda? Wczoraj i dziś miałam właśnie takie kłucia, poczytałam i to podobno nasza "niewymowna" rozciąga się i przygotowuje do porodu. No i poranne mdłości cały czas mnie prześladują. Ech...
Daria mnie ten robot zachwycił, szkoda, że niedostępne są te pościele w polskich sklepach.
 
reklama
czesc Babeczki!

czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta?

czy Piranha juz wydała swój podręcznik i już mogę sie starac o córeczkę?

Elmo juz 27 tydz, ale czas pędzi! jak sie czujesz? jak sie macie ciężarówki? Daria, Antosia, Ewelin, kto jeszcze?
krystianmartin nieustannie trzymam kciuki! pamietaj

u nas wszytsko dobrze, Antonio rośnie jak na drożdzach, niedługo bedzie mial pol roku, mamy juz pierwszego zabka! jest cudownym dzieckiem, dzisiaj dzieci "sprzedane" do dziadków, byliśmy na imprezie, a teraz chwila czasu tylko dla siebie ;)

pozdrawiam serdecznie wszystkie staraczki, cieżarówki i czytelniczki cium cium ;)
 
Nuuuśka trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Chciałam podejrzeć sobie wykresik a tu lipa, jakiś błąd:angry: ale myslę, że to dobry znak. Czekam więc na nowiny:-D
mamakubulki wielkie dzięki. Fajnie że zaglądnęłaś:tak:
 
Ojej, ja też czekam... a tu nie ma wykresu :-( Nuśka jak tam???????

Myfanwy????????

Elmo, ale Ci fajnie na tym wolnym:tak: Kurczę też bym poszła, ale a) moja szefowa jest zbyt fajna i roztargniona, beze mnie zginie :-D b) w kwietniu kończy mi się 2-letnia praktyka, którą szefowa podpisuje; myślę, że podpisze że byłam do samiutkiego końca, ale jak jej teraz ucieknę na zwolnienie to kto wie? zresztą jakoś mi tak głupio... w każdym razie zazdroszczę :-D
 
Krystianmartin, no takie emocje od rana :-D Ja właśnie popijam kawkę, zostałam zbudzona o 7 i nie dane mi pospać nawet w weekend ;-) Troszkę się podziębiłam ostatnio, ale od wczoraj piję syropy z cebuli i czosnku (bleeeee) z przepisu Macy i czuję że dziś jest lepiej. Chorowanie w ciąży to porażka jakaś :baffled:
A tak na marginesie - ładny ktoś tu ma wykres ;-)
 
araki ten mój wykres to do wczoraj był zagadką. Ja sama myślałam że mam cykl bezowulacyjny ale gin potwierdził, że była. Na ciążę z tego cyklu nie liczę, Jestem optymistycznie nastawiona na grudzień:-D. Pamiętam jak niedawno gratulowałam Ci ciąży a tu już 18 tydzień:szok:. Super. Mam nadzieję że wkleisz zdjęcia córeczki jak sie urodzi. Będę czekać z niecierpliwością:-), ale niech się dzidzia nie śpieszy.
Elmo, Ewelin, Antosia, Oczy Niebieskie ,Polisia, Myszka, Mar-chew, vviedźmia na zdjęcia Waszych pociech też będę czekać:-D

Mynfanwy kurcze, przepraszam Cię:sorry2:, dopiero dzisiaj doczytałam, że i Ty testujesz:-D, wiesz jak M w domu to ja wpadam na bb expresem przelatuję posty niestety nie wszystko zawsze doczytam, ale teraz M śpi a ja analizuję wczorajszy dzień i włąśnie doczytałam. Oczywiście ogromne kciukasy i tez czekam na wieści:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry